Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ognjen Bakić4108000
Bruno Bogojević9738400
Filip Braut9677000
Fran Brodić4213000
Keenan Nino Carole145000
Kevin Custovic7324000
Ivan Cvijanović9621120
Ante Erceg145000
Goncalo Faria Costa3189000
Jakov Filipović9692000
Juraj Frigan9550010
Medin Gashi389000
Renato Josipović5450000
Bartol Kardum317000
Ante Kavelj5446010
Stjepan Kučiš4105000
Tom Jacques Daniel Lacoux5327010
Davor Matijaš4360000
Patrik Mijić9683020
Hadji Issa Moustapha14000
Domagoj Pavičić8573010
Stefan Perić8571010
Jakov Pranjić6358100
Dušan Stevanović6467010
Luka Vrzić9258010

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Web: www.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Direktor kluba: Ilija Karamatić
Trener: Mario Carević

1. kolo
Izvještaj
01.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Osijek01.08.2026. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
2. kolo
Izvještaj
08.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Gorica08.08.2026. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
16.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Hajduk16.08.2026. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
4. kolo
Izvještaj
22.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Gorica22.08.2026. 18:30, Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
31.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Rijeka31.08.2026. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
05.09.2026. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica05.09.2026. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
14.09.2026. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Varaždin14.09.2026. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
19.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Gorica19.09.2026. 20:00, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
09.10.2026. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Rudeš09.10.2026. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
17.10.2026. 18:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Gorica17.10.2026. 18:00, Opus Arena, Osijek
11. kolo
Izvještaj
24.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva24.10.2026. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
31.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica31.10.2026. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
07.11.2026. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo07.11.2026. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
21.11.2026.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica21.11.2026., HNK Rijeka, Rijeka
15. kolo
Izvještaj
28.11.2026.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo28.11.2026., Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
05.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica05.12.2026., Stadion Varteks, Varaždin
17. kolo
Izvještaj
12.12.2026.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196112.12.2026., Gradski stadion, Velika Gorica
18. kolo
Izvještaj
19.12.2026.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Gorica19.12.2026., Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
23.01.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek23.01.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
20. kolo
Izvještaj
30.01.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Gorica30.01.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
06.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk06.02.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
13.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica13.02.2027., Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
20.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka20.02.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
27.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica27.02.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
06.03.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin06.03.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
13.03.2027.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica13.03.2027., Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
20.03.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rudeš20.03.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
03.04.2027.
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Gorica03.04.2027., Opus Arena, Osijek
29. kolo
Izvještaj
10.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva10.04.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
17.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica17.04.2027., Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
24.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo24.04.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
01.05.2027.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica01.05.2027., HNK Rijeka, Rijeka
33. kolo
Izvještaj
08.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo08.05.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
12.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica12.05.2027., Stadion Varteks, Varaždin
35. kolo
Izvještaj
15.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196115.05.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
36. kolo
Izvještaj
22.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Gorica22.05.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk9612189+919
2.Varaždin9531147+718
3.Dinamo85121811+716
4.Osijek95131814+416
5.Rijeka84221411+314
6.Istra 196193331714+312
7.Slaven Belupo93151117-610
8.Lokomotiva92161117-67
9.Rudeš92161225-137
10.Gorica9126614-85

Sljedeća utakmica

Osijek - Gorica

17.10.2026.

Opus Arena, Osijek

Prethodna utakmica

Gorica - Rudeš 1:2

09.10.2026.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Hajduk9+919
2.Varaždin9+718
3.Dinamo8+716
4.Osijek9+416
5.Rijeka8+314
6.Istra 19619+312
7.Slaven Belupo9-610
8.Lokomotiva9-67
9.Rudeš9-137
10.Gorica9-85