Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Karlo Bartolec231931030
Vladan Bubanja221619330
Ivan Bulatović7281010
Ivan Canjuga12415120
Nikola Čavlina292565010
Duje Čop181124730
Feta Fetai16379030
Silvio Goričan272052330
Anes Huskić345010
Branimir Kalaica231668130
Viktor Kanižaj11453030
Lirim Kastrati492000
Fabijan Krivak18871120
Marin Leovac201476030
Mateo Marić292577151
Ilija Mašić11000
Matej Matić3114000
Jon Mersinaj282502091
Ivan Milićević141136020
Robert Mudražija231460540
Art Smakaj211344140
Marin Šotiček251778640
Zvonimir Šubarić3224010
Indrit Tuci171300600
Marko Vranjković14852030
Fran Žilinski15587000

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Webwww.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik:
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
Trener: Silvijo Čabraja

1. kolo
Izvještaj
23.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Istra 196123.07.2023. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
29.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Lokomotiva29.07.2023. 18:45, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
04.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 3Varaždin04.08.2023. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
23.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 3Lokomotiva23.01.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
20.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Lokomotiva20.08.2023. 21:05, HNK Rijeka, Rijeka
6. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Osijek26.08.2023. 21:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
01.09.2023. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Lokomotiva01.09.2023. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
15.09.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš15.09.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
23.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva23.09.2023. 19:15, Gradski stadion Poljud, Split
10. kolo
Izvještaj
02.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 4Lokomotiva02.10.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
11. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica08.10.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
21.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Lokomotiva21.10.2023. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
29.10.2023. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Lokomotiva29.10.2023. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
03.11.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Rijeka03.11.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
11.11.2023. 18:10
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Lokomotiva11.11.2023. 18:10, Opus Arena, Osijek
16. kolo
Izvještaj
24.11.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 3Slaven Belupo24.11.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
03.12.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Lokomotiva03.12.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
08.12.2023. 17:30
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Hajduk08.12.2023. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
16.12.2023. 14:50
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Istra 196116.12.2023. 14:50, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
28.01.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Lokomotiva28.01.2024. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
02.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Varaždin02.02.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
10.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Dinamo10.02.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
17.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Lokomotiva17.02.2024. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
23.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek23.02.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva02.03.2024. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Rudeš09.03.2024. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
16.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Lokomotiva16.03.2024. 17:10, Gradski stadion Poljud, Split
28. kolo
Izvještaj
29.03.2024. 15:50
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 0Lokomotiva29.03.2024. 15:50, Aldo Drosina, Pula
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 16:50
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica06.04.2024. 16:50, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 16:50
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Lokomotiva13.04.2024. 16:50, Stadion Varteks, Varaždin
31. kolo
Izvještaj
21.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo21.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
28.04.2024. 19:30
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka28.04.2024. 19:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 19:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Lokomotiva04.05.2024. 19:30, Opus Arena, Osijek
34. kolo
Izvještaj
12.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo12.05.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva18.05.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk25.05.2024. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3021545920+3968
2.Dinamo3020645624+3266
3.Hajduk3118494120+2158
4.Osijek31129105241+1145
5.Lokomotiva30101464131+1044
6.Gorica3098132937-835
7.Varaždin30712113341-833
8.Istra 196131710142750-2331
9.Slaven Belupo3186173656-2030
10.Rudeš3014251367-547

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Dinamo

21.04.2024.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Varaždin - Lokomotiva 0:2

13.04.2024.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Rijeka30+3968
2.Dinamo30+3266
3.Hajduk31+2158
4.Osijek31+1145
5.Lokomotiva30+1044
6.Gorica30-835
7.Varaždin30-833
8.Istra 196131-2331
9.Slaven Belupo31-2030
10.Rudeš30-547