Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
12.08.2023. 11:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Slaven Belupo12.08.2023. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
12.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek5 : 0Cibalia12.08.2023. 10:00, Opus Arena, Osijek
12.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 3Lokomotiva12.08.2023. 17:00, Brdo, Ždralovi
12.08.2023. 18:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Sesvete12.08.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12.08.2023. 18:30
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Gorica12.08.2023. 18:30, Šubićevac, Šibenik
12.08.2023. 18:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 2Istra 196112.08.2023. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
12.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 2Rudeš12.08.2023. 10:00, Kustošija, Zagreb
12.08.2023. 09:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 2Hajduk12.08.2023. 09:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
2. kolo
Izvještaj
16.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo2 : 4Hajduk16.08.2023. 10:00, Kunovec, Kunovec
16.08.2023. 17:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Dugopolje16.08.2023. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
16.08.2023. 18:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Kustošija16.08.2023. 18:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Rijeka16.08.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16.08.2023. 18:30
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Šibenik16.08.2023. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
16.08.2023. 17:30
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Sesvete16.08.2023. 17:30, Kajzerica, Zagreb
16.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Mladost Ždralovi16.08.2023. 17:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Osijek16.08.2023. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
19.08.2023. 16:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek7 : 1Slaven Belupo19.08.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
19.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 4Varaždin19.08.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
19.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Cibalia19.08.2023. 17:00, Sesvete, Sesvete
21.08.2023. 18:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 3Lokomotiva21.08.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
19.08.2023. 17:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 5Dinamo19.08.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
19.08.2023. 11:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Kustošija19.08.2023. 11:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.08.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 5Istra 196119.08.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
19.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Rudeš19.08.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
26.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo1 : 4Rudeš26.08.2023. 10:00, Kunovec, Kunovec
26.08.2023. 09:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 4Hajduk26.08.2023. 09:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.08.2023. 17:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Dugopolje26.08.2023. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 1Dinamo26.08.2023. 10:00, Kustošija, Zagreb
26.08.2023. 17:45
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka26.08.2023. 17:45, Kajzerica, Zagreb
26.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Šibenik26.08.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.08.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Sesvete27.08.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26.08.2023. 16:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 2Mladost Ždralovi26.08.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
5. kolo
Izvještaj
02.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Slaven Belupo02.09.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
02.09.2023. 16:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Osijek02.09.2023. 16:00, Sesvete, Sesvete
02.09.2023. 17:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 0Varaždin02.09.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
02.09.2023. 17:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka8 : 0Cibalia02.09.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
02.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 1Kustošija02.09.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
02.09.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Dinamo02.09.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.09.2023. 18:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Gorica01.09.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
02.09.2023. 16:30
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Istra 196102.09.2023. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
16.09.2023. 16:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 2Istra 196116.09.2023. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 2Rudeš16.09.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Hajduk16.09.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
16.09.2023. 17:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Dugopolje16.09.2023. 17:00, Kajzerica, Zagreb
16.09.2023. 16:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 4Kustošija16.09.2023. 16:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16.09.2023. 16:30
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 2Rijeka16.09.2023. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
16.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.09.2023. 10:00, Opus Arena, Osijek
16.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 0Sesvete16.09.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
7. kolo
Izvještaj
22.09.2023. 16:30
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Slaven Belupo22.09.2023. 16:30, Sesvete, Sesvete
23.09.2023. 11:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 3Mladost Ždralovi23.09.2023. 11:00, Šubićevac, Šibenik
23.09.2023. 11:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek23.09.2023. 11:00, HNK Rijeka, Rijeka
23.09.2023. 11:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 5Varaždin23.09.2023. 11:00, Kustošija, Zagreb
