Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
23.08.2023. 18:30
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Lokomotiva23.08.2023. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
23.08.2023. 16:30
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 2Rijeka23.08.2023. 16:30, Sportski centar Višnji, Zadar
22.08.2023. 16:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Solin22.08.2023. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.08.2023. 17:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Varaždin23.08.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
23.08.2023. 17:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 0Lučko23.08.2023. 17:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
23.08.2023. 16:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 3Sesvete23.08.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
23.08.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Rudeš23.08.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
27.08.2023. 08:30
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Rudeš27.08.2023. 08:30, Kajzerica, Zagreb
27.08.2023. 09:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Dinamo27.08.2023. 09:00, Sesvete, Sesvete
27.08.2023. 16:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Osijek27.08.2023. 16:00, Lučko, Lučko
27.08.2023. 16:30
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Istra 196127.08.2023. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
27.08.2023. 09:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 4Hajduk27.08.2023. 09:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
26.08.2023. 16:30
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo26.08.2023. 16:30, HNK Rijeka, Rijeka
27.08.2023. 18:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Zadar27.08.2023. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
30.08.2023. 13:30
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 1Lokomotiva30.08.2023. 13:30, Sportski centar Višnji, Zadar
30.08.2023. 16:30
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Gorica30.08.2023. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.08.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Rijeka30.08.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
30.08.2023. 17:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19614 : 0Solin30.08.2023. 17:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.08.2023. 16:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 0Varaždin30.08.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
30.08.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Lučko30.08.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30.08.2023. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš4 : 1Sesvete30.08.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Sesvete03.09.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko1 : 2Rudeš03.09.2023. 10:00, Lučko, Lučko
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Dinamo03.09.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 3Osijek03.09.2023. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka5 : 1Istra 196103.09.2023. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
03.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Hajduk03.09.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
03.09.2023. 16:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar3 : 1Slaven Belupo03.09.2023. 16:00, Sportski centar Višnji, Zadar
5. kolo
Izvještaj
10.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 4Lokomotiva10.09.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Zadar10.09.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
09.09.2023. 16:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 3Gorica09.09.2023. 16:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 2Rijeka10.09.2023. 10:00, Opus Arena, Osijek
23.09.2023. 14:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Solin23.09.2023. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10.09.2023. 12:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 1Varaždin10.09.2023. 12:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Lučko10.09.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
6. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 0Lučko17.09.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
17.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Sesvete17.09.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
17.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0Rudeš17.09.2023. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
17.09.2023. 11:30
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 3Dinamo17.09.2023. 11:30, HNK Rijeka, Rijeka
16.09.2023. 17:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek16.09.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Istra 196117.09.2023. 10:00, Stanovi, Zadar
17.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Hajduk17.09.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Lokomotiva30.09.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
01.10.2023. 15:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 1Slaven Belupo01.10.2023. 15:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
01.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 0Zadar01.10.2023. 10:00, Opus Arena, Osijek
01.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Gorica01.10.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30.09.2023. 16:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Rijeka30.09.2023. 16:00, ŠC Rudeš, Zagreb
01.10.2023. 14:30
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Solin01.10.2023. 14:30, Sesvete, Sesvete
01.10.2023. 11:45
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko1 : 4Varaždin01.10.2023. 11:45, Lučko, Lučko
8. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Varaždin08.10.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
08.10.2023. 14:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Lučko08.10.2023. 14:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.10.2023. 11:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 2Sesvete08.10.2023. 11:00, HNK Rijeka, Rijeka
