Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Dinamo

GNK Dinamo Zagreb
Adresa: Maksimirska 128, Zagreb
Web: www.gnkdinamo.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Maksimir (35.123)
Nadimak: Modri

Dinamo
Dinamo
foto: Domagoj Vranar
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Arijan Ademi241048120
Martin Baturina292196510
Maxime Bernauer131024100
Fran Brodić8315400
Marko Bulat211057400
Josip Drmić8272300
Mahir Emreli12540420
Tibor Halilović9196100
Arbër Hoxha12691000
Luka Ivanušec3191100
Deni Jurić13010
Takuro Kaneko241454130
Sandro Kulenović17583540
Dominik Livaković3270000
Robert Ljubicic16977100
Antonio Marin7135010
Luka Menalo4142000
Josip Mišić292439070
Sadegh Moharrami Getgasari13893010
Bohdan Mykhailichenko6273000
Ivan Nevistić181620000
Takuya Ogiwara4203000
Dino Perić12925130
Mauro Perković201655230
Bruno Petković2419481040
Ronaël Julien Pierre-Gabriel6386010
Stefan Ristovski231880080
Marko Rog225000
Enzo Joaquin Sosa112000
Petar Sučić221136110
Dario Špikić251129410
Boško Šutalo8604010
Josip Šutalo3211000
Kevin Theophile Catherine181583030
Gabriel Vidović231167620
Danijel Zagorac10900010
Moreno Živković5405110

Adresa: Maksimirska 128, 10000 Zagreb
e-mail: dinamo@gnkdinamo.hr
Webwww.gnkdinamo.hr
Telefon: +385 1 2386 120, +385 1 2386 126 (škola)
Fax: +385 1 2312 316, +385 1 2386 127 (škola)
Predsjednik: Mirko Barišić
Predsjednica uprave: Vlatka Peras
Trener: Sergej Jakirović

 

1. kolo
Izvještaj
21.07.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Hajduk21.07.2023. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
29.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 3Dinamo29.07.2023. 21:00, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
05.08.2023. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Gorica05.08.2023. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
23.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 3Lokomotiva23.01.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
17.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Varaždin17.04.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
27.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Rijeka27.08.2023. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
03.09.2023. 21:05
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 3Dinamo03.09.2023. 21:05, Opus Arena, Osijek
8. kolo
Izvještaj
16.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo16.09.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
24.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 5Dinamo24.09.2023. 19:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
01.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Dinamo01.10.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Istra 196108.10.2023. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
21.10.2023. 18:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Dinamo21.10.2023. 18:10, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
29.10.2023. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Lokomotiva29.10.2023. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
05.11.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.11.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 19:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 2Dinamo12.11.2023. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
16. kolo
Izvještaj
25.11.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Osijek25.11.2023. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
04.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo04.12.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
09.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rudeš09.12.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
17.12.2023. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Hajduk17.12.2023. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
27.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Dinamo27.01.2024. 17:00, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
04.02.2024. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Gorica04.02.2024. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
10.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Dinamo10.02.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
18.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Varaždin18.02.2024. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
25.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rijeka25.02.2024. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
03.03.2024. 17:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Dinamo03.03.2024. 17:30, Opus Arena, Osijek
26. kolo
Izvještaj
10.03.2024. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Slaven Belupo10.03.2024. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
17.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 3Dinamo17.03.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 19:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Dinamo30.03.2024. 19:30, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
07.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Istra 196107.04.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Dinamo13.04.2024. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
21.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Dinamo21.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo27.04.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
33. kolo
Izvještaj
05.05.2024. 19:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo05.05.2024. 19:30, HNK Rijeka, Rijeka
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 19:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek11.05.2024. 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:10
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo18.05.2024. 19:10, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš25.05.2024. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3122546220+4271
2.Dinamo3121645724+3369
3.Hajduk3118494120+2158
4.Osijek31129105241+1145
5.Lokomotiva31101474132+944
6.Varaždin31812113541-636
7.Gorica3198142940-1135
8.Istra 196131710142750-2331
9.Slaven Belupo3186173656-2030
10.Rudeš3114261369-567

Sljedeća utakmica

Varaždin - Dinamo

27.04.2024.

Stadion Varteks, Varaždin

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Dinamo 0:1

21.04.2024.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Rijeka31+4271
2.Dinamo31+3369
3.Hajduk31+2158
4.Osijek31+1145
5.Lokomotiva31+944
6.Varaždin31-636
7.Gorica31-1135
8.Istra 196131-2331
9.Slaven Belupo31-2030
10.Rudeš31-567