23.09.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 3Cibalia23.09.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Lokomotiva23.09.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
23.09.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 3Dinamo23.09.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
23.09.2023. 14:00
1. NL juniori
Arena Hospitality group br. 4, Medulin
Istra 19613 : 0Gorica23.09.2023. 14:00, Arena Hospitality group br. 4, Medulin
8. kolo
Izvještaj
30.09.2023. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Gorica30.09.2023. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.09.2023. 14:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Istra 196130.09.2023. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Rudeš30.09.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
30.09.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 3Hajduk30.09.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
29.09.2023. 11:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Dugopolje29.09.2023. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.09.2023. 16:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek4 : 1Kustošija30.09.2023. 16:00, Opus Arena, Osijek
30.09.2023. 14:30
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 0Rijeka30.09.2023. 14:30, Brdo, Ždralovi
30.09.2023. 17:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Šibenik30.09.2023. 17:00, Sesvete, Sesvete
9. kolo
Izvještaj
07.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Slaven Belupo07.10.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
07.10.2023. 11:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 2Sesvete07.10.2023. 11:00, HNK Rijeka, Rijeka
07.10.2023. 11:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 2Mladost Ždralovi07.10.2023. 11:00, Kustošija, Zagreb
04.10.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Osijek04.10.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
06.10.2023. 17:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Varaždin06.10.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
07.10.2023. 15:30
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš4 : 0Cibalia07.10.2023. 15:30, ŠC Rudeš, Zagreb
07.10.2023. 15:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Lokomotiva07.10.2023. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
08.10.2023. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4Dinamo08.10.2023. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
21.10.2023. 14:00
1. NL juniori
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo2 : 2Dinamo21.10.2023. 14:00, Kunovec, Kunovec
21.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Gorica21.10.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
22.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Istra 196122.10.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
21.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Rudeš21.10.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.10.2023. 10:30
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 1Hajduk22.10.2023. 10:30, Opus Arena, Osijek
21.10.2023. 15:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 2Dugopolje21.10.2023. 15:00, Brdo, Ždralovi
21.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 3Kustošija21.10.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
21.10.2023. 16:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Rijeka21.10.2023. 16:00, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
27.10.2023. 15:00
1. NL juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 2Slaven Belupo27.10.2023. 15:00, Robert Komen, Rijeka
29.10.2023. 15:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 0Šibenik29.10.2023. 15:00, Kustošija, Zagreb
27.10.2023. 15:15
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Sesvete27.10.2023. 15:15, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.10.2023. 12:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Mladost Ždralovi28.10.2023. 12:00, Gradski stadion Poljud, Split
28.10.2023. 16:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 3Osijek28.10.2023. 16:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28.10.2023. 15:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Varaždin28.10.2023. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.10.2023. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Cibalia28.10.2023. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.10.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 3Lokomotiva29.10.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
05.11.2023. 12:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva05.11.2023. 12:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.03.2024. 15:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Dinamo13.03.2024. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.11.2023. 14:30
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Gorica04.11.2023. 14:30, Stadion Varteks, Varaždin
04.11.2023. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek0 : 2Istra 196104.11.2023. 10:00, Opus Arena, Osijek
04.11.2023. 11:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Rudeš04.11.2023. 11:00, Brdo, Ždralovi
04.11.2023. 12:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 1Hajduk04.11.2023. 12:00, Sesvete, Sesvete
04.11.2023. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Dugopolje04.11.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
04.11.2023. 13:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Kustošija04.11.2023. 13:00, HNK Rijeka, Rijeka
13. kolo
Izvještaj
12.11.2023. 14:00
1. NL juniori
Prečko, Zagreb
Kustošija0 : 3Slaven Belupo12.11.2023. 14:00, Prečko, Zagreb
11.11.2023. 11:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 5Rijeka11.11.2023. 11:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
10.11.2023. 17:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 2Šibenik10.11.2023. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
11.11.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Sesvete11.11.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.11.2023. 16:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 0Mladost Ždralovi11.11.2023. 16:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.11.2023. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 2Osijek11.11.2023. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2023. 11:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Varaždin12.11.2023. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.11.2023. 13:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 1Cibalia11.11.2023. 13:00, Kajzerica, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