08.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Rudeš08.10.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.10.2023. 14:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 5Dinamo08.10.2023. 14:00, Sportski centar Višnji, Zadar
04.10.2023. 15:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek04.10.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
07.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Istra 196107.10.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
15.10.2023. 14:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 3Lokomotiva15.10.2023. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
06.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Osijek06.12.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
15.10.2023. 11:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo15.10.2023. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
15.10.2023. 13:30
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš4 : 0Zadar15.10.2023. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
15.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 6Gorica15.10.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
15.10.2023. 14:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Rijeka15.10.2023. 14:00, Lučko, Lučko
15.10.2023. 15:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Solin15.10.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 16:30
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Solin22.10.2023. 16:30, Kajzerica, Zagreb
20.10.2023. 13:00
1. NL pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 1Varaždin20.10.2023. 13:00, Robert Komen, Rijeka
22.10.2023. 12:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Lučko22.10.2023. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22.10.2023. 14:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 1Sesvete22.10.2023. 14:00, Sportski centar Višnji, Zadar
22.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rudeš22.10.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Dinamo22.10.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Osijek22.10.2023. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 13:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 2Lokomotiva28.10.2023. 13:00, Opus Arena, Osijek
28.10.2023. 15:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Istra 196128.10.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
28.10.2023. 11:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Hajduk28.10.2023. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 2Slaven Belupo28.10.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
28.10.2023. 13:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko2 : 0Zadar28.10.2023. 13:00, Lučko, Lučko
29.10.2023. 14:30
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Gorica29.10.2023. 14:30, Stadion Varteks, Varaždin
28.10.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 3Rijeka28.10.2023. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 15:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka12.11.2023. 15:00, Kajzerica, Zagreb
12.11.2023. 14:30
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Solin12.11.2023. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2023. 13:30
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 0Varaždin12.11.2023. 13:30, Sportski centar Višnji, Zadar
12.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Lučko12.11.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.11.2023. 14:30
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Sesvete11.11.2023. 14:30, Gradski stadion Poljud, Split
11.11.2023. 12:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19612 : 3Rudeš11.11.2023. 12:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
17.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 1Dinamo17.02.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
13. kolo
Izvještaj
19.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Lokomotiva19.11.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.11.2023. 14:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Osijek19.11.2023. 14:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.11.2023. 15:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 3Istra 196119.11.2023. 15:00, Sesvete, Sesvete
19.11.2023. 11:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Hajduk19.11.2023. 11:00, Lučko, Lučko
19.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Slaven Belupo19.11.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.11.2023. 11:00
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 0Zadar19.11.2023. 11:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
18.11.2023. 12:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 3Gorica18.11.2023. 12:00, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica26.11.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25.11.2023. 12:00
1. NL pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 0Zadar25.11.2023. 12:00, Robert Komen, Rijeka
26.11.2023. 10:30
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 0Slaven Belupo26.11.2023. 10:30, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
26.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 4Hajduk26.11.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26.11.2023. 12:30
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Istra 196126.11.2023. 12:30, Lučko, Lučko
26.11.2023. 14:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Osijek26.11.2023. 14:00, Sesvete, Sesvete
26.11.2023. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 3Dinamo26.11.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
03.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Lokomotiva03.12.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.12.2023. 12:10
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Sesvete03.12.2023. 12:10, Stadion Maksimir, Zagreb
03.12.2023. 14:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 0Lučko03.12.2023. 14:00, Opus Arena, Osijek
03.12.2023. 13:30
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 3Varaždin03.12.2023. 13:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
