Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Rijeka

HNK Rijeka s.d.d.
Adresa: Rujevica 10, Rijeka
Web: www.nk-rijeka.hr
Osnovan: 1906.
Stadion: HNK Rijeka (8.191)
Nadimak: Riječki bijeli

Rijeka
Rijeka
foto: nk-rijeka.hr
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Pablo Alvarez Garcia8527041
Prince Obeng Ampem161276110
Andro Babić116000
Admir Bristrić124000
Denis Bušnja10399041
Nais Djouahra9390100
Marco Djuričin5180000
Matija Frigan9607410
Niko Gajzler112000
Niko Galešić7431010
Alen Grgić11922110
Alen Halilović8403110
Veldin Hodža151059040
Roko Jurišić4279010
Bernard Karrica478110
Anton Krešić12786030
Nediljko Labrović171530010
Ivan Lepinjica145010
Adrian Liber5245020
Gabriel Antonio Lunetta7353141
Jorge Leonardo Obregon Rojas14634110
Damjan Pavlovic6317020
Mateo Pavlović131112062
Lindon Selahi151274150
Dominik Simčić233000
Ivan Smolčić11864010
Andres Felipe Solano Davila2135000
Nikita Vlasenko4314120
Mario Vrančić13684130
Haris Vučkić10726310
Matej Vuk11000
Andrija Vukčević131093050

Adresa: Rujevica 10, 51000 Rijeka
e-mail: info@nk-rijeka.hr
Webwww.nk-rijeka.hr
Telefon: +385 51 612 031, +385 51 612 044, +385 51 612 030 (cen.)
Fax: +385 51 261 174, +385 51 612 055
Predsjednik: Damir Mišković
Generalni direktor: Luka Ivančić
Sportski direktor: Srećko Juričić
Trener: Fausto Budicin

1. kolo
Izvještaj
16.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rijeka16.07.2022. 21:00, Šubićevac, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
14.09.2022. 16:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rijeka14.09.2022. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
31.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Gorica31.07.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
07.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Rijeka07.08.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
14.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Slaven Belupo14.08.2022. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Rijeka21.08.2022. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Varaždin27.08.2022. 21:05, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
02.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Rijeka02.09.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 18:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 3Osijek10.09.2022. 18:30, HNK Rijeka, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Šibenik18.09.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Hajduk02.10.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Rijeka09.10.2022. 17:10, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Lokomotiva16.10.2022. 17:10, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
23.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Rijeka23.10.2022. 17:10, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Istra 196129.10.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
16. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Rijeka06.11.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
17. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 7Dinamo13.11.2022. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka21.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka28.01.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
20. kolo
Izvještaj
05.02.2023. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka05.02.2023. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka18.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo25.02.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka04.03.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin11.03.2023. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka18.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek01.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik08.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk15.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka22.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva29.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka06.05.2023. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 196113.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka20.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo27.05.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka03.06.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Osijek - Rijeka

21.01.2023.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Rijeka - Dinamo 2:7

13.11.2022.

HNK Rijeka, Rijeka

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137