04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

Derbi začelja na Šubićevcu u potpunosti je pripao Gorici, koja je sjajnim nastupom osigurala uvjerljivu pobjedu i sasvim se približila Šibeniku na tablici SuperSport HNL-a.

14.04.2023. 20:00

U dvoboj dvije posljednjeplasirane momčadi hrvatskog prvenstva Šibenik je ušao s četiri boda prednosti ispred Gorice, no gosti su ponovno potvrdili dobru formu te fantastičnim otvaranjem osigurali pobjedu i unijeli maksimalnu neizvjesnost u završni dio sezone.

Već u osmoj minuti Fruk odbijenu loptu šalje u mrežu za 1:0, a samo pet minuta poslije Ndockyt postiže svoj prvi pogodak u elitnom razredu hrvatskog nogometa, dobrim udarcem s ruba šesnaesterca, na Frukovu asistenciju. U 18. minuti već je bilo 3:0 - Fruk je sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Nedugo prije odlaska na odmor, pogodio je i Bralić, nakon ubačaja Pršira, i tih je 4:0 naposljetku ostalo na semaforu do kraja utakmice. Gorica u sljedećem kolu dočekuje Rijeku, dok Šibenik odlazi na noge Lokomotivi.

Još vijesti s oznakama: Gorica, Šibenik