Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Ognjen Bakić653000
Adrian Leon Barišić9747130
Karlo Bartolec7452000
Dion Drena Beljo161134810
Slavko Bralić7246010
Petar Brlek9515020
Mijo Caktaš13969700
Yevhen Cheberko9703000
Ivan Fiolić8479010
Kristian Fućak4171000
Šime Gržan11786110
Diego Hernandez Barriuso7291020
Amer Hiroš554010
Ivica Ivušić161440000
Nikola Janjić369000
Vedran Jugović141062130
Mario Jurčević7464030
Laszlo Kleinheisler161199620
Marin Leovac12952230
Danijel Lončar10854030
Kristijan Lovrić294000
Marko Malenica190000
Antonio Mance888010
Ramon Nazareno MIEREZ15880330
Mato Miloš6312000
Darko Nejašmić131055010
Mile Škorić6482020
Josip ŠPOLJARIĆ225000
Mihret Topčagić368000
Mihael Žaper131029020

Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor:  Vladimir Čohar
Sportski direktor: Nenad Bjelica
Trener: Nenad Bjelica

1. kolo
Izvještaj
16.07.2022. 19:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica16.07.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
24.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Osijek24.07.2022. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
31.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo31.07.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
06.08.2022. 21:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Osijek06.08.2022. 21:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
14.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin14.08.2022. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 2Osijek20.08.2022. 21:05, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hajduk28.08.2022. 21:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Šibenik03.09.2022. 21:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 18:30
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 3Osijek10.09.2022. 18:30, HNK Rijeka, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Osijek17.09.2022. 16:55, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 16:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Lokomotiva01.10.2022. 16:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
09.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Osijek09.10.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 16:55
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Istra 196115.10.2022. 16:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 1Osijek22.10.2022. 17:10, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo29.10.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Osijek05.11.2022. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
17. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek13.11.2022. 15:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka21.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
29.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica29.01.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek04.02.2023. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo11.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek18.02.2023. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin25.02.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek04.03.2023. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk11.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik18.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek01.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek08.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva15.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek22.04.2023. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196129.04.2023. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek06.05.2023. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo13.05.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek20.05.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek27.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka03.06.2023. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Osijek - Rijeka

21.01.2023.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Šibenik - Osijek 0:2

13.11.2022.

Šubićevac, Šibenik

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137