04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

Vodeći Hajduk svladao je na Poljudu momčad Lokomotive rezultatom 2:1, dok je Rijeka protiv Varaždina odigrala neriješenih 1:1.

26.10.2024. 20:30

Hajduk - Lokomotiva 2:1 (1:1)

Na prvi se pogodak u Splitu čekalo samo sedam minuta: Rakitić je ubacio iz kuta, a Livaja glavom zatresao mrežu. U 27. minuti Kalinić je pogriješio pri ispucavanju lopte, što je kaznio Čop te se s tih 1:1 otišlo na poluvrijeme.

Tada je u igru ušao Sigur, koji je u 76. minuti primio ubacivanje Melnjaka te pored Leovca i Šubarića pogodio za konačnih 2:1. Hajduk je tako stigao do osme ovosezonske pobjede, a Lokomotiva ostaje na devet osvojenih bodova.

Rijeka - Varaždin 1:1 (1:1)

Prvo je poluvrijeme na Rujevici također završeno s neriješenih 1:1, a strijelci su bili Galešić u 14. minuti te Šego u 31. minuti iz kaznenog udarca. Međutim, u nastavku se ovoga puta rezultat više nije mijenjao.

Rijeka je tako povećala zaostatak za vodećim Hajdukom na šest bodova, a četvrtoplasirani Varaždinci stigli su do 16 osvojenih bodova - pri čemu u sljedećem kolu dočekuju upravo Splićane.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Hajduk, Lokomotiva, Varaždin