Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ivan Banić242160010
Sven Johannes Gerardus Elisabeth Blummel16418320
Arona Fall330000
Lenny Ilečić14315000
Ante Matej Jurić19725260
Luka Kapulica17338000
Krešimir Krizmanić221910001
Andrej Lazarov4157020
Mateo Leš13626010
Valentino Majstorović10542200
Mario Maloča221846010
Tim Matavž18853400
Mario Matković114000
Josip Mitrović231701110
Filip Mrzljak201506031
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT131134230
Alexander Munksgaard NIELSEN211096030
Jurica Pršir221713160
Momčilo Raspopović191527030
Gabriel Rukavina3129000
Sekou Matar Sagna310000
Marko Soldo231441250
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden190010
Dino Štiglec242147210
Nikola Vujnović201182300
Ino Vuko19000

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš
Tehnički direktor: Darko Blažinčić
Trener: Dinko Jeličić

1. kolo
Izvještaj
23.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Varaždin23.07.2023. 18:45, Gradski stadion, Velika Gorica
2. kolo
Izvještaj
29.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Lokomotiva29.07.2023. 18:45, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
05.08.2023. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Gorica05.08.2023. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
24.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 3Rijeka24.01.2024. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
20.08.2023. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 0Gorica20.08.2023. 21:00, Opus Arena, Osijek
6. kolo
Izvještaj
25.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Slaven Belupo25.08.2023. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Gorica02.09.2023. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Hajduk17.09.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
23.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Gorica23.09.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
10. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Gorica30.09.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
11. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica08.10.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
21.10.2023. 18:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Dinamo21.10.2023. 18:10, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
29.10.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Gorica29.10.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
04.11.2023. 16:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Osijek04.11.2023. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
10.11.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Gorica10.11.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Rudeš26.11.2023. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
02.12.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Gorica02.12.2023. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
09.12.2023. 14:50
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Istra 196109.12.2023. 14:50, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
15.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Varaždin15.12.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
20. kolo
Izvještaj
28.01.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Lokomotiva28.01.2024. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
04.02.2024. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Gorica04.02.2024. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
11.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Rijeka11.02.2024. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
18.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Gorica18.02.2024. 15:00, Opus Arena, Osijek
24. kolo
Izvještaj
25.02.2024. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo25.02.2024. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
04.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Gorica04.03.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk09.03.2024. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
17.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica17.03.2024. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica30.03.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica06.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo13.04.2024. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica20.04.2024. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek27.04.2024. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica04.05.2024. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rudeš11.05.2024. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica18.05.2024. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196125.05.2024. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2415544720+2750
2.Hajduk2415453414+2049
3.Dinamo2314543819+1947
4.Osijek249874431+1335
5.Lokomotiva2461263027+330
6.Gorica2486102327-430
7.Slaven Belupo2476112943-1427
8.Varaždin2351172629-326
9.Istra 19612467112240-1825
10.Rudeš240420851-434

Sljedeća utakmica

Rudeš - Gorica

04.03.2024.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Gorica - Slaven Belupo 1:0

25.02.2024.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Rijeka24+2750
2.Hajduk24+2049
3.Dinamo23+1947
4.Osijek24+1335
5.Lokomotiva24+330
6.Gorica24-430
7.Slaven Belupo24-1427
8.Varaždin23-326
9.Istra 196124-1825
10.Rudeš24-434