25.11.2023. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Cibalia25.11.2023. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.11.2023. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 2Lokomotiva25.11.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.11.2023. 14:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 1Dinamo25.11.2023. 14:00, Opus Arena, Osijek
25.11.2023. 12:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 0Gorica25.11.2023. 12:00, Brdo, Ždralovi
25.11.2023. 14:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 2Istra 196125.11.2023. 14:00, Sesvete, Sesvete
25.11.2023. 11:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 3Rudeš25.11.2023. 11:00, Šubićevac, Šibenik
26.11.2023. 12:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Hajduk26.11.2023. 12:00, HNK Rijeka, Rijeka
25.11.2023. 13:30
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 2Dugopolje25.11.2023. 13:30, Kustošija, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
02.12.2023. 09:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 1Slaven Belupo02.12.2023. 09:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.12.2023. 13:30
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Kustošija03.12.2023. 13:30, Gradski stadion Poljud, Split
02.12.2023. 13:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Rijeka02.12.2023. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
02.12.2023. 10:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 0Šibenik02.12.2023. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
02.12.2023. 14:30
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Sesvete02.12.2023. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
02.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Mladost Ždralovi02.12.2023. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Osijek02.12.2023. 14:00, Kajzerica, Zagreb
03.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Varaždin03.12.2023. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16. kolo
Izvještaj
09.12.2023. 11:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 1Varaždin09.12.2023. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.12.2023. 12:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Osijek09.12.2023. 12:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
09.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Mladost Ždralovi09.12.2023. 14:00, Kajzerica, Zagreb
10.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Dinamo10.12.2023. 14:00, Sesvete, Sesvete
10.12.2023. 16:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Šibenik10.12.2023. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
09.12.2023. 14:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 2Rijeka09.12.2023. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
09.12.2023. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Kustošija09.12.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
09.12.2023. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Dugopolje09.12.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
17. kolo
Izvještaj
21.02.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Slaven Belupo21.02.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
21.02.2024. 11:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 4Rudeš21.02.2024. 11:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
21.02.2024. 13:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 0Istra 196121.02.2024. 13:00, Kustošija, Zagreb
21.02.2024. 13:30
1. NL juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 0Gorica21.02.2024. 13:30, Robert Komen, Rijeka
21.02.2024. 11:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Dinamo21.02.2024. 11:00, Šubićevac, Šibenik
21.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Lokomotiva21.02.2024. 14:00, Sesvete, Sesvete
18.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Mladost Ždralovi3 : 1Cibalia18.02.2024. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 2Varaždin21.02.2024. 14:00, Opus Arena, Osijek
18. kolo
Izvještaj
24.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 1Osijek24.02.2024. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.02.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 1Mladost Ždralovi25.02.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.02.2024. 15:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Sesvete25.02.2024. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Šibenik24.02.2024. 14:00, Kajzerica, Zagreb
24.02.2024. 14:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Rijeka24.02.2024. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24.02.2024. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 0Gorica24.02.2024. 10:00, Kustošija, Zagreb
25.02.2024. 15:30
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Dugopolje25.02.2024. 15:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
25.02.2024. 12:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 0Hajduk25.02.2024. 12:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
02.03.2024. 11:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Slaven Belupo02.03.2024. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Istra 196103.03.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.03.2024. 14:30
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 2Gorica03.03.2024. 14:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.03.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Kustošija03.03.2024. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.03.2024. 13:00
1. NL juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka4 : 1Lokomotiva02.03.2024. 13:00, Robert Komen, Rijeka
03.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 0Cibalia03.03.2024. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 4Varaždin02.03.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
01.03.2024. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Mladost Ždralovi0 : 0Osijek01.03.2024. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20. kolo
Izvještaj