03.12.2023. 09:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Solin03.12.2023. 09:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.12.2023. 12:30
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rijeka03.12.2023. 12:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.12.2023. 13:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 2Gorica03.12.2023. 13:00, Sportski centar Višnji, Zadar
16. kolo
Izvještaj
10.12.2023. 13:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Zadar10.12.2023. 13:00, Kajzerica, Zagreb
10.12.2023. 11:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Slaven Belupo10.12.2023. 11:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk10.12.2023. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
10.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 2Istra 196110.12.2023. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
17.12.2023. 13:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek17.12.2023. 13:00, Stadion Varteks, Varaždin
10.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko0 : 3Dinamo10.12.2023. 10:00, Lučko, Lučko
10.12.2023. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Rudeš10.12.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
17. kolo
Izvještaj
21.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Lokomotiva21.02.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
21.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 0Lučko21.02.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Varaždin21.02.2024. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Solin21.02.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
21.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 3Rijeka21.02.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.02.2024. 12:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Gorica21.02.2024. 12:00, Gradski stadion Poljud, Split
21.02.2024. 11:30
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Zadar21.02.2024. 11:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
25.02.2024. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Slaven Belupo25.02.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25.02.2024. 11:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 1Hajduk25.02.2024. 11:00, Sportski centar Višnji, Zadar
24.02.2024. 14:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Istra 196124.02.2024. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.02.2024. 10:30
1. NL pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 3Osijek25.02.2024. 10:30, Robert Komen, Rijeka
25.02.2024. 09:30
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 6Dinamo25.02.2024. 09:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25.02.2024. 13:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Rudeš25.02.2024. 13:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.02.2024. 12:30
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Sesvete25.02.2024. 12:30, Lučko, Lučko
19. kolo
Izvještaj
03.03.2024. 10:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko0 : 2Lokomotiva03.03.2024. 10:00, Lučko, Lučko
28.03.2024. 11:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Varaždin28.03.2024. 11:00, Sesvete, Sesvete
03.03.2024. 15:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 1Solin03.03.2024. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.03.2024. 14:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Rijeka03.03.2024. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.03.2024. 14:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 2Gorica02.03.2024. 14:00, Opus Arena, Osijek
03.03.2024. 10:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Zadar03.03.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
03.03.2024. 12:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Slaven Belupo03.03.2024. 12:00, Gradski stadion Poljud, Split
20. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 11:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Hajduk09.03.2024. 11:00, Kajzerica, Zagreb
10.03.2024. 14:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Istra 196110.03.2024. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.03.2024. 10:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 2Osijek10.03.2024. 10:00, Sportski centar Višnji, Zadar
10.03.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Dinamo10.03.2024. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10.03.2024. 13:00
1. NL pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 0Rudeš10.03.2024. 13:00, Robert Komen, Rijeka
10.03.2024. 14:00
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 1Sesvete10.03.2024. 14:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
10.03.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Lučko10.03.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
07.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Lokomotiva07.04.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
07.04.2024. 14:15
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Solin07.04.2024. 14:15, Lučko, Lučko
07.04.2024. 13:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 2Rijeka07.04.2024. 13:00, Sesvete, Sesvete
07.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 0Gorica07.04.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
07.04.2024. 12:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 3Zadar07.04.2024. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
07.04.2024. 14:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 0Slaven Belupo07.04.2024. 14:00, Opus Arena, Osijek
01.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Hajduk01.05.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22. kolo
Izvještaj
14.04.2024. 15:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Istra 196114.04.2024. 15:00, Kajzerica, Zagreb
14.04.2024. 11:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk14.04.2024. 11:00, Opus Arena, Osijek
14.04.2024. 11:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 5Dinamo14.04.2024. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.04.2024. 13:00
1. NL pioniri
