Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Lamine BA9658011
Lovro Banovec6196010
Leon Belcar7186020
Filip Brekalo6201010
Fran Brodić161131520
Ivan Ćubelić388000
Niko Domjanić24100
Agon Elezi141033330
Andris Jesus Herrera Salgado13743061
Luka Jelenić13920020
Jakov Karabatić190000
Matija Katanec2135000
Matija Kolarić151103120
Karlo Lusavec4159000
Demir Peco8383010
Jorgo Pellumbi12906060
Karlo Perić10169100
Marin Pilj8356140
Ivan Posavec10458100
Igor Postonjski5388110
David Puclin7333010
Jozo Stanić141082020
Mato Stanić9498010
Marko Stolnik8519010
Michele Šego9530301
Luka Škaričić268000
Tonio Teklić141225431
Itsuki Urata10683030
Noa Vugrinec387000
Oliver Zelenika161440000

Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Dražen Vitez
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Nikola Šafarić
Trener: Mario Kovačević 

1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Slaven Belupo17.07.2022. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
22.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Varaždin22.07.2022. 20:00, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
30.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Hajduk30.07.2022. 21:00, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
05.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.08.2022. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
14.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin14.08.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Šibenik20.08.2022. 18:30, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Varaždin27.08.2022. 21:05, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Gorica03.09.2022. 18:55, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Varaždin11.09.2022. 21:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
16.09.2022. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin16.09.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
30.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Istra 196130.09.2022. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Varaždin08.10.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Varaždin16.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 1Osijek22.10.2022. 17:10, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
28.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Varaždin28.10.2022. 18:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Rijeka06.11.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
17. kolo
Izvještaj
18.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin18.01.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18. kolo
Izvještaj
22.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.01.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
27.01.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo27.01.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
03.02.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin03.02.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk11.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo18.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin25.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik04.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin11.03.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica18.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin01.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin08.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196115.04.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin29.04.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek06.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin13.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka20.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin27.05.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva03.06.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Gorica - Varaždin

18.01.2023.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Varaždin - Rijeka 0:3

06.11.2022.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137