Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Talys Alves Pereira Oliveira10747030
Jakov Bašić11296000
Seid Behram422000
Marco Boras11000
Antonio Bosec151337050
Tomislav Božić141116050
Luka Branšteter4201000
Mihail Caimacov5422020
Ioannis Christopoulos5316000
Ante Crnac17997310
Ivan Čović5450010
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo9268010
Filip Hlevnjak4138010
Arbër Hoxha161279641
Nikola Jambor6376000
Mateo Kocijan16699241
Ivan Krstanović14695210
Zoran Kvržić12856000
Arb MANAJ5161000
Mario Marina141117160
Antun Marković10900000
Marko Martinaga8529020
Josip Mihalić588000
Benedik Mioč7319010
Robert Mudražija9725010
Vinko Soldo121069000
Ivan Sušak2180000
Novak Tepšić10769020
Matko Zirdum5363100
Marko Žuljević16322110

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Webnk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Aleksandar Aleksovski
Sportski direktor: Dean Klafurić
Trener: Zoran Zekić

1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Slaven Belupo17.07.2022. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo23.07.2022. 21:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo31.07.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
06.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik06.08.2022. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Slaven Belupo14.08.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
6. kolo
Izvještaj
19.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Gorica19.08.2022. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Slaven Belupo27.08.2022. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Istra 196111.09.2022. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
16.09.2022. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin16.09.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 19:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Slaven Belupo01.10.2022. 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Osijek09.10.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
14.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Slaven Belupo14.10.2022. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
23.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Rijeka23.10.2022. 17:10, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
31.10.2022. 14:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Slaven Belupo31.10.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva05.11.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Hajduk12.11.2022. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
20.01.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo20.01.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
27.01.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo27.01.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo04.02.2023. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo11.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik18.02.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo25.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica04.03.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo11.03.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo18.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196101.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin08.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo15.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek22.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo29.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka06.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo13.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva20.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk27.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo03.06.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo

20.01.2023.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Hajduk 2:2

12.11.2022.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137