04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

Šibenik i Istra 1961 otvorili su osmo kolo SuperSport HNL-a utakmicom bez pogodaka, u kojoj je već u prvom dijelu pokazan jedan crveni karton.

27.09.2024. 20:00

Nakon vrlo dobrog ulaska u novo izdanje hrvatskog prvenstva, Šibenik je bio tri kola bez pobjede, a Istra 1961 dva, da bi u međusobnom ogledu na početku osmog kola podijelili bodove.

Susret je okončan s početnih 0:0, a već u šestoj minuti Lisica je pogodio okvir vrata. Igrala se 38. minuta kada je Blagojević dobio drugi žuti, isključujući karton, no Šibenčani tu brojčanu prednost do kraja utakmice nisu uspjeli pretvoriti u pobjedu.

Na tablici je tako četvrtoplasirani Šibenik zadržao tri boda prednosti ispred Istre 1961, a u sljedećem kolu Šibenik gostuje kod Hajduka, dok Istra 1961 dočekuje Osijek.

Još vijesti s oznakama: Istra 1961, Šibenik