04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

Dvije subotnje utakmice 2. kola MAXtv Prve lige završile su bez pobjednika što je svakako zanimljivo s obzirom na činjenicu da je 6 do sada odigranih utakmica novog izdanja MAXtv Prve lige imalo pobjedničke momčadi. Sedma po redoslijedu odigravanja, sraz Slaven Belupa i Hrvatskog Dragovoljca na Gradskom stadionu u Koprivnici završio je 2:2. Gostima je pripalo prvo poluvrijeme koje su završili s prednošću koju je pogotkom donio Jazvić, domaćin je preokrenuo rezultat u svoju korist zgodicima Purića i Delića, ali je Ilija Sivonjić u nadoknadi sudačkog vremena pogodio za poravnanje i donio svojoj momčadi prvi prvoligaški bod.

20.07.2013. 23:35

Pulski ogled momčadi Istre 1961 i Splita završio je također bez pobjednika iako je momčad trenera Pamića dugo vodila. Nakon obostrano neiskorištenih nekoliko prilika, domaćin je u 37. minuti došao do rezultatske prednosti zahvaljujući spretnom Radonjiću koji je iskoristio grešku obrane Splita. Split je napadao, pokušavao doći do gola što im je uspjelo tek u 87. minuti kada je pogodio Vojnović nakon dodavanja Bellea. Do kraja susreta još je nepotrebno nervozni Rebić uspio zaraditi isključenje zbog prigovaranja sucu Vučemiloviću pa je morao na prijevremeno tuširanje.

SLAVEN BELUPO-HR. DRAGOVOLJAC   2 : 2 (0:1)

Koprivnica: Gradski stadion, gledatelja 1.500

Suci: Ivo Krečak, Goran Perica, Damir Kraljević, Duje Strukan, kontrolor suđenja Miro Marijanović, delegat utakmice Kruno Adamić-Golić

SLAVEN BELUPO: Silvio Rodić, Ljuban Crepulja, Dejan Glavica, Petar Filipović (76. Dario Melnjak), Mateas Delić, Vedran Purić-kapetan, Mateo Roskam (46. Edson Da Silva), Ivan Fuštar, Mario Gregurina, Nikola Rak (59. Petar Brlek), Matej Bagarić, trener Ivan Katalinić

HR. DRAGOVOLJAC:  Ivan Čović-kapetan, Tomislav Mrčela (67. Davor Špehar), Dino Kuk, Marin Jakšinić, Grgo Živković, Šime Gregov (81. Mislav Komorski), Filip Jazvić, Jan Doležal (65. Danijel Zlatar), Dario Tomić, Marko Brtan, Ilija Sivonjić, trener Krešimir Ganjto

Strijelci: 0:1 Jazvić (17.), 1:1 Purić (54.), 2:1 Delić (78.), 2:2 Sivonjić (90.+2)

Žuti kartoni: Crepulja, Delić, Glavica (Sl. Belupo), Gregov, Tomić (Hr. Dragovoljac)

ISTRA 1961?SPLIT  1 : 1 (1:0)

Pula: Stadion Aldo Drosina, gledatelja 2.500

Suci: Ante Vučemilović, Dalibor Conjar, Hrvoje Menđušić, Domagoj Vučkov, kontrolor suđenja Dragutin Vuk, delegat utakmice Milan Rukavina

ISTRA 1961: Antonijo Ježina, Borislav Pilipović, Jure Obšivač, Fausto Budicin-kapetan,  Slavko Blagojević, Ante Batarelo (75. Luka Hadžić), Sandi Križman, Woon Chung, Dejan Radonjić (82. Mario Sačer), Ivan Miličević, Josiel De Oliveira (46. Josip Uzelac), trener Igor Pamić

SPLIT: Danijel Zagorac-kapetan, Denis Glavina, Branko Vrgoč, Tomislav Glumac, Mate Bilić (72. Mario Kvesić), Goran Roce, Tomislav Dujmović (82. Aljoša Vojnović), Antonio Mršić (51. Ante Rebić), Goran Paracki, Ivan Ibriks, Henri Belle, trener Stanko Mršić

Strijelac: 1:0 Radonjić (37.), 1:1 Vojnović (87.)

Žuti kartoni:  Blagojević (Istra 1961),  Roce, Vrgoč, Belle, Rebić (Split)

Crveni karton: Rebić (90.), udaljenje s klupe pomoćnog trenera Splita Gorana Šušnjare u 58. minuti