Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: Dražen Patarčić/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Dukan Ahmeti110000
Chovanie Shakur Amatkarijo269000
Nils Eric Roland Bjorkander5162000
Slavko Blagojević181094050
Mario Čuić20765131
Ivan Ćalušić10449000
Mladen Devetak181497040
Terrence John Douglas12442020
Emmanuel Ekong13594120
Ante Erceg201668680
Elias Zaian Filet9474100
Luka Hujber14886030
Iurie Iovu4293000
Zoran Josipovic7174020
Advan Kadušić191322050
Ville Aleksi Jukanpoika Koski2134000
Salim Fago Lawal5109000
Mateo Lisica16669100
Lovro Majkić242160010
Ante Majstorović211890121
Dario Marešić201766160
Darwin Daniel Matheus Tovar11392110
Antonio Maurić151042111
Frano Mlinar181127220
Sebastian Nebyla10454110
Oleksandr Petrusenko211471040
Lorenzo Travaglia154000
Moris Valinčić171166020
Matej Vuk191320320

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra.com
Web: https://nkistra.com/
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
Predsjednik: Branko Devide Vincenti
Direktor: Mikel Lauzurica Evolet
Sportski direktor: Saša Bjelanović
Trener: David Catala

 

1. kolo
Izvještaj
23.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Istra 196123.07.2023. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
29.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 3Dinamo29.07.2023. 21:00, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
06.08.2023. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka6 : 0Istra 196106.08.2023. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
13.08.2023. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19614 : 4Osijek13.08.2023. 18:55, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
19.08.2023. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Istra 196119.08.2023. 18:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
27.08.2023. 18:30
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 0Rudeš27.08.2023. 18:30, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Istra 196102.09.2023. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
8. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Istra 196117.09.2023. 19:15, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
23.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Gorica23.09.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
10. kolo
Izvještaj
02.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 4Lokomotiva02.10.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
11. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Istra 196108.10.2023. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Rijeka22.10.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
13. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 18:10
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 1Istra 196128.10.2023. 18:10, Opus Arena, Osijek
14. kolo
Izvještaj
05.11.2023. 17:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Slaven Belupo05.11.2023. 17:10, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
11.11.2023. 16:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 4Istra 196111.11.2023. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk26.11.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
01.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Varaždin01.12.2023. 17:00, Aldo Drosina, Pula
18. kolo
Izvještaj
09.12.2023. 14:50
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Istra 196109.12.2023. 14:50, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
16.12.2023. 14:50
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Istra 196116.12.2023. 14:50, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
27.01.2024. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Dinamo27.01.2024. 17:00, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
04.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Istra 196104.02.2024. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
10.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Osijek10.02.2024. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
16.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196116.02.2024. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24. kolo
Izvještaj
24.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Rudeš24.02.2024. 17:10, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196102.03.2024. 17:10, Gradski stadion Poljud, Split
26. kolo
Izvještaj
08.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196108.03.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
17.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica17.03.2024. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva30.03.2024. 17:00, Aldo Drosina, Pula
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196106.04.2024. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka13.04.2024. 17:00, Aldo Drosina, Pula
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Istra 196120.04.2024. 17:00, Opus Arena, Osijek
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo27.04.2024. 17:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Istra 196104.05.2024. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk11.05.2024. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin18.05.2024. 19:00, Aldo Drosina, Pula
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196125.05.2024. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2415544720+2750
2.Hajduk2415453414+2049
3.Dinamo2314543819+1947
4.Osijek249874431+1335
5.Lokomotiva2461263027+330
6.Gorica2486102327-430
7.Slaven Belupo2476112943-1427
8.Varaždin2351172629-326
9.Istra 19612467112240-1825
10.Rudeš240420851-434

Sljedeća utakmica

Hajduk - Istra 1961

02.03.2024.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Rudeš 2:1

24.02.2024.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Rijeka24+2750
2.Hajduk24+2049
3.Dinamo23+1947
4.Osijek24+1335
5.Lokomotiva24+330
6.Gorica24-430
7.Slaven Belupo24-1427
8.Varaždin23-326
9.Istra 196124-1825
10.Rudeš24-434