Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: J. J. Strossmayera 126B, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Opus Arena (13.005)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: CROPIX
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ladislav Almási3178100
Adrian Leon Barišić176000
Ante Barišić11000
Slavko Bralić181460130
Petar Brlek241361130
Domagoj Bukvić241608330
Mijo Caktaš171022740
Enis Cokaj6332010
Oleksandr Drambaiev16882010
Stefanos Evangelou4348020
Ivan Fiolić11366230
Kristian Fućak2103100
Denys Garmash3136010
Šime Gržan211455030
Renan Guedes Borges13738010
Amer Hiroš557020
Vedran Jugović17749430
Roko Jurišić6505000
Andre Lourenco Duarte201721010
Kristijan Lovrić211086550
Marko Malenica252250010
Jovan Manev7495030
Anton Matković7169110
Andrej Mićić14000
Ramon Nazareno MIEREZ2421431130
Styopa Mkrtchyan10470110
Darko Nejašmić251820300
Nail Omerović191146140
Marin Prekodravac10466020
Petar Pušić221390240
Amar Zahirović213000
Luka Zebec438000
Filip Živković648010

Adresa: J. J. Strossmayera 126B, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor:  Vladimir Čohar
Sportski direktor: Jose Boto
Trener: Zoran Zekić

1. kolo
Izvještaj
22.07.2023. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek6 : 1Slaven Belupo22.07.2023. 21:00, Opus Arena, Osijek
2. kolo
Izvještaj
30.07.2023. 18:45
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš3 : 4Osijek30.07.2023. 18:45, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
08.11.2023. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 1Hajduk08.11.2023. 17:00, Opus Arena, Osijek
4. kolo
Izvještaj
13.08.2023. 18:55
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19614 : 4Osijek13.08.2023. 18:55, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
20.08.2023. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 0Gorica20.08.2023. 21:00, Opus Arena, Osijek
6. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 21:05
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Osijek26.08.2023. 21:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
03.09.2023. 21:05
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 3Dinamo03.09.2023. 21:05, Opus Arena, Osijek
8. kolo
Izvještaj
16.09.2023. 19:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Osijek16.09.2023. 19:30, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
22.09.2023. 18:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Varaždin22.09.2023. 18:00, Opus Arena, Osijek
10. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 19:15
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Osijek30.09.2023. 19:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
07.10.2023. 16:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Rudeš07.10.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
12. kolo
Izvještaj
22.10.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Osijek22.10.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
13. kolo
Izvještaj
28.10.2023. 18:10
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 1Istra 196128.10.2023. 18:10, Opus Arena, Osijek
14. kolo
Izvještaj
04.11.2023. 16:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Osijek04.11.2023. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
11.11.2023. 18:10
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Lokomotiva11.11.2023. 18:10, Opus Arena, Osijek
16. kolo
Izvještaj
25.11.2023. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Osijek25.11.2023. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
02.12.2023. 15:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 0Rijeka02.12.2023. 15:00, Opus Arena, Osijek
18. kolo
Izvještaj
10.12.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Osijek10.12.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
17.12.2023. 14:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 1Slaven Belupo17.12.2023. 14:30, Opus Arena, Osijek
20. kolo
Izvještaj
27.01.2024. 14:50
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 0Rudeš27.01.2024. 14:50, Opus Arena, Osijek
21. kolo
Izvještaj
03.02.2024. 17:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk03.02.2024. 17:30, Opus Arena, Osijek
22. kolo
Izvještaj
10.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Osijek10.02.2024. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
18.02.2024. 15:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Gorica18.02.2024. 15:00, Opus Arena, Osijek
24. kolo
Izvještaj
23.02.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek23.02.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
03.03.2024. 17:30
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Dinamo03.03.2024. 17:30, Opus Arena, Osijek
26. kolo
Izvještaj
10.03.2024. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek10.03.2024. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
15.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Varaždin15.03.2024. 17:00, Opus Arena, Osijek
28. kolo
Izvještaj
30.03.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek30.03.2024. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Osijek06.04.2024. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
13.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek13.04.2024. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Istra 196120.04.2024. 17:00, Opus Arena, Osijek
32. kolo
Izvještaj
27.04.2024. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek27.04.2024. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Lokomotiva04.05.2024. 19:00, Opus Arena, Osijek
34. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek11.05.2024. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Rijeka18.05.2024. 19:00, Opus Arena, Osijek
36. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek25.05.2024. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2516544920+2953
2.Hajduk2516453514+2152
3.Dinamo2414643920+1948
4.Osijek259974532+1336
5.Lokomotiva2571263329+433
6.Gorica2486102327-430
7.Slaven Belupo2576123146-1527
8.Varaždin2451182631-526
9.Istra 19612567122241-1925
10.Rudeš240420851-434

Sljedeća utakmica

Rijeka - Osijek

10.03.2024.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Osijek - Dinamo 1:1

03.03.2024.

Osijek

Ljestvica

1.Rijeka25+2953
2.Hajduk25+2152
3.Dinamo24+1948
4.Osijek25+1336
5.Lokomotiva25+433
6.Gorica24-430
7.Slaven Belupo25-1527
8.Varaždin24-526
9.Istra 196125-1925
10.Rudeš24-434