Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Hajduk

HNK Hajduk Split š.d.d.
Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, Split
Web: hajduk.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Poljud (35.000)
Nadimak: Bili, Majstori s mora

Hajduk
Hajduk
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Jani Atanasov6185210
Chidozie Collins Awaziem6540130
Stipe Biuk8639100
Toni Borevković5450000
David Čolina7284110
Josip Elez5362010
Marco Ezio Fossati6362010
Lukas Grgić8505110
Anthony Kalik4183030
Lovre Kalinić6540000
Nikola Kalinić6179300
Ivan Krolo213000
Filip Krovinović9782000
Marko Livaja9810620
Gergő Lovrencsics8391020
Dario Melnjak9750100
Dino Mikanović5200030
Jan Mlakar8425220
Emir Sahiti9458030
Karlo Sentić3270000
Stefan Simić6373000
Ivan Šarić17000
Josip Vuković4143000

Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split
e-mail: info@hajduk.hr, hnkhajduk@hajduk.hr
Webhajduk.hr
Telefon: +385 21 585 200, +385 21 585 201, +385 1 585 215 (škola)
Fax: +385 21 381 241
Predsjednik: Lukša Jakobušić
Sportski direktor: Mindaugas Nikoličius
Trener: Valdas Dambrauskas

1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk17.07.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
14.09.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rijeka14.09.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
30.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Hajduk30.07.2022. 21:00, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
26.10.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica26.10.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Lokomotiva21.08.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hajduk28.08.2022. 21:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
09.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Hajduk09.09.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Istra 196117.09.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk02.10.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin08.10.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk15.10.2022. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo21.10.2022. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk30.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek05.11.2022. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk12.11.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik21.01.2023., Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk28.01.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka04.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk11.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica18.02.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk25.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk11.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo18.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk01.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196108.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk15.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk29.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo06.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk13.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek20.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk27.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik03.06.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo109103011+1928
2.Hajduk95221811+717
3.Slaven Belupo10523814-617
4.Varaždin114431414016
5.Osijek104331413+115
6.Istra 1961113441314-113
7.Šibenik1017278-110
8.Lokomotiva103071518-39
9.Rijeka10136616-106
10.Gorica9126713-65

Sljedeća utakmica

Rijeka - Hajduk

02.10.2022.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Hajduk - Istra 1961 2:2

17.09.2022.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Dinamo10+1928
2.Hajduk9+717
3.Slaven Belupo10-617
4.Varaždin11016
5.Osijek10+115
6.Istra 196111-113
7.Šibenik10-110
8.Lokomotiva10-39
9.Rijeka10-106
10.Gorica9-65