Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Blaž Bošković7121210
Vladan Bubanja13629020
Branimir Cipetić141032030
Enis Cokaj8686130
Nikola Čavlina11990000
Justin de Haas121080031
Raul Alexander Florucz110010
Silvio Goričan16754340
Gabriel Groznica587000
Aliyu Ibrahim13884201
Sandro Kulenović171471610
Mate Maleš190021
Mateo Marić131149161
Jon Mersinaj141131050
Ivan Milićević141103010
Josip Pivarić131037130
Hajdin Salihu6360010
Krševan Santini4360000
Art Smakaj7298030
Nikola Soldo6540000
Luka Stojković12622110
Marin Šotiček5118000
Zvonimir Šubarić2180000
Ivan Tomečak5215000
Indrit Tuci14612340
Jakov-Anton Vasilj11693300
Mario Veljača18000
Marko Vranjković12512010

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Webwww.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik:
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
Trener: Silvijo Čabraja

1. kolo
Izvještaj
15.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva15.07.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Osijek24.07.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
29.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva29.07.2022. 18:55, Šubićevac, Šibenik
4. kolo
Izvještaj
07.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Rijeka07.08.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Lokomotiva13.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Lokomotiva21.08.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
7. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Slaven Belupo27.08.2022. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Lokomotiva04.09.2022. 18:55, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Varaždin11.09.2022. 21:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 17:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Dinamo18.09.2022. 17:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 16:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Lokomotiva01.10.2022. 16:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
07.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Šibenik07.10.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Lokomotiva16.10.2022. 17:10, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Gorica22.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Hajduk30.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva05.11.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Istra 196112.11.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva21.01.2023., Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva28.01.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek04.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva11.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka18.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva25.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo11.03.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva18.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin01.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo08.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva15.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik22.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva29.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica06.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk13.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva20.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196127.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva03.06.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Varaždin - Lokomotiva

21.01.2023.

Stadion Varteks, Varaždin

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Istra 1961 2:0

12.11.2022.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137