Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Dominik
Benković

Dominik Benković
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL pioniri 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • 1. NL kadeti 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport Druga NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • HNK pioniri 2022/2023
    • 1. HNL Juniori 2022/2023
    • HNK juniori 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • 1. HNL Pioniri 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNL Kadeti 2021/2022
    • HNK - kadeti 2021/2022
    • HNK - juniori 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Središte 2021/2022
    • 1. HNL Pioniri 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNL Kadeti 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 3. HNL Središte 2020/2021
    • 3. HNL Zapad 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 3. HNL Središte 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • 1. HNLŽ 2018/2019
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • 3. HNL Zapad 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 3. HNL Zapad 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2014/2015
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2024.    SuperSport HNLRijeka - Slaven Belupo4 : 0-
    12.05.2024.    SuperSport HNLLokomotiva - Slaven Belupo2 : 1-
    12.04.2024.    SuperSport HNLRudeš - Slaven Belupo1 : 3-
    17.03.2024.    SuperSport HNLRudeš - Dinamo0 : 3-
    23.02.2024.    SuperSport HNLLokomotiva - Osijek1 : 1-
    09.02.2024.    SuperSport HNLVaraždin - Rudeš1 : 0-
    16.12.2023.    SuperSport HNLRijeka - Rudeš3 : 0-
    24.11.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Slaven Belupo1 : 3-
    11.11.2023.    SuperSport HNLRudeš - Istra 19610 : 4-
    29.10.2023.    SuperSport HNLDinamo - Lokomotiva2 : 1-
    24.09.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka0 : 1-
    20.08.2023.    SuperSport HNLRudeš - Hajduk0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.04.2024.    1. NL pioniriDinamo - Hajduk0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.04.2024.    1. NL junioriVaraždin - Hajduk1 : 1-
    13.04.2024.    1. NL junioriKustošija - Osijek5 : 2-
    06.04.2024.    1. NL junioriLokomotiva - Hajduk2 : 4-
    09.03.2024.    1. NL junioriDinamo - Dugopolje3 : 1-
    02.03.2024.    1. NL junioriRudeš - Slaven Belupo2 : 1-
    24.02.2024.    1. NL junioriDinamo - Rijeka2 : 1-
    10.12.2023.    1. NL junioriGorica - Šibenik2 : 2-
    02.12.2023.    1. NL junioriRudeš - Rijeka1 : 1-
    25.11.2023.    1. NL junioriSesvete - Istra 19613 : 2-
    12.11.2023.    1. NL junioriDinamo - Varaždin2 : 1-
    21.10.2023.    1. NL junioriSesvete - Kustošija2 : 3-
    08.10.2023.    1. NL junioriGorica - Dinamo0 : 4-
    30.09.2023.    1. NL junioriLokomotiva - Rudeš2 : 0-
    16.09.2023.    1. NL junioriDinamo - Hajduk3 : 0-
    16.08.2023.    1. NL junioriGorica - Rijeka0 : 3-
    12.08.2023.    1. NL junioriKustošija - Rudeš1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.04.2024.    1. NL kadetiDinamo - Hajduk2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.11.2023.    SuperSport HNKVukovar 1991 - Lokomotiva1 : 2-
    27.09.2023.    SuperSport HNKJadran-Poreč - Oriolik3 : 4-
    30.08.2023.    SuperSport HNKNogometni klub Jalžabet - Moslavina Kutina1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2024.    SuperSport Prva NLCroatia - BSK3 : 0-
    27.04.2024.    SuperSport Prva NLBSK - Cibalia1 : 0-
    28.03.2024.    SuperSport Prva NLBSK - Sesvete2 : 1-
    01.12.2023.    SuperSport Prva NLSesvete - Solin2 : 0-
    02.09.2023.    SuperSport Prva NLBSK - Croatia0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.11.2023.    SuperSport Druga NLKarlovac 1919 - Opatija2 : 1-
    07.10.2023.    SuperSport Druga NLGrobničan - Kustošija5 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2023.    SuperSport HNLOsijek - Rijeka1 : 1-
    14.05.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Rijeka2 : 0-
    04.03.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Šibenik2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.03.2023.    HNK pioniriVaraždin - Osijek4 : 5-
