Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Michael Agbekpornu2718320131
Marco Boras322132020
Antonio Bosec312602050
Tomislav Božić171512160
Tomaž Brdik11000
Mihail Caimacov17711100
Juan Bautista Cascini9309010
Ante Crnac6540320
Ivan Čović2180000
Filip Hlevnjak13331020
Ivan Borna Jelić Balta7451020
Florian Kamberi596000
Filip Krušelj7294000
Ivan Lepinjica211810390
Adrian Liber241304031
Abdu Lumala4145000
Arb MANAJ394010
Patrik Marić228100
Marko Martinaga8617030
Vinko Međimorec14938220
Benedik Mioč3227391030
Uroš MRDAKOVIĆ455000
Robert Murić11685200
Samuel Bakia Nongoh16641120
Dilan Andres Ortiz Aragon16563020
Bujar Pllana161238160
Luka Racic9623010
Erik Riđan11000
Ivan Sušak292610030
Matej Šakota261311330
Daniel Štefulj282335050
Tomislav Štrkalj292100740
Ante Šuto10351110

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Webnk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Robert Markulin
Direktor: Aleksandar Aleksovski
Trener: Ricardo Moniz

1. kolo
Izvještaj
22.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek6 : 1Slaven Belupo22.07.2023. 21:00, Opus Arena, Osijek
2. kolo
Izvještaj
28.07.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Slaven Belupo28.07.2023. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
05.08.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Rudeš05.08.2023. 18:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
4. kolo
Izvještaj
13.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Slaven Belupo13.08.2023. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
19.08.2023. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Istra 196119.08.2023. 18:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
25.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Slaven Belupo25.08.2023. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
01.09.2023. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Lokomotiva01.09.2023. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
16.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo16.09.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
24.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rijeka24.09.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Osijek30.09.2023. 19:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
06.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Varaždin06.10.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12. kolo
Izvještaj
20.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Slaven Belupo20.10.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
27.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hajduk27.10.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14. kolo
Izvještaj
05.11.2023. 17:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Slaven Belupo05.11.2023. 17:10, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
10.11.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Gorica10.11.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
24.11.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 3Slaven Belupo24.11.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
04.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo04.12.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
10.12.2023. 17:10
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 4Slaven Belupo10.12.2023. 17:10, HNK Rijeka, Rijeka
19. kolo
Izvještaj
17.12.2023. 14:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 1Slaven Belupo17.12.2023. 14:30, Opus Arena, Osijek
20. kolo
Izvještaj
26.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo26.01.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
03.02.2024. 14:50
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Rudeš03.02.2024. 14:50, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
11.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo11.02.2024. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
16.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196116.02.2024. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24. kolo
Izvještaj
25.02.2024. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo25.02.2024. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva02.03.2024. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
10.03.2024. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Slaven Belupo10.03.2024. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
16.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rijeka16.03.2024. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
29.03.2024. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek29.03.2024. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Varaždin06.04.2024. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30. kolo
Izvještaj
12.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 3Slaven Belupo12.04.2024. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hajduk20.04.2024. 19:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
32. kolo
Izvještaj
26.04.2024. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 0Slaven Belupo26.04.2024. 18:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 1Gorica04.05.2024. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
12.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo12.05.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:10
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo18.05.2024. 19:10, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo25.05.2024. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3424646125+3678
2.Rijeka3422576528+3771
3.Hajduk34195104723+2462
4.Osijek34149115843+1551
5.Lokomotiva34121484737+1050
6.Varaždin351012133945-642
7.Istra 1961351011143652-1641
8.Gorica34108163248-1638
9.Slaven Belupo3496194162-2133
10.Rudeš3414291679-637

Sljedeća utakmica

Slaven Belupo - Dinamo

18.05.2024.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Slaven Belupo 2:1

12.05.2024.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo34+3678
2.Rijeka34+3771
3.Hajduk34+2462
4.Osijek34+1551
5.Lokomotiva34+1050
6.Varaždin35-642
7.Istra 196135-1641
8.Gorica34-1638
9.Slaven Belupo34-2133
10.Rudeš34-637