09.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 1Mladost Ždralovi09.03.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.03.2024. 14:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 1Sesvete09.03.2024. 14:00, Opus Arena, Osijek
09.03.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin6 : 0Šibenik09.03.2024. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
09.03.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Rijeka09.03.2024. 11:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
09.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 3Lokomotiva09.03.2024. 10:00, Kustošija, Zagreb
09.03.2024. 14:30
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Dugopolje09.03.2024. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
10.03.2024. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Hajduk10.03.2024. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
09.03.2024. 12:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Rudeš09.03.2024. 12:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21. kolo
Izvještaj
17.03.2024. 18:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 3Slaven Belupo17.03.2024. 18:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.03.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Gorica16.03.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15.05.2024. 11:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo15.05.2024. 11:00, Gradski stadion Poljud, Split
-
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva-, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
16.03.2024. 14:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija4 : 1Cibalia16.03.2024. 14:00, Kustošija, Zagreb
16.03.2024. 13:00
1. NL juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 3Varaždin16.03.2024. 13:00, Robert Komen, Rijeka
17.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Osijek17.03.2024. 10:00, Šubićevac, Šibenik
16.03.2024. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Mladost Ždralovi16.03.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
22. kolo
Izvještaj
06.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Sesvete06.04.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
06.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi1 : 2Šibenik06.04.2024. 11:00, Brana, Predavac
10.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek2 : 1Rijeka10.04.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
06.04.2024. 14:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Kustošija06.04.2024. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
06.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Dugopolje06.04.2024. 11:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
06.04.2024. 12:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 4Hajduk06.04.2024. 12:00, Kajzerica, Zagreb
06.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Rudeš06.04.2024. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.04.2024. 15:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Istra 196106.04.2024. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
14.04.2024. 10:30
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo14.04.2024. 10:30, Gradski stadion, Velika Gorica
13.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19612 : 3Dinamo13.04.2024. 11:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
14.04.2024. 16:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Lokomotiva14.04.2024. 16:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Cibalia13.04.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
13.04.2024. 11:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 3Varaždin13.04.2024. 11:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
13.04.2024. 15:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija5 : 2Osijek13.04.2024. 15:00, Kustošija, Zagreb
13.04.2024. 14:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Mladost Ždralovi13.04.2024. 14:00, HNK Rijeka, Rijeka
13.04.2024. 15:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 5Sesvete13.04.2024. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
20.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 1Šibenik20.04.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 0Rijeka20.04.2024. 11:00, Sesvete, Sesvete
21.04.2024. 14:00
1. NL juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Mladost Ždralovi : Kustošija21.04.2024. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek3 : 2Dugopolje20.04.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
20.04.2024. 12:30
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Hajduk20.04.2024. 12:30, Stadion Varteks, Varaždin
19.04.2024. 16:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 2Rudeš19.04.2024. 16:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20.04.2024. 16:30
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Istra 196120.04.2024. 16:30, Kajzerica, Zagreb
29.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica29.05.2024. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
28.04.2024. 11:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo28.04.2024. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva27.04.2024. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Cibalia27.04.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin27.04.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek27.04.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Mladost Ždralovi27.04.2024. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Sesvete27.04.2024. 10:00, Kustošija, Zagreb
27.04.2024. 10:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik27.04.2024. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka04.05.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Kustošija04.05.2024. 10:00, Šubićevac, Šibenik
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje04.05.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Hajduk04.05.2024. 10:00, Brdo, Ždralovi
05.05.2024. 16:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek : Rudeš05.05.2024. 16:00, Opus Arena, Osijek