    07.03.2023.    HNK pioniriCibalia - Zadar4 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.04.2023.    1. HNL JunioriDinamo - Rijeka2 : 1-
    11.03.2023.    1. HNL JunioriLokomotiva - Istra 19612 : 2-
    11.12.2022.    1. HNL JunioriRudeš - Rijeka1 : 3-
    08.10.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Rudeš2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.04.2023.    HNK junioriLokomotiva - Hajduk3 : 2-
    07.03.2023.    HNK junioriCibalia - Šibenik2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.10.2022.    SuperSport HNKBednja Beletinec - Rudeš0 : 3-
    31.08.2022.    SuperSport HNKNogometni klub Tehničar - Mladost Petrinja4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2023.    SuperSport Prva NLOrijent - BSK0 : 1-
    06.05.2023.    SuperSport Prva NLRudeš - Dugopolje1 : 1-
    29.04.2023.    SuperSport Prva NLBSK - Jarun1 : 2-
    02.04.2023.    SuperSport Prva NLCroatia - Vukovar 19912 : 1-
    26.03.2023.    SuperSport Prva NLSolin - Kustošija0 : 1-
    13.03.2023.    SuperSport Prva NLKustošija - Jarun1 : 2-
    08.03.2023.    SuperSport Prva NLKustošija - Orijent0 : 0-
    18.02.2023.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Kustošija3 : 0-
    03.12.2022.    SuperSport Prva NLBSK - Jarun2 : 1-
    12.11.2022.    SuperSport Prva NLSolin - Dubrava Tim kabel0 : 2-
    29.10.2022.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    22.10.2022.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Orijent4 : 0-
    10.10.2022.    SuperSport Prva NLDugopolje - BSK2 : 1-
    17.09.2022.    SuperSport Prva NLOrijent - Dugopolje2 : 1-
    03.09.2022.    SuperSport Prva NLSolin - Kustošija1 : 1-
    14.08.2022.    SuperSport Prva NLJarun - Rudeš1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.06.2023.    SuperSport Druga NLZrinski Jurjevac - Sesvete1 : 2-
    21.04.2023.    SuperSport Druga NLGrobničan - Belišće5 : 1-
    26.11.2022.    SuperSport Druga NLSesvete - Zrinski Jurjevac0 : 0-
    19.11.2022.    SuperSport Druga NLHrvace - Mladost Ždralovi1 : 1-
    15.10.2022.    SuperSport Druga NLJadran LP - Hrvace1 : 0-
    24.09.2022.    SuperSport Druga NLGrobničan - Jadran LP0 : 1-
    10.09.2022.    SuperSport Druga NLJadran-Poreč - Međimurje6 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.03.2022.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Istra 19610 : 3-
    27.02.2022.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Varaždin3 : 0-
    16.10.2021.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete2 : 2-
    03.10.2021.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Cibalia1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.06.2022.    1. HNL JunioriOrijent - Dinamo1 : 3-
    27.05.2022.    1. HNL JunioriOrijent - Šibenik1 : 0-
    14.05.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Dugopolje1 : 0-
    26.02.2022.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dinamo1 : 3-
    21.02.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Orijent3 : 1-
    20.02.2022.    1. HNL JunioriVaraždin - Rijeka1 : 3-
    11.09.2021.    1. HNL JunioriLokomotiva - Inter-Zaprešić5 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.03.2022.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Istra 19614 : 2-
    27.02.2022.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Varaždin1 : 2-
    16.10.2021.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete5 : 3-
    03.10.2021.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Cibalia0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.03.2022.    HNK - kadetiRijeka - Varaždin5 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.04.2022.    HNK - junioriDinamo - Osijek2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.09.2021.    Hrvatski kupKarlovac 1919 - Slaven Belupo0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2022.    2. HNLOsijek II - BSK1 : 1-
    07.05.2022.    2. HNLSolin - Dubrava Tim kabel4 : 2-
    24.04.2022.    2. HNLCroatia - Jarun0 : 3-
    10.04.2022.    2. HNLBSK - Sesvete0 : 0-
    19.03.2022.    2. HNLSolin - Opatija1 : 0-
    12.12.2021.    2. HNLOrijent - Dinamo II4 : 1-
    20.11.2021.    2. HNLOpatija - Dugopolje0 : 2-
    24.10.2021.    2. HNLOsijek II - Varaždin0 : 0-
    18.09.2021.    2. HNLOpatija - Solin1 : 1-
    15.09.2021.    2. HNLOrijent - Dugopolje2 : 2-
