04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

U posljednjoj utakmici 24. kola MAXtv Prve lige odigranoj na stadionu Stanovi Zadar i Hajduk odigrali su 1:1.

17.03.2013. 21:49

Rezultatski šokantan početak utakmice za goste: u prvoj minuti brza i lijepa kombinacija Perice i Mršića, sjajna asistencija varkom za Igora Banovića koji izlazi sam na vratara Kalinića i rutinski pogađa za rano vodstvo.

Vrlo brzo Hajduk se konsolidirao i preuzeo inicijativu, stvarao prigode, gađao okvir gola vratara Gluića sve do 34. minute kada je Caktaš na ubačaj Stojanovića pogodio za 1:1.

Nakon odmora Hajduk je nastavio s nešto opasnijim napadima, imao više loptu u svom posjedu, ali bez rezultatske promjene.

Navijači Hajduka u dva navrata zbog upotrebe nedozvoljenih pirotehničkih sredstava uzrokovali su kratke prekide igre i tako svog klubu ponovo priuštili disciplinski postupak.

Osvojenim bodom Zadar je na tablici preskočio Cibaliju, a Hajduk zbog bolje gol razlike Rijeku.

ZADAR-HAJDUK  1 : 1 (1:1)

Zadar: Stadion Stanovi, gledatelja 3.500

Suci: Jović, Modrić, Pataki, Strahonja, kontrolor suđenja B. Stipković, delegat utakmice Hoffer

ZADAR: Tomo Gluić, Ivan-Anton Vasilj (74. Marcel Heister), Ante Sarić, Luka Begonja, Jurica Buljat, Jure Jerbić-kapetan, Igor Banović (62. Jakov Surać), Stipe Perica, Igor Prahić, Antonio Mršić, Denis Ljubović (20. Josip Bilaver), trener-(bez prijave u zapisniku)

HAJDUK: Lovre Kalinić, Danijel Stojanović (90. Josip Elez), Antonio Milić, Avdija Vršajević, Zoran Plazonić, Goran Jozinović-kapetan, Mijo Caktaš, Ivan Vuković, Ruben Lima, Tino Sven Sušić (78. Antonio Jakoliš), Jean Errard Kouassi (90+1. Tomislav Kiš), trener Mišo Krstičević

Strijelci: 1:0 Banović (1.), 1:1 Caktaš (34.)

Žuti kartoni: Sarić, Surać, Perica (Zadar), Lima, Stojanović (Hajduk)