Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Lamine BA131056000
Leon Belcar271511420
Antonio Boršić282127030
Karlo Bručić11503000
Andrea Capone13000
Marko Dabro10691331
Niko Domjanić16327010
Domagoj Drožđek231308440
Agon Elezi12775210
Tomislav Gudelj7289000
Luka Jelenić282447061
Sven Lesjak11000
Tin Levanić557010
Karlo Lusavec15852030
Domagoj Mamić190000
Mario Marina201058050
David Mištrafović10158000
Dimitar Mitrovski282150440
Ivan Nekić15735020
Martin Pajić218000
Jorgo Pellumbi141260111
Marin Pilj181338140
Jurica Poldrugač10324010
Igor Postonjski262173790
Michele Šego271871130
Vito Šegović263000
Luka Škaričić20726010
Leonard Vuk417000
Marko Vukčević272278040
Ante Vukušić9294000
Oliver Zelenika302700030

Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Dražen Vitez
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Nikola Šafarić
Trener: Nikola Šafarić

1. kolo
Izvještaj
23.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Varaždin23.07.2023. 18:45, Gradski stadion, Velika Gorica
2. kolo
Izvještaj
28.07.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Slaven Belupo28.07.2023. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
04.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 3Varaždin04.08.2023. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
12.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Rudeš12.08.2023. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
17.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Varaždin17.04.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Hajduk26.08.2023. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
03.09.2023. 18:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 2Varaždin03.09.2023. 18:30, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Istra 196117.09.2023. 19:15, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
22.09.2023. 18:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Varaždin22.09.2023. 18:00, Opus Arena, Osijek
10. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Gorica30.09.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
11. kolo
Izvještaj
06.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Varaždin06.10.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12. kolo
Izvještaj
21.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Lokomotiva21.10.2023. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Varaždin28.10.2023. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
05.11.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Dinamo05.11.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Varaždin12.11.2023. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
16. kolo
Izvještaj
25.11.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Rijeka25.11.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
17. kolo
Izvještaj
01.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Varaždin01.12.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
18. kolo
Izvještaj
10.12.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Osijek10.12.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
15.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Varaždin15.12.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
20. kolo
Izvještaj
26.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo26.01.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
02.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Varaždin02.02.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
09.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Rudeš09.02.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
18.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Varaždin18.02.2024. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
24.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Hajduk24.02.2024. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
25. kolo
Izvještaj
03.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Varaždin03.03.2024. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
08.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Istra 196108.03.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
15.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 1Varaždin15.03.2024. 17:00, Opus Arena, Osijek
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 14:50
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 4Gorica30.03.2024. 14:50, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Varaždin06.04.2024. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 16:50
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Lokomotiva13.04.2024. 16:50, Stadion Varteks, Varaždin
31. kolo
Izvještaj
22.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Varaždin22.04.2024. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo27.04.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
33. kolo
Izvještaj
05.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin05.05.2024. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka11.05.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
35. kolo
Izvještaj
17.05.2024. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin17.05.2024. 18:00, Aldo Drosina, Pula
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek25.05.2024. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3122546220+4271
2.Dinamo3121645724+3369
3.Hajduk3118494120+2158
4.Osijek31129105241+1145
5.Lokomotiva31101474132+944
6.Varaždin31812113541-636
7.Gorica3198142940-1135
8.Istra 196131710142750-2331
9.Slaven Belupo3186173656-2030
10.Rudeš3114261369-567

Sljedeća utakmica

Varaždin - Dinamo

27.04.2024.

Stadion Varteks, Varaždin

Prethodna utakmica

Rudeš - Varaždin 0:2

22.04.2024.

ŠC Rudeš, Zagreb

Ljestvica

1.Rijeka31+4271
2.Dinamo31+3369
3.Hajduk31+2158
4.Osijek31+1145
5.Lokomotiva31+944
6.Varaždin31-636
7.Gorica31-1135
8.Istra 196131-2331
9.Slaven Belupo31-2030
10.Rudeš31-567