    10.09.2021.    2. HNLSesvete - Orijent0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.04.2022.    3. HNL SredišteKarlovac 1919 - HAŠK 19032 : 0-
    20.10.2021.    3. HNL SredišteLučko - Trešnjevka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.10.2020.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Osijek0 : 7-
    13.09.2020.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete1 : 8-
    26.08.2020.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Varaždin0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.05.2021.    1. HNL JunioriLokomotiva - Rijeka2 : 1-
    10.04.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Slaven Belupo1 : 3-
    27.03.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Varaždin2 : 2-
    03.10.2020.    1. HNL JunioriRudeš - Varaždin0 : 3-
    21.09.2020.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rijeka2 : 0-
    31.08.2020.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dinamo0 : 3-
    22.08.2020.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Osijek4 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.10.2020.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Osijek1 : 1-
    13.09.2020.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete1 : 0-
    26.08.2020.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Varaždin2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.02.2021.    Hrvatski kupOriolik - Rudar Labin1 : 0-
    07.10.2020.    Hrvatski kupGaj Mače - Lokomotiva2 : 3-
    09.09.2020.    Hrvatski kupGaj Mače - Nogometni klub Lika 95 Korenica20 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.05.2021.    2. HNLHrv. dragovoljac - Orijent1 : 1-
    11.05.2021.    2. HNLRudeš - Hrv. dragovoljac0 : 2-
    07.05.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Cibalia0 : 1-
    28.04.2021.    2. HNLCroatia - Dugopolje3 : 0-
    24.04.2021.    2. HNLHrv. dragovoljac - Hajduk II2 : 1-
    21.04.2021.    2. HNLOpatija - Junak1 : 0-
    17.04.2021.    2. HNLOrijent - BSK0 : 0-
    20.03.2021.    2. HNLDugopolje - Junak2 : 2-
    14.03.2021.    2. HNLCibalia - Opatija2 : 0-
    27.02.2021.    2. HNLOrijent - Dugopolje0 : 1-
    12.02.2021.    2. HNLHajduk II - Opatija2 : 2-
    30.11.2020.    2. HNLRudeš - Osijek II1 : 0-
    31.10.2020.    2. HNLOsijek II - Hajduk II1 : 1-
    17.10.2020.    2. HNLDugopolje - Kustošija2 : 0-
    04.10.2020.    2. HNLDinamo II - Hrv. dragovoljac0 : 3-
    30.09.2020.    2. HNLDubrava Tim kabel - BSK2 : 2-
    20.09.2020.    2. HNLOsijek II - Međimurje6 : 0-
    04.09.2020.    2. HNLSesvete - BSK1 : 1-
    14.08.2020.    2. HNLKustošija - Sesvete1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2021.    3. HNL SredišteJarun - Karlovac 19192 : 1-
    27.03.2021.    3. HNL SredišteDugo Selo - Lučko0 : 0-
    10.10.2020.    3. HNL SredišteDugo Selo - HAŠK 19030 : 1-
    26.09.2020.    3. HNL SredišteHAŠK 1903 - Trešnjevka0 : 0-
    16.09.2020.    3. HNL SredišteDugo Selo - Kurilovec2 : 3-
    29.08.2020.    3. HNL SredištePonikve - Trnje1 : 3-
    23.08.2020.    3. HNL SredišteTrnje - Bistra1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.04.2021.    3. HNL ZapadKrk - Uljanik0 : 2-
    05.09.2020.    3. HNL ZapadRudar Labin - Vinodol1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.03.2020.    2. HNLKustošija - Osijek II2 : 2-
    23.02.2020.    2. HNLBSK - Osijek II0 : 1-
    07.12.2019.    2. HNLOrijent - Međimurje0 : 2-
    10.11.2019.    2. HNLOsijek II - Sesvete1 : 1-
    19.10.2019.    2. HNLCibalia - Osijek II0 : 2-
    02.10.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Dubrava Tim kabel0 : 4-
    21.09.2019.    2. HNLCibalia - Hajduk II0 : 4-
    31.08.2019.    2. HNLŠibenik - Osijek II2 : 1-
    18.08.2019.    2. HNLCroatia - Dubrava Tim kabel2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.10.2019.    Prva HNL PioniriInter-Zaprešić - Solin2 : 0-
    06.10.2019.    Prva HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete1 : 1-
    29.09.2019.    Prva HNL PioniriInter-Zaprešić - Međimurje0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.03.2020.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Lokomotiva- : --
    04.03.2020.    Prva HNL JunioriLokomotiva - Inter-Zaprešić1 : 2-
