Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
23.08.2023. 20:15
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Lokomotiva23.08.2023. 20:15, Gradski stadion, Velika Gorica
23.08.2023. 18:15
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 1Rijeka23.08.2023. 18:15, Sportski centar Višnji, Zadar
22.08.2023. 17:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Solin22.08.2023. 17:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.08.2023. 18:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Varaždin23.08.2023. 18:45, Gradski stadion Poljud, Split
23.08.2023. 18:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Lučko23.08.2023. 18:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
23.08.2023. 17:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 1Sesvete23.08.2023. 17:45, Opus Arena, Osijek
13.09.2023. 20:00
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rudeš13.09.2023. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
27.08.2023. 10:15
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Rudeš27.08.2023. 10:15, Kajzerica, Zagreb
27.08.2023. 10:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 3Dinamo27.08.2023. 10:45, Sesvete, Sesvete
27.08.2023. 17:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko1 : 2Osijek27.08.2023. 17:45, Lučko, Lučko
27.08.2023. 18:15
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Istra 196127.08.2023. 18:15, Stadion Varteks, Varaždin
27.08.2023. 10:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 5Hajduk27.08.2023. 10:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
26.08.2023. 18:15
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo26.08.2023. 18:15, HNK Rijeka, Rijeka
27.08.2023. 19:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 3Zadar27.08.2023. 19:45, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
30.08.2023. 15:15
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 0Lokomotiva30.08.2023. 15:15, Sportski centar Višnji, Zadar
30.08.2023. 18:15
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Gorica30.08.2023. 18:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.08.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Rijeka30.08.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
30.08.2023. 18:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 2Solin30.08.2023. 18:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.08.2023. 17:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 0Varaždin30.08.2023. 17:45, Opus Arena, Osijek
30.08.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Lučko30.08.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
30.08.2023. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Sesvete30.08.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 0Sesvete03.09.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko0 : 3Rudeš03.09.2023. 11:45, Lučko, Lučko
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Dinamo03.09.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0Osijek03.09.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196103.09.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
03.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Hajduk03.09.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
03.09.2023. 17:45
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar0 : 1Slaven Belupo03.09.2023. 17:45, Sportski centar Višnji, Zadar
5. kolo
Izvještaj
10.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Lokomotiva10.09.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Zadar10.09.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
09.09.2023. 17:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 2Gorica09.09.2023. 17:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 1Rijeka10.09.2023. 11:45, Opus Arena, Osijek
23.09.2023. 15:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Solin23.09.2023. 15:45, Stadion Maksimir, Zagreb
10.09.2023. 10:00
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš4 : 2Varaždin10.09.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 5Lučko10.09.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
6. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 0Lučko17.09.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
17.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Sesvete17.09.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
17.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 2Rudeš17.09.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
17.09.2023. 13:15
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Dinamo17.09.2023. 13:15, HNK Rijeka, Rijeka
16.09.2023. 18:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Osijek16.09.2023. 18:45, Gradski stadion, Velika Gorica
17.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 2Istra 196117.09.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
17.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Hajduk17.09.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Lokomotiva30.09.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
01.10.2023. 16:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19612 : 1Slaven Belupo01.10.2023. 16:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
01.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 0Zadar01.10.2023. 11:45, Opus Arena, Osijek
01.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Gorica01.10.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
30.09.2023. 14:00
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Rijeka30.09.2023. 14:00, ŠC Rudeš, Zagreb
01.10.2023. 16:15
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 1Solin01.10.2023. 16:15, Sesvete, Sesvete
01.10.2023. 10:00
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Varaždin01.10.2023. 10:00, Lučko, Lučko
8. kolo
Izvještaj
08.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Varaždin08.10.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