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 3Rudeš14.04.2024. 13:00, Sportski centar Višnji, Zadar
14.04.2024. 18:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Sesvete14.04.2024. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.04.2024. 11:45
1. NL pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 0Lučko14.04.2024. 11:45, Robert Komen, Rijeka
13.04.2024. 15:30
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 2Varaždin13.04.2024. 15:30, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
23. kolo
Izvještaj
21.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 3Lokomotiva21.04.2024. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
21.04.2024. 14:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka21.04.2024. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
21.04.2024. 15:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko : Gorica21.04.2024. 15:00, Lučko, Lučko
21.04.2024. 13:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zadar21.04.2024. 13:00, Sesvete, Sesvete
21.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Slaven Belupo21.04.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.04.2024. 11:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Hajduk21.04.2024. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.04.2024. 11:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 1Istra 196121.04.2024. 11:00, Opus Arena, Osijek
24. kolo
Izvještaj
28.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek28.04.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
28.04.2024. 15:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dinamo28.04.2024. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš26.04.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
28.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete28.04.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.04.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stanovi, Zadar
Zadar : Lučko28.04.2024. 10:00, Stanovi, Zadar
26.04.2024. 11:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin26.04.2024. 11:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28.04.2024. 14:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Solin28.04.2024. 14:00, HNK Rijeka, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.05.2024. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Gorica05.05.2024. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zadar05.05.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Lučko, Lučko
Lučko : Slaven Belupo05.05.2024. 10:00, Lučko, Lučko
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk05.05.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Istra 196105.05.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
05.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek05.05.2024. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo12.05.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Opus Arena, Osijek
Osijek : Rudeš12.05.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete12.05.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lučko12.05.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin12.05.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Stanovi, Zadar
Zadar : Solin12.05.2024. 10:00, Stanovi, Zadar
12.05.2024. 10:00
1. NL pioniri
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka12.05.2024. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Gorica2214714617+2949
2.Lokomotiva2314634016+2448
3.Hajduk2213813910+2947
4.Dinamo2315175529+2646
5.Osijek2313643821+1745
6.Rudeš2311753724+1340
7.Rijeka22111103732+534
8.Varaždin2293102922+730
9.Sesvete227692639-1327
10.Istra 19612273123137-624
11.Solin2336141246-3415
12.Lučko2235141139-2814
13.Slaven Belupo2333171147-3612
14.Zadar2214171245-337
15 golova
Jakov Dedić, Diego Saina
13 golova
Iason Nempis, Mihael Kelava
12 golova
Dino Delkić
11 golova
Dinko Utrobičić
9 golova
Duje Ćukušić
8 golova
Lovro Mikulčić, Francis Chinedu Echue, Vito Jakovljević
7 golova
Rio Joka, Karlo Cigrovski, Vid Seitz, Jakov Miholić, Dorian Žeželić
6 golova
Šimun Korman, Vito Maglica, Jan Cindrić, Luka Roščić
5 golova
Mate Katuša, Noa Weissenbacher, Dominik Pavlina, Toni Ruso, Neo Žakula, Tomo Mujanović, Deen Okanović
4 gola
Patrik Klarić, Adrian Schweitzer, Karlo Radusin, Dino Beader Trajanovski, Nik Škafar Žužić, Mateo Sabo, Leo Habek, Franko Hećimović, Karlo Zirdum
3 gola
Ivan Delonga, Ante Udovičić, Nemanja Kolarević, Matej Miličić, Leon Bevanda, Jona Benkotić, Ante Beljan, Dominik Viduka, Teo Benko, Leo Lončar, Niko Mandić, Ivor Pjević, Karlo Janjić, Borna Špigelski, Roko Cerić, Petar Turić, Luka Kolar, Šime Starčević, Leon Šerifi, Fran Julian Malnar, Ivan Babok, Nicholas Scott Tomas
2 gola
Marin Nekić, Ivano Gubo, Mark Kostanjević, Marin Stolica, Goran Grulović, Noa Korlević, Marko Paštar, Jakov Martinjak, Tino Krešić, Endi Vinogradac, Marko Orlović, Niko Čović, Tomislav Drobac, Mihael Marković, Fran Tomislav Trupeljak, Ante Šimović, Filip Kutleša, Juraj Frigan, Karlo Božić, Marko Kovačević, Ivano Slavka, Luka Konjevod, Šime Božina, Maro Radujković, Endi Veljačić, Marko Bubalo, Karlo Matko, Elisandro Kožina Aranha, Karlo Tomašević, Leo Flinčec
1 gol
Bono Bračko, Lovro Premec, Jan Petrović, Ivan Kolar, Stjepan Prahir, Matej Vugrin, Marko Peter, Lovro Perković, Ante Marić, Matej Hlavaty, Emanuel Hranilović, Marin Modrić, Deni Matulin, Josip Grgurević, Agim Nesimi, Fran Mitrović, Siniša Rašetić, Lovro Fabijanić, Josip Uskok, Tome Gulan, Luka Radić, Petar Klobučar, Adrian Kajtazi, Aldo Jerkunica, Luka Tutić, Niko Marinov Gondžić, Leonardo Kosovec, Zvonimir Ivec, Patrik Relja, Adriano Debelec, Danijel Babić, Roko Mihaljević, Ante Pavičić, Filip Ritoša, Luka Novak, Duje Ninčević, Marko Peruzović, Frane Alujević, Mile Konjevod, Luka Drčelić, Ivan Paunović, Gabrijel Zrinski, Marko Jakovina, Aleksandar Knežević, Renato Spajić, Natko Klakočer, Matej Božić

Ljestvica

1.Gorica22+2949
2.Lokomotiva23+2448
3.Hajduk22+2947
4.Dinamo23+2646
5.Osijek23+1745
6.Rudeš23+1340
7.Rijeka22+534
8.Varaždin22+730
9.Sesvete22-1327
10.Istra 196122-624
11.Solin23-3415
12.Lučko22-2814
13.Slaven Belupo23-3612
14.Zadar22-337