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196104.05.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Gorica04.05.2024. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo04.05.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo11.05.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Cibalia11.05.2024. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin11.05.2024. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Osijek11.05.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Mladost Ždralovi11.05.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Sesvete11.05.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Šibenik11.05.2024. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Rijeka11.05.2024. 10:00, Kustošija, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Kustošija18.05.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dugopolje18.05.2024. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk18.05.2024. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš18.05.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Istra 196118.05.2024. 10:00, Brdo, Ždralovi
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek : Gorica18.05.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
17.04.2024. 13:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Dinamo17.04.2024. 13:00, Stadion Varteks, Varaždin
18.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva18.05.2024. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
29. kolo
Izvještaj
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo25.05.2024. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin25.05.2024. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek25.05.2024. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Mladost Ždralovi25.05.2024. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete25.05.2024. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik25.05.2024. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka25.05.2024. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
25.05.2024. 10:00
1. NL juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Kustošija25.05.2024. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
30. kolo
Izvještaj
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dugopolje01.06.2024. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Hajduk01.06.2024. 10:00, Kustošija, Zagreb
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Rudeš01.06.2024. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196101.06.2024. 10:00, Šubićevac, Šibenik
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Gorica01.06.2024. 10:00, Sesvete, Sesvete
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Dinamo01.06.2024. 10:00, Brdo, Ždralovi
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Opus Arena, Osijek
Osijek : Lokomotiva01.06.2024. 10:00, Opus Arena, Osijek
01.06.2024. 10:00
1. NL juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Cibalia01.06.2024. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2318416123+3858
2.Hajduk2315444425+1949
3.Lokomotiva2316075230+2248
4.Osijek2414464730+1746
5.Rijeka24104105035+1534
6.Varaždin25104115040+1034
7.Rudeš249784036+434
8.Istra 19612494113538-331
9.Mladost Ždralovi238782936-731
10.Sesvete2486103739-230
11.Slaven Belupo2492134446-229
12.Kustošija2384113549-1428
13.Gorica2367102738-1125
14.Šibenik2456132849-2121
15.Dugopolje2354142550-2519
16.Cibalia2435162060-4014
15 golova
Diego Sekulić, Zlatan Košćević, Uroš MRDAKOVIĆ
12 golova
Noel Jakac
11 golova
Mateo Bačić, Dominik Babić, Tin Levanić, David Ružić
10 golova
Mahmut Afsar, Dominik Celija, Filip Hrženjak, Bartol Kardum
9 golova
Domagoj Regetaš, Karlo Kovačić, Arona Fall
8 golova
Amar Zahirović, Toni Majić
7 golova
Duje Korač, Vilim Gec, Lovre Kulušić, Lorenzo Travaglia, Adriano Jagušić, Luka Vrbančić
6 golova
Antonio Sinković, Nick Ocvirek, Patrik Turković, Leon Bošnjak, Duje Reić, Šimun Butić, Fran Knežević
5 golova
Vito Čilić, Frano Vlašić, Matej Momčilovski, Marin Prekodravac, Jakov Bilajac, Matej Perić, Ante Barišić, Lovre Lončar, Ivan Malovan, Karlo Martinović, Borna Pernar, Edvin Lukacevic
4 gola
Noa Skoko, Leo Rimac, David Čamber, Ivan Bjelivuk, Patrik Đurašić, Josip Perković, Antonio Baždarić, Karlo Herceg, Luka Đuranović, Paolo Bulić, Ivan Canjuga, Sean Šuke, Marko Džalto, Miloš Jovičić, Anton Matković, Tomas Baković
3 gola
Ante Utrobičić, Borna Ivanda, Stjepan Đordić, Luka Gradečak, Filip Živković, Vito Težak, Karlo Antić, Aldin Delimehić, David Verić Krasnić, Vito Čaić, Ivano Tomić, Karlo Barberić, Luka Mrakužić, Filip Djevelekaj, Sabur Ali, Fran Svraka, Marin Krešić, Drago Šarić, Ante Popović
2 gola
Bruno Knežević, Rajan Žlibanović, Luka Popović, Adam Lušić, Ivan Zebić, Jovan Ivanisevic, Jose Ricardo Ferreira Dos Santos, Nikola Medojević, Rino Grubišić, Marin Kurteš, Marin Šotiček, Niko Pavić, Stipe Crljen, Duje Marin Buličić, Ivan Verhas, Matija Ruškovački, Đuro-Giulio Đekić, Ivan Katić, Marin Ćalušić, Roko Valinčić, Bruno Durdov, Karlo Antunović, Luka Vušković, David Zubović, Bruno Došen, Antun Damjanović, Matej Lugarić, Patrik Prodanović, Bartol Kunert, Tin Miljak, Matej Primorac, Ivan Matejaš, Noa Polić
1 gol
Sven Lesjak, Ivan Mučić, Antonio Mladinović, Lovro Klanac, Ino Vuko, Duje Budiša, Luka Jurak, Fran Stunja, Marko Zebić, Domagoj Mihaljević, Mario Karadakić, Marin Carev, Lovro Duždević, Marko Gardijan, Matej Bašić, Viktor Damjanić, Luka Kaurin, Deni Radovčić, Leonardo Draguzet, Vigo Vujanić, Leon Kaurin, Niko Cindrić, Domagoj Begonja, Lovro Chelfi, Niko Tomašević, Noa Godec, Stjepan Žulj, Luka Martić, Jan Abramović, Jakov Krstanović, Petar Antolković, Frane Runjić, Andro Osrečki, Branimir Glasnović, Karlo Lukman, Mislav Bačurin, Borna Graonić, Luka Morić, Filip Markanović, Šimun Mikolčić, Lukas Buić, Martin Plavec Marković, Lovro Nezirović, Mateo Smodlaka, Leon Ivančić, Vito Ferina, Zvonimir Josić, Lukas Magđinski, Vito Crleni, Toni Miljević, Niko Tomaić, Josip Munđer, Lovro-Luka Ukalović, Vito Žgela, Josip Bosančić, Filip Krušelj, Marko Pavlak, Marko Cukon, Leon Agatić, Damir Halilović, Domagoj Vidović, Marino Kukoč, Denis Hodak, Fran Pavlek, Danylo Riabets, Georgi Atanasov Stoyanov, Matej Gašpar, Lukas Zahora, Ivan Jaković, Ante Kavelj, Lukas Murica, Mislav Ćutuk, Benjamin Dulčić, Elvis Krasniqi, Luka Vračar, Roko Roić, Dominik Plazibat, Antonio Kujundžić, Ante Prusina, Samer H. Spahić, Sven Šunta, Strahinja Tešović, Tarik Jašarević, Ali Mahmud, Orsi Ageja, Andrija Mihalj, Pedro Godinho Fernandes, Israel Isaac Ayuma

Ljestvica

1.Dinamo23+3858
2.Hajduk23+1949
3.Lokomotiva23+2248
4.Osijek24+1746
5.Rijeka24+1534
6.Varaždin25+1034
7.Rudeš24+434
8.Istra 196124-331
9.Mladost Ždralovi23-731
10.Sesvete24-230
11.Slaven Belupo24-229
12.Kustošija23-1428
13.Gorica23-1125
14.Šibenik24-2121
15.Dugopolje23-2519
16.Cibalia24-4014