Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Maksimir (35.123)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Mate Antunović4102010
Erbol Kanatbekovich Atabaev11000
Leon Belcar9540101
Marijan Čabraja5285010
Kristijan Čabrajić8700010
Noel Đurković8267200
Feta Fetai6399010
Noa Godec2135010
Jakov Gurlica4285000
Tino Jukić3270010
Fran Karačić7561140
Ivan Katić10681120
Teodor Kralevski5153000
Lovre Kulušić3209110
Marcel Lorber7389021
Mirko Marić8430100
Matej Mitrović118000
Dardan Morina254010
Marko Pajač3269021
Josip Posavec10900000
Duje Reić124001
Pavle Smiljanić4106010
Kayke Rodrigo Souza de Abreu390000
Matija Subotić10648000
Mirko Sušak3193000
Dominik Thaqi10348020
Athanasios Triantafyllou11961130
Jakov-Anton Vasilj7367000
Marko Vešović6450131
Dušan Vuković11883320

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: dr. Miroslav Gluhinić
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
Trener: Nikica Jelavić

1. kolo
Izvještaj
01.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 3Lokomotiva01.08.2026. 18:30, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
08.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Gorica08.08.2026. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
15.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva15.08.2026. 21:00, Opus Arena, Osijek
4. kolo
Izvještaj
21.08.2026. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš4 : 1Lokomotiva21.08.2026. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
31.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Lokomotiva31.08.2026. 18:30, Gradski stadion Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
06.09.2026. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Lokomotiva06.09.2026. 21:00, Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
12.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Rijeka12.09.2026. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
20.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva20.09.2026. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
11.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Varaždin11.10.2026. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
17.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Istra 196117.10.2026. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
24.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Lokomotiva24.10.2026. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
01.11.2026. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Osijek01.11.2026. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
06.11.2026. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš06.11.2026. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.11.2026.
SuperSport HNL
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk21.11.2026., Kajzerica, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
28.11.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo28.11.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
05.12.2026.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.12.2026., HNK Rijeka, Rijeka
17. kolo
Izvještaj
12.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo12.12.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
19.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva19.12.2026., Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
23.01.2027.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.01.2027., Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
30.01.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Gorica30.01.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
06.02.2027.
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Lokomotiva06.02.2027., Opus Arena, Osijek
22. kolo
Izvještaj
13.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Lokomotiva13.02.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
20.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk20.02.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
27.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva27.02.2027., Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
06.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka06.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
13.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva13.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
20.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin20.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
03.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196103.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
10.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva10.04.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
17.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Osijek17.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
24.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš24.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
01.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva01.05.2027., Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
08.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo08.05.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
12.05.2027.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva12.05.2027., HNK Rijeka, Rijeka
35. kolo
Izvještaj
15.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo15.05.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
22.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.05.2027., Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk117222111+1023
2.Dinamo107122513+1222
3.Varaždin115331510+518
4.Osijek115241916+317
5.Rijeka105231714+317
6.Istra 1961113441918+113
7.Slaven Belupo114161423-913
8.Lokomotiva113261317-411
9.Rudeš113171427-1310
10.Gorica11146715-87

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Osijek

01.11.2026.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Gorica - Lokomotiva 0:0

24.10.2026.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Hajduk11+1023
2.Dinamo10+1222
3.Varaždin11+518
4.Osijek11+317
5.Rijeka10+317
6.Istra 196111+113
7.Slaven Belupo11-913
8.Lokomotiva11-411
9.Rudeš11-1310
10.Gorica11-87