• RSS
  • Izvještaj
  • Sastavi
  • Najava

Sedmo kolo MAXtv Prve lige otvorili su Split i Inter-Zaprešić koji su na Parku mladeži odigrali bez pogodaka i pobjednika.

Crveni su Zaprešićane dočekali kao osmoplasirani s po tri neriješena rezultata i tri poraza te tri osvojena boda, dok je Div iz predgrađa u Split stigao kao šesti s jednom pobjedom, dva remija i tri poraza te pet sakupljenih bodova.

Susret na Parku mladeži završio je bez pogodaka i pobjednika te podjelom bodova.

U subotu sedmo kolo MAXtv Prve lige nastavljaju Osijek i Cibalia te Rijeka i Slaven Belupo, dok će ga u nedjelju zaključiti Lokomotiva i Hajduk te Istra 1961 i Dinamo.

4Kristijan Jakić
68'
82'
10Ivan Blažević
87'
18Amir Rrahmani13Ivan Čeliković
46'
21Ivan Pešić28Tomislav Mazalović
3Maksim Vitus15Mislav Komorski
19Elis Bakaj
55'
22Jakov Filipović
8Karolis Chvedukas
89'
9Marko Kolar
67'
13Josip Jurendić23Mario Brlečić
39'
55Ivan Fuštar14Marjan Altiparmakovski
9Filip Bojić
73'
21Jakov Puljić
15Alem Merajić
84'
26Antonio Bosec
86'
Pričuvni igrači
12Luka Kukić12Ante Mrmić
6Frane Maglica19Marin Zulim
87'
44Jure Obšivač20Khaled Mesfin
87'
46'
10Petar Mišić
73'
11Ivan Mamut
7Antonio Samac
84'
27Zoran Danoski
14Marin Roglić4Silvije Begić
11Mihovil Geljić
55'
32Luca Polizzi
90'+3'
67'
Treneri
Vjekoslav LokicaSamir Toplak

U petak će sedmo kolo MAXtv Prve lige otvoriti Split i Inter-Zaprešić.

Crveni Zaprešićane dočekuju kao osmoplasirani s po tri neriješena rezultata i tri poraza te tri osvojena boda, a ovoga tjedna Split je odigrao prijateljski susret s Valom kojeg je svladao 2:1.

Div iz predgrađa u Split, pak, odlazi kao šesti s jednom pobjedom, dva remija i tri poraza te pet sakupljenih bodova.

"Idemo u Split po pozitivan rezultat, želimo nastaviti niz uspješnih nastupa. Najvažnije je ne gubiti utakmice, ali smatram da smo zreli za novu pobjedu. Na taj bismo način Split ostavili na značajnoj bodovnoj razlici iza nas", kazao je Interov Jakov Puljić.

Susret sedmoga kola MAXtv Prve lige između Splita i Inter-Zaprešića na Parku mladeži na rasporedu je u 20 sati.

Izvor: inter.hr