Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Hajduk

HNK Hajduk Split š.d.d.
Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, Split
Web: hajduk.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Poljud (35.000)
Nadimak: Bili, Majstori s mora

Hajduk
Hajduk
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Jani Atanasov11305210
Chidozie Collins Awaziem151350460
Yassine Otmane Benrahou115000
Stipe Biuk151106100
Toni Borevković8633000
David Čolina13458120
Ivan Ćubelić310000
Josip Elez11794010
Marco Ezio Fossati14735040
Lukas Grgić15931120
Anthony Kalik8468140
Lovre Kalinić9792010
Nikola Kalinić8193300
Filip Krovinović191677110
Marko Livaja1816201250
Gergő Lovrencsics12433030
Dario Melnjak191650100
Dino Mikanović15974050
Jan Mlakar18918420
Emir Sahiti171122361
Karlo Sentić12916000
Stefan Simić12741020
Ivan Šarić17000
Josip Vuković11545010

Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split
e-mail: info@hajduk.hr, hnkhajduk@hajduk.hr
Webhajduk.hr
Telefon: +385 21 585 200, +385 21 585 201, +385 1 585 215 (škola)
Fax: +385 21 381 241
Predsjednik: Lukša Jakobušić
Sportski direktor: Mindaugas Nikoličius
Trener: Ivan Leko

1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Hajduk17.07.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
14.09.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rijeka14.09.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
30.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Hajduk30.07.2022. 21:00, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
26.10.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Gorica26.10.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Lokomotiva21.08.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hajduk28.08.2022. 21:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 21:05, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
09.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Hajduk09.09.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Istra 196117.09.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Hajduk02.10.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Varaždin08.10.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 19:05
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Hajduk15.10.2022. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Dinamo21.10.2022. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Hajduk30.10.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Osijek05.11.2022. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Hajduk12.11.2022. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
22.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Šibenik22.01.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
29.01.2023. 17:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 0Hajduk29.01.2023. 17:10, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
05.02.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka05.02.2023. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk11.02.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
19.02.2023. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica19.02.2023. 17:10, Gradski stadion Poljud, Split
23. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk26.02.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
05.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva05.03.2023. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
12.03.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk12.03.2023. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 18:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo18.03.2023. 18:10, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk01.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196108.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk15.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
26.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk26.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo29.04.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk06.05.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek13.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
35. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk20.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
28.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik28.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1814315018+3245
2.Hajduk1911533523+1238
3.Osijek1910453222+1034
4.Varaždin197662324-127
5.Slaven Belupo197661627-1127
6.Istra 1961186661818024
7.Lokomotiva1954102431-719
8.Rijeka1954102029-919
9.Šibenik1911081223-1113
10.Gorica1916121126-159

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Hajduk

29.01.2023.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Hajduk - Šibenik 2:1

22.01.2023.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Dinamo18+3245
2.Hajduk19+1238
3.Osijek19+1034
4.Varaždin19-127
5.Slaven Belupo19-1127
6.Istra 196118024
7.Lokomotiva19-719
8.Rijeka19-919
9.Šibenik19-1113
10.Gorica19-159