Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Dinamo

GNK Dinamo Zagreb
Adresa: Maksimirska 128, Zagreb
Web: www.gnkdinamo.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Maksimir (35.123)
Nadimak: Modri

Dinamo
Dinamo
foto: Domagoj Vranar
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Arijan Ademi7380200
Martin Baturina9540210
Petar Bočkaj9694100
Marko Bulat14000
Emir Dilaver2115010
Josip Drmić10517300
Mahir Emreli593100
Amer Gojak220100
Luka Ivanušec10718120
Rasmus Steensbaek Lauritsen7455120
Dominik Livaković10900000
Robert Ljubicic8423010
Antonio Marin292000
Luka Menalo5234100
Josip Mišić10785100
Sadegh Moharrami Getgasari9642010
Mislav Oršić10638600
Dino Perić4360200
Bruno Petković9519310
Stefan Ristovski5376000
Dario Špikić9578300
Daniel Štefulj114000
Boško Šutalo4272100
Josip Šutalo4251000
Kevin Theophile Catherine2180000
Marko Tolić255000

Adresa: Maksimirska 128, 10000 Zagreb
e-mail: dinamo@gnkdinamo.hr
Webwww.gnkdinamo.hr
Telefon: +385 1 2386 120, +385 1 2386 126 (škola)
Fax: +385 1 2312 316, +385 1 2386 127 (škola)
Predsjednik: Mirko Barišić
Predsjednica uprave: Vlatka Peras
Sportski direktor
Trener: Ante Čačić

 

1. kolo
Izvještaj
15.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva15.07.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo23.07.2022. 21:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
29.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Istra 196129.07.2022. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
05.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.08.2022. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Osijek20.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Dinamo28.08.2022. 18:30, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
02.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Rijeka02.09.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo10.09.2022. 21:05, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 17:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Dinamo18.09.2022. 17:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 19:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo01.10.2022. 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
-
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo-, Aldo Drosina, Pula
13. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin16.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo21.10.2022. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo29.10.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik06.11.2022. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo12.11.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica21.01.2023., Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva28.01.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo04.02.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196111.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo18.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk25.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek04.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo11.03.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka18.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo01.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo08.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo15.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo22.04.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin29.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo06.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo13.05.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik20.05.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo27.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica03.06.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo109103011+1928
2.Hajduk95221811+717
3.Slaven Belupo10523814-617
4.Varaždin114431414016
5.Osijek104331413+115
6.Istra 1961113441314-113
7.Šibenik1017278-110
8.Lokomotiva103071518-39
9.Rijeka10136616-106
10.Gorica9126713-65

Sljedeća utakmica

Dinamo - Slaven Belupo

01.10.2022.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Dinamo 1:2

18.09.2022.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo10+1928
2.Hajduk9+717
3.Slaven Belupo10-617
4.Varaždin11016
5.Osijek10+115
6.Istra 196111-113
7.Šibenik10-110
8.Lokomotiva10-39
9.Rijeka10-106
10.Gorica9-65