Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Dinamo

GNK Dinamo Zagreb
Adresa: Maksimirska 128, Zagreb
Web: www.gnkdinamo.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Maksimir (35.123)
Nadimak: Modri

Dinamo
Dinamo
foto: Domagoj Vranar
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Arijan Ademi11620200
Martin Baturina15844310
Petar Bočkaj14994200
Marko Bulat451000
Emir Dilaver2115010
Josip Drmić16864400
Mahir Emreli7132310
Amer Gojak220100
Luka Ivanušec151076230
Rasmus Steensbaek Lauritsen9556130
Dominik Livaković161440000
Robert Ljubicic13804030
Antonio Marin5152000
Luka Menalo7289100
Josip Mišić161277200
Sadegh Moharrami Getgasari13877010
Mislav Oršić15934800
Dino Perić9753200
Bruno Petković15867810
Stefan Ristovski10725010
Dario Špikić15976400
Daniel Štefulj3104010
Boško Šutalo4272100
Josip Šutalo9701120
Kevin Theophile Catherine3270000
Marko Tolić255000

Adresa: Maksimirska 128, 10000 Zagreb
e-mail: dinamo@gnkdinamo.hr
Webwww.gnkdinamo.hr
Telefon: +385 1 2386 120, +385 1 2386 126 (škola)
Fax: +385 1 2312 316, +385 1 2386 127 (škola)
Predsjednik: Mirko Barišić
Predsjednica uprave: Vlatka Peras
Sportski direktor
Trener: Ante Čačić

 

1. kolo
Izvještaj
15.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva15.07.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo23.07.2022. 21:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
29.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Istra 196129.07.2022. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
05.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.08.2022. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Osijek20.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Dinamo28.08.2022. 18:30, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
02.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Rijeka02.09.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo10.09.2022. 21:05, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 17:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Dinamo18.09.2022. 17:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 19:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Slaven Belupo01.10.2022. 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
15.03.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo15.03.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
13. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Varaždin16.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Dinamo21.10.2022. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo29.10.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Šibenik06.11.2022. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 7Dinamo13.11.2022. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica21.01.2023. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
29.01.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva29.01.2023. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo04.02.2023. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196111.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo18.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk25.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek04.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo11.03.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka18.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo01.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo08.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo15.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo22.04.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin29.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo06.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo13.05.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik20.05.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo27.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica03.06.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Dinamo - Gorica

21.01.2023.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Rijeka - Dinamo 2:7

13.11.2022.

HNK Rijeka, Rijeka

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137