Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ivan Banić161440020
Tyrese Jay Francois10736120
Toni Fruk141140320
Paulius Golubickas11558020
Aleksandar Jovičić141134040
Edin Julardžija6120022
Ante Matej Jurić7173020
Deni Jurić12792131
Luka Kapulica3119000
Cheick Keita5330020
Amet Korca2180011
Krešimir Krizmanić151288030
Wallace MENEZES DOS SANTOS585000
Josip Mitrović11741040
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT12539020
Dominik Prokop6284000
Jurica Pršir151202031
Momčilo Raspopović12703121
Vinko Skrbin364000
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden10712050
Joey Suk13937030
Fran Tomek13010
Matuš Vojtko15888020
Nikola Vujnović7334110
Moussa WAGUE13613021

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Samir Toplak

1. kolo
Izvještaj
16.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica16.07.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Šibenik23.07.2022. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Gorica31.07.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
26.10.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Gorica26.10.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Lokomotiva13.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
19.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Gorica19.08.2022. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
26.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Istra 196126.08.2022. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Gorica03.09.2022. 18:55, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo10.09.2022. 21:05, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Osijek17.09.2022. 16:55, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Gorica02.10.2022. 17:30, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Rijeka09.10.2022. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Hajduk15.10.2022. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Gorica22.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
31.10.2022. 14:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Slaven Belupo31.10.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
04.11.2022. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Gorica04.11.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
18.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin18.01.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica21.01.2023. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
29.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica29.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
05.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik05.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica18.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva25.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica04.03.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196111.03.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica18.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo01.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek08.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica15.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka22.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk29.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica06.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo13.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica20.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin27.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica03.06.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Gorica - Varaždin

18.01.2023.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Gorica 1:0

04.11.2022.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137