Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: Dražen Patarčić/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Filip Antovski10159011
Mounsef Bakrar13512300
Bartol Barišić3236000
Reda Boultam8640210
Luka Bradarić5221000
Facundo Agustin Caseres131114130
Marko Cukon11000
Tomislav Duvnjak3141000
Ante Erceg11747640
Einar Galilea Azaceta131046060
Luka Hujber141119050
Advan Kadušić131080030
Lovre Knežević112000
Kristijan Kopljar552010
Tino Blaž Lauš449000
Mateo Lisica361000
Ivan Lučić190000
Lovro Majkić151350020
Dario Marešić10801010
Luka Marin12903130
Antonio Maurić3269020
Robert Mišković2132000
Frano Mlinar151158030
Prince Mumba8214020
Rafael Jesus Navarro Mazuecos144000
Mauro Perković131170030
Vinko Petković13870210
Oleksandr Petrusenko12999010
Mihael Rovis9439020
Lorenzo Travaglia218000
Marin Žgomba4139000

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra.com
Web: https://nkistra.com/
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
Predsjednik: Branko Devide Vincenti
Direktor: Mikel Lauzurica Evolet

Sportski direktor: Saša Bjelanović
Trener: Gonzalo Garcia

1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk17.07.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
22.07.2022. 20:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Varaždin22.07.2022. 20:00, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
29.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Istra 196129.07.2022. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
06.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Osijek06.08.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
12.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Istra 196112.08.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Rijeka21.08.2022. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
26.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Istra 196126.08.2022. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Lokomotiva04.09.2022. 18:55, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Istra 196111.09.2022. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Istra 196117.09.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
30.09.2022. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Istra 196130.09.2022. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
15.03.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo15.03.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 16:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Istra 196115.10.2022. 16:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
23.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 0Šibenik23.10.2022. 15:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Istra 196129.10.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
16. kolo
Izvještaj
04.11.2022. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Gorica04.11.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Istra 196112.11.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo21.01.2023., Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk28.01.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin04.02.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196111.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek18.02.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196125.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka04.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196111.03.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva18.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196101.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196108.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196115.04.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo22.04.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196129.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik06.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 196113.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica20.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196127.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo03.06.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo

21.01.2023.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Istra 1961 2:0

12.11.2022.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137