Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Hajduk

HNK Hajduk Split š.d.d.
Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, Split
Web: hajduk.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Poljud (35.000)
Nadimak: Bili, Majstori s mora

Hajduk
Hajduk
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Yassine Otmane Benrahou211059200
Josip Brekalo9637100
Leon Dajaku23809400
Ismaël Jean Chester Diallo211578030
Ivan Dolček10428020
Josip Elez15720000
Anthony Kalik22724150
Lovre Kalinić190000
Nikola Kalinić7289130
Laszlo Kleinheisler11499020
Filip Krovinović302288340
Tino Blaž Lauš313010
Marko Livaja2521551040
Ivan Lučić282520000
Dario Melnjak121057110
Dino Mikanović12522041
Jan Mlakar4210000
Fahd Moufi241296010
Vadis Odjidja Ofoe21706010
Ivan Perišić366000
Dominik Prpić7439000
Rokas Pukstas231988520
Francisco Reis Ferreira4240010
Emir Sahiti302017450
Niko Kristian Sigur302405150
Zvonimir Šarlija262176260
Aleksandar Trajkovski12485300
Filip Uremović191589130
Mihael Žaper13920120

Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split
e-mail: info@hajduk.hr, hnkhajduk@hajduk.hr
Webhajduk.hr
Telefon: +385 21 585 200, +385 21 585 201, +385 1 585 215 (škola)
Fax: +385 21 381 241
Predsjednik: Lukša Jakobušić
Sportski direktor: Mindaugas Nikoličius
Trener: Mislav Karoglan

1. kolo
Izvještaj
21.07.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Hajduk21.07.2023. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
30.07.2023. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Rijeka30.07.2023. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
08.11.2023. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 1Hajduk08.11.2023. 17:00, Opus Arena, Osijek
4. kolo
Izvještaj
13.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Slaven Belupo13.08.2023. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
20.08.2023. 18:50
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Hajduk20.08.2023. 18:50, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Hajduk26.08.2023. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Istra 196102.09.2023. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
8. kolo
Izvještaj
17.09.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Hajduk17.09.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
23.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva23.09.2023. 19:15, Gradski stadion Poljud, Split
10. kolo
Izvještaj
01.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Dinamo01.10.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
07.10.2023. 18:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Hajduk07.10.2023. 18:30, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Osijek22.10.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
27.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hajduk27.10.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14. kolo
Izvještaj
04.11.2023. 18:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Rudeš04.11.2023. 18:10, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Varaždin12.11.2023. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
16. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk26.11.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
02.12.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Gorica02.12.2023. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
08.12.2023. 17:30
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Hajduk08.12.2023. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
17.12.2023. 17:15
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Hajduk17.12.2023. 17:15, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
28.01.2024. 17:45
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Rijeka28.01.2024. 17:45, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
03.02.2024. 17:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk03.02.2024. 17:30, Opus Arena, Osijek
22. kolo
Izvještaj
11.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo11.02.2024. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
17.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Hajduk17.02.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
24.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Hajduk24.02.2024. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
25. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Istra 196102.03.2024. 17:10, Gradski stadion Poljud, Split
26. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Hajduk09.03.2024. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
16.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Lokomotiva16.03.2024. 17:10, Gradski stadion Poljud, Split
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 19:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Dinamo30.03.2024. 19:30, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
07.04.2024. 19:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Hajduk07.04.2024. 19:30, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
14.04.2024. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek14.04.2024. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hajduk20.04.2024. 19:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 19:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš27.04.2024. 19:10, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
05.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin05.05.2024. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
34. kolo
Izvještaj
12.05.2024. 19:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk12.05.2024. 19:10, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
19.05.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica19.05.2024. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk25.05.2024. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3021545920+3968
2.Dinamo3020645624+3266
3.Hajduk3118494120+2158
4.Osijek31129105241+1145
5.Lokomotiva30101464131+1044
6.Gorica3098132937-835
7.Varaždin30712113341-833
8.Istra 196131710142750-2331
9.Slaven Belupo3186173656-2030
10.Rudeš3014251367-547

Sljedeća utakmica

Hajduk - Rudeš

27.04.2024.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Hajduk 0:1

20.04.2024.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Rijeka30+3968
2.Dinamo30+3266
3.Hajduk31+2158
4.Osijek31+1145
5.Lokomotiva30+1044
6.Gorica30-835
7.Varaždin30-833
8.Istra 196131-2331
9.Slaven Belupo31-2030
10.Rudeš30-547