08.10.2023. 15:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin4 : 3Lučko08.10.2023. 15:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.10.2023. 12:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Sesvete08.10.2023. 12:45, HNK Rijeka, Rijeka
08.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Rudeš08.10.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
08.10.2023. 15:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 2Dinamo08.10.2023. 15:45, Stanovi, Zadar
04.10.2023. 16:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Osijek04.10.2023. 16:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
07.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 196107.10.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
15.10.2023. 15:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 1Lokomotiva15.10.2023. 15:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
06.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek06.12.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
15.10.2023. 12:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Slaven Belupo15.10.2023. 12:45, Stadion Maksimir, Zagreb
15.10.2023. 15:15
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Zadar15.10.2023. 15:15, ŠC Rudeš, Zagreb
15.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 2Gorica15.10.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
15.10.2023. 15:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko3 : 1Rijeka15.10.2023. 15:45, Lučko, Lučko
15.10.2023. 16:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 3Solin15.10.2023. 16:45, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 14:30
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Solin22.10.2023. 14:30, Kajzerica, Zagreb
20.10.2023. 14:45
1. NL kadeti
Robert Komen, Rijeka
Rijeka4 : 1Varaždin20.10.2023. 14:45, Robert Komen, Rijeka
22.10.2023. 10:00
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Lučko22.10.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22.10.2023. 15:45
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar2 : 1Sesvete22.10.2023. 15:45, Sportski centar Višnji, Zadar
22.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Rudeš22.10.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Dinamo22.10.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
22.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 3Osijek22.10.2023. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 13:00
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Lokomotiva28.10.2023. 13:00, Opus Arena, Osijek
28.10.2023. 16:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Istra 196128.10.2023. 16:45, Stadion Maksimir, Zagreb
28.10.2023. 12:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 2Hajduk28.10.2023. 12:45, ŠC Rudeš, Zagreb
28.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 2Slaven Belupo28.10.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
28.10.2023. 14:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Zadar28.10.2023. 14:45, Lučko, Lučko
29.10.2023. 16:15
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Gorica29.10.2023. 16:15, Stadion Varteks, Varaždin
28.10.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 3Rijeka28.10.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 13:00
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Rijeka12.11.2023. 13:00, Kajzerica, Zagreb
12.11.2023. 16:15
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Solin12.11.2023. 16:15, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2023. 15:15
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 1Varaždin12.11.2023. 15:15, Sportski centar Višnji, Zadar
12.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 1Lučko12.11.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.11.2023. 16:15
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Sesvete11.11.2023. 16:15, Gradski stadion Poljud, Split
11.11.2023. 13:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19612 : 0Rudeš11.11.2023. 13:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
17.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 4Dinamo17.02.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
13. kolo
Izvještaj
19.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Lokomotiva19.11.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
19.11.2023. 15:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 4Osijek19.11.2023. 15:45, ŠC Rudeš, Zagreb
19.11.2023. 16:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 4Istra 196119.11.2023. 16:45, Sesvete, Sesvete
19.11.2023. 12:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko0 : 3Hajduk19.11.2023. 12:45, Lučko, Lučko
19.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Slaven Belupo19.11.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
19.11.2023. 12:45
1. NL kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 0Zadar19.11.2023. 12:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
18.11.2023. 13:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Gorica18.11.2023. 13:45, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Gorica26.11.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
25.11.2023. 13:45
1. NL kadeti
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 0Zadar25.11.2023. 13:45, Robert Komen, Rijeka
26.11.2023. 12:15
1. NL kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 0Slaven Belupo26.11.2023. 12:15, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
26.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Hajduk26.11.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
26.11.2023. 14:15
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko3 : 2Istra 196126.11.2023. 14:15, Lučko, Lučko
26.11.2023. 15:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Osijek26.11.2023. 15:45, Sesvete, Sesvete
26.11.2023. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 3Dinamo26.11.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
