Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ivan Banić9810010
Caio Da Cruz Oliveira Queiroz7233110
Tyrese Jay Francois3196000
Toni Fruk9773110
Paulius Golubickas9522020
Aleksandar Jovičić8720020
Edin Julardžija375001
Deni Jurić5346131
Cheick Keita2110010
Krešimir Krizmanić9776010
Wallace MENEZES DOS SANTOS481000
Josip Mitrović5314020
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT7435000
Dominik Prokop144000
Jurica Pršir9670000
Momčilo Raspopović9465121
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden5363030
Joey Suk7502030
Fran Tomek13010
Matuš Vojtko9543010
Nikola Vujnović131000
Moussa WAGUE7268020

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Samir Toplak

1. kolo
Izvještaj
16.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica16.07.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Šibenik23.07.2022. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Gorica31.07.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
26.10.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica26.10.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Lokomotiva13.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
19.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Gorica19.08.2022. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
26.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Istra 196126.08.2022. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Gorica03.09.2022. 18:55, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo10.09.2022. 21:05, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Osijek17.09.2022. 16:55, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.10.2022. 17:30, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka09.10.2022. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk15.10.2022. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica22.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo29.10.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica05.11.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin12.11.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica21.01.2023., Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica28.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik04.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica18.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva25.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica04.03.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196111.03.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica18.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo01.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek08.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica15.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka22.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk29.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica06.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo13.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica20.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin27.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica03.06.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo109103011+1928
2.Hajduk95221811+717
3.Slaven Belupo10523814-617
4.Osijek104331413+115
5.Varaždin104331313015
6.Istra 1961103341213-112
7.Šibenik1017278-110
8.Lokomotiva103071518-39
9.Rijeka10136616-106
10.Gorica9126713-65

Sljedeća utakmica

Šibenik - Gorica

02.10.2022.

Šubićevac, Šibenik

Prethodna utakmica

Gorica - Osijek 0:1

17.09.2022.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Dinamo10+1928
2.Hajduk9+717
3.Slaven Belupo10-617
4.Osijek10+115
5.Varaždin10015
6.Istra 196110-112
7.Šibenik10-110
8.Lokomotiva10-39
9.Rijeka10-106
10.Gorica9-65