Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Rudeš

NK Rudeš
Adresa: Rudeška cesta 25, Zagreb
Web: nk-rudes.hr
Osnovan: 1957.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)

Rudeš
Rudeš
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Matko Babić365010
Jakov Bašić16888020
Roko Brajković372000
Aboubacar Camara11652010
Ante Ćorić5356000
Jan Doležal5353020
Miguel Ferreira Campos12796040
Eros Grezda5341000
Fran Karačić2180110
Vilim Krušlin5399000
Aleksa Latković181062130
Mario Marić3270000
Matej Marković131119010
Riad Mašala11507110
Mislav Matić151279020
Dominik Mihaljević258000
Tomislav Mrčela4360000
Brian Safo Oddei8495000
Luka Pasariček221740230
Luka Pavković5134000
Dominik Pavlek8582000
Mateo Pavlović151285030
Ivan Pešić14876010
Vinko Petković11384030
Stjepan Plazonja450000
Dominik Rešetar14381000
Robin Simovic5210000
Tomislav Srbljinović181107050
Mihael Stipić216000
Vanja Šare2144000
Edin Šehić10886040
Karlo Špeljak12507000
Ivan Tomečak181451100
Fran Topić13629120
Vanja Vukmanović211507061

Adresa: Rudeška cesta 25, 10000 Zagreb
e-mail: info@nk-rudes.hr
Web: nk-rudes.hr
Telefon: +385 1 3860 844
Fax: +385 1 3860 923
Predsjednik: Josip Šimunić
Direktor:
Stipe Čondrić
Trener: Davor Mladina

1. kolo
Izvještaj
22.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Rudeš22.07.2023. 18:45, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
30.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš3 : 4Osijek30.07.2023. 18:45, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
05.08.2023. 18:45
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Rudeš05.08.2023. 18:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
4. kolo
Izvještaj
12.08.2023. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Rudeš12.08.2023. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
5. kolo
Izvještaj
20.08.2023. 18:50
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Hajduk20.08.2023. 18:50, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
27.08.2023. 18:30
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 0Rudeš27.08.2023. 18:30, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Gorica02.09.2023. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
15.09.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš15.09.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
24.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 5Dinamo24.09.2023. 19:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
01.10.2023. 15:15
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 2Rijeka01.10.2023. 15:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
07.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Rudeš07.10.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
12. kolo
Izvještaj
20.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Slaven Belupo20.10.2023. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Varaždin28.10.2023. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
04.11.2023. 18:10
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Rudeš04.11.2023. 18:10, Gradski stadion Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
11.11.2023. 16:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 4Istra 196111.11.2023. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
26.11.2023. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Rudeš26.11.2023. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
03.12.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 0Lokomotiva03.12.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
09.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rudeš09.12.2023. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
16.12.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Rudeš16.12.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
27.01.2024. 14:50
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 0Rudeš27.01.2024. 14:50, Opus Arena, Osijek
21. kolo
Izvještaj
03.02.2024. 14:50
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Rudeš03.02.2024. 14:50, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
09.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Rudeš09.02.2024. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
23. kolo
Izvještaj
17.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Hajduk17.02.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
24.02.2024. 17:10
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Rudeš24.02.2024. 17:10, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
04.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Gorica04.03.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš09.03.2024. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
17.03.2024. 17:10
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Dinamo17.03.2024. 17:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Rijeka30.03.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Osijek06.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo13.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Varaždin20.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš27.04.2024. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Istra 196104.05.2024. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rudeš11.05.2024. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva18.05.2024. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš25.05.2024. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2516544920+2953
2.Hajduk2516453514+2152
3.Dinamo2414643920+1948
4.Osijek259974532+1336
5.Lokomotiva2571263329+433
6.Gorica2486102327-430
7.Slaven Belupo2576123146-1527
8.Varaždin2451182631-526
9.Istra 19612567122241-1925
10.Rudeš240420851-434

Ljestvica

1.Rijeka25+2953
2.Hajduk25+2152
3.Dinamo24+1948
4.Osijek25+1336
5.Lokomotiva25+433
6.Gorica24-430
7.Slaven Belupo25-1527
8.Varaždin24-526
9.Istra 196125-1925
10.Rudeš24-434