03.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Lokomotiva03.12.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
03.12.2023. 10:00
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Sesvete03.12.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.12.2023. 15:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 0Lučko03.12.2023. 15:45, Opus Arena, Osijek
03.12.2023. 15:15
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19613 : 2Varaždin03.12.2023. 15:15, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
03.12.2023. 10:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Solin03.12.2023. 10:45, Gradski stadion Poljud, Split
03.12.2023. 14:15
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Rijeka03.12.2023. 14:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.12.2023. 14:30
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar2 : 2Gorica03.12.2023. 14:30, Sportski centar Višnji, Zadar
16. kolo
Izvještaj
10.12.2023. 14:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Zadar10.12.2023. 14:45, Kajzerica, Zagreb
10.12.2023. 12:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Slaven Belupo10.12.2023. 12:45, Gradski stadion, Velika Gorica
10.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Hajduk10.12.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
10.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 3Istra 196110.12.2023. 11:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
17.12.2023. 14:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Osijek17.12.2023. 14:45, Stadion Varteks, Varaždin
10.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko0 : 5Dinamo10.12.2023. 11:45, Lučko, Lučko
10.12.2023. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Rudeš10.12.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
17. kolo
Izvještaj
21.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 3Lokomotiva21.02.2024. 11:45, Sesvete, Sesvete
21.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 0Lučko21.02.2024. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
21.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Varaždin21.02.2024. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
21.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek6 : 1Solin21.02.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
21.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Rijeka21.02.2024. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.02.2024. 13:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Gorica21.02.2024. 13:45, Gradski stadion Poljud, Split
21.02.2024. 13:15
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Zadar21.02.2024. 13:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
25.02.2024. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo25.02.2024. 11:45, Kajzerica, Zagreb
25.02.2024. 12:45
1. NL kadeti
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 3Hajduk25.02.2024. 12:45, Sportski centar Višnji, Zadar
24.02.2024. 15:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Istra 196124.02.2024. 15:45, Gradski stadion, Velika Gorica
25.02.2024. 12:15
1. NL kadeti
Robert Komen, Rijeka
Rijeka0 : 2Osijek25.02.2024. 12:15, Robert Komen, Rijeka
25.02.2024. 11:15
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 5Dinamo25.02.2024. 11:15, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25.02.2024. 14:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Rudeš25.02.2024. 14:45, Stadion Varteks, Varaždin
25.02.2024. 14:15
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko0 : 3Sesvete25.02.2024. 14:15, Lučko, Lučko
19. kolo
Izvještaj
03.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko : Lokomotiva03.03.2024. 11:45, Lučko, Lučko
28.03.2024. 12:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin28.03.2024. 12:45, Sesvete, Sesvete
03.03.2024. 16:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Solin03.03.2024. 16:45, ŠC Rudeš, Zagreb
03.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka03.03.2024. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
02.03.2024. 15:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek : Gorica02.03.2024. 15:45, Opus Arena, Osijek
03.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Zadar03.03.2024. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
03.03.2024. 13:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo03.03.2024. 13:45, Gradski stadion Poljud, Split
20. kolo
Izvještaj
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk10.03.2024. 11:45, Kajzerica, Zagreb
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196110.03.2024. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Osijek10.03.2024. 11:45, Stanovi, Zadar
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo10.03.2024. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Rudeš10.03.2024. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
10.03.2024. 15:45
1. NL kadeti
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin : Sesvete10.03.2024. 15:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
10.03.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lučko10.03.2024. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva07.04.2024. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko : Solin07.04.2024. 11:45, Lučko, Lučko
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka07.04.2024. 11:45, Sesvete, Sesvete
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica07.04.2024. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Zadar07.04.2024. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek : Slaven Belupo07.04.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
01.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Hajduk01.05.2024. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22. kolo
Izvještaj
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196114.04.2024. 11:45, Kajzerica, Zagreb
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek : Hajduk14.04.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo14.04.2024. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Rudeš14.04.2024. 11:45, Stanovi, Zadar
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete14.04.2024. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lučko14.04.2024. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
14.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin14.04.2024. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
23. kolo
Izvještaj
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva21.04.2024. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka21.04.2024. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko : Gorica21.04.2024. 11:45, Lučko, Lučko
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zadar21.04.2024. 11:45, Sesvete, Sesvete
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo21.04.2024. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk21.04.2024. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
21.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek : Istra 196121.04.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
24. kolo
Izvještaj
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek28.04.2024. 11:45, Kajzerica, Zagreb
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dinamo28.04.2024. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš28.04.2024. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete28.04.2024. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Lučko28.04.2024. 11:45, Stanovi, Zadar
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin28.04.2024. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
28.04.2024. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Solin28.04.2024. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.05.2024. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Gorica05.05.2024. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zadar05.05.2024. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Lučko, Lučko
Lučko : Slaven Belupo05.05.2024. 11:45, Lučko, Lučko
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk05.05.2024. 11:45, Sesvete, Sesvete
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Istra 196105.05.2024. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
05.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek05.05.2024. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo12.05.2024. 11:45, Kajzerica, Zagreb
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Opus Arena, Osijek
Osijek : Rudeš12.05.2024. 11:45, Opus Arena, Osijek
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete12.05.2024. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lučko12.05.2024. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin12.05.2024. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Stanovi, Zadar
Zadar : Solin12.05.2024. 11:45, Stanovi, Zadar
12.05.2024. 11:45
1. NL kadeti
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka12.05.2024. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1816205514+4150
2.Hajduk1813234415+2941
3.Osijek1812334119+2239
4.Lokomotiva1812243614+2238
5.Rudeš188372520+527
6.Istra 1961188282928+126
7.Gorica187382629-324
8.Slaven Belupo1871102229-722
9.Rijeka1852111827-917
10.Solin1852112347-2417
11.Varaždin183691933-1415
12.Lučko1843112048-2815
13.Zadar1835101530-1514
14.Sesvete1834112444-2013
16 golova
Mislav Ćutuk
13 golova
Ivan Barić, Bruno Durdov
10 golova
Petar Andrić
8 golova
Dino Godec, Luka Vrzić
7 golova
Fran Penezić, Duje Matić, Bruno Mišura, Nino Domazet
6 golova
Marko Aščić, Alberto Bačić, Anđelo Šutalo, Fran Majdenić, Dukan Ahmeti, Vito Šegović
5 golova
Bruno Juroš, Petar Radić, Anastas Arnaudovski, Andrej Mićić, Vuk Vlahović, Dražen Jaman, Ivan Dabo, Ivan Vojvoda
4 gola
Jakov Žiković, Matej Radaić, Filip Glasnović, Antonio Tolić, Armando Šainović, Ante Grgić, Leon Jakirović, Patrik Marić, David Alan Špoljarić, Filip Dropulić, Anes Huskić
3 gola
Luka Ivanković, Luka Radaković, Lovro Chelfi, Vilim Šeketa, Rafael Markulin, Marko Zebić, Petar Pfeifer, Nikola Ravlić, David Lagančić, Raul Kumar, Roko Čular, Husein Sumbuljević, Vigo Frank, Vito Kopić
2 gola
Filip Laškaj, Teo Žiković, Matej Tomić, Zvonimir Hrastović, Duje Pranić, Karlo Zulfić, Ivano Ora, Branimir Mlačić, Dino Ivančić, Sven Šunta, Josip Brundić, Yevhenii Levytskyi, River John Pavich, Dmytro Zudin, Stanislav Samusenko, Edi Vinarš, Luka Senjak, Filip Bojić, Lucas Kwedi, Roko Hosi, Kristijan Gojani, Noa Godec, Patrik Horvat, Elvir Šehić, Eric Krivičić, Ivan Vrančić, Jan Belović, Nikolas Šimić, Ivan Anić, Karlo Jozić, Noa Tomeljak, Luka Grabovac, Roni Vujičić, Matija Subotić
1 gol
Leonardo Draguzet, Dani Pintarić, Andro Sokač, Krešimir Radoš, Pavle Smiljanić, Armando Pernar, Tomas Baković, Hrvoje Rušnov, David Besek, Noa Ivan Piškor, Josip Radman, Ivano Bilaver, Matej Šegarić, Bruno Žaja, Luka Halilović, Franko Jakšić, Petar Topić, Lovro Krmpotić, Jakov Šimunjak, Dominik Thaqi, Petar Zvonimir Kostelac, Karlo Budanović, Duje Zubčić, Vlado Čamber, Sebastijan Kajtazi, Gabrijel Gagula, Tin Bojadžija, Franco Beljo, Matija Kablar, Bruno Škoda, Vid Peša, Niko Lovrić, Frane Nekić, Ante Vuco, Marko Matijašević, Noa Karaselimović, Dominik-Velin Mrvčić, David Kralj, Antonio Kružić, Mihael Perić, Roko Lerga, Fran Peček, Roko Šupić, Bruno Ćerdić, Julian Bytyci, Denys Yefremov, Filip Golem, Filip Drga, Andrija Burcar, Šime Perko, Roko Vojvodić, Roko Anić, Marko Uljanić, Marko Brkljača, Josip Klasnić, Marko Brcković, Roko Matić, Josip Tambić, Niko Tišljarić, Roko Zovak, Marko Mady, Roko Krapec, Luka Bukal, Ante Bilobrk, Stipe Šimurina, Fran Mihalina, Tomislav Prgomet, Duje Milišić, Franko Prižmić

Ljestvica

1.Dinamo18+4150
2.Hajduk18+2941
3.Osijek18+2239
4.Lokomotiva18+2238
5.Rudeš18+527
6.Istra 196118+126
7.Gorica18-324
8.Slaven Belupo18-722
9.Rijeka18-917
10.Solin18-2417
11.Varaždin18-1415
12.Lučko18-2815
13.Zadar18-1514
14.Sesvete18-2013