    29.02.2020.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Varaždin2 : 0-
    30.11.2019.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Rijeka2 : 1-
    02.11.2019.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Rudeš2 : 2-
    07.10.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Slaven Belupo3 : 1-
    23.09.2019.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Lokomotiva0 : 3-
    14.09.2019.    Prva HNL JunioriDinamo - Dugopolje2 : 0-
    23.08.2019.    Prva HNL JunioriDinamo - Orijent2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.10.2019.    Prva HNL KadetiInter-Zaprešić - Solin1 : 1-
    06.10.2019.    Prva HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete4 : 3-
    29.09.2019.    Prva HNL KadetiInter-Zaprešić - Međimurje3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.09.2019.    Hrvatski kupOpatija - Novigrad3 : 1-
    28.08.2019.    Hrvatski kupNogometni klub Nedelišće - Slavonija0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2019.    3. HNL SredišteŠpansko - Lučko3 : 1-
    09.11.2019.    3. HNL SredišteVrapče - Zagorec (KR)2 : 3-
    25.08.2019.    3. HNL SredišteTrnje - Zagorec (KR)0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2019.    2. HNLBSK - Dugopolje1 : 1-
    04.05.2019.    2. HNLOsijek II - Solin0 : 0-
    18.04.2019.    2. HNLDugopolje - Dinamo II1 : 0-
    12.04.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Lučko2 : 1-
    17.03.2019.    2. HNLDinamo II - Lučko2 : 0-
    01.03.2019.    2. HNLOsijek II - Šibenik1 : 0-
    24.11.2018.    2. HNLDugopolje - Šibenik1 : 0-
    05.11.2018.    2. HNLOsijek II - Zadar2 : 0-
    26.10.2018.    2. HNLHrv. dragovoljac - Kustošija0 : 1-
    13.10.2018.    2. HNLOsijek II - Varaždin3 : 0-
    29.09.2018.    2. HNLMeđimurje - Lučko1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.05.2019.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Međimurje1 : 4-
    07.04.2019.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Dinamo1 : 5-
    16.03.2019.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Varaždin1 : 1-
    02.03.2019.    1. HNL PioniriLokomotiva - Istra 19612 : 0-
    08.12.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete2 : 2-
    11.11.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Rijeka0 : 0-
    07.10.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Istra 19611 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dugopolje2 : 1-
    30.03.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Varaždin4 : 1-
    10.03.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hrv. dragovoljac2 : 2-
    03.03.2019.    1. HNL JunioriZagreb - Dinamo0 : 1-
    23.02.2019.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19613 : 0-
    10.11.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rijeka2 : 3-
    28.10.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Osijek4 : 1-
    30.09.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Sesvete2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.05.2019.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Međimurje4 : 0-
    07.04.2019.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Dinamo2 : 1-
    16.03.2019.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Varaždin1 : 2-
    02.03.2019.    1. HNL KadetiLokomotiva - Istra 19612 : 1-
    08.12.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete5 : 2-
    11.11.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Rijeka0 : 1-
    07.10.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Istra 19610 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.11.2018.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Hajduk Split6 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2018.    1. HNL PioniriZagreb - Slaven Belupo0 : 0-
    13.05.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Dinamo0 : 4-
    04.04.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Solin3 : 2-
    18.03.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Osijek3 : 2-
    19.11.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Hajduk0 : 1-
    12.11.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Split1 : 1-
    02.11.2017.    1. HNL PioniriSesvete - Slaven Belupo0 : 1-
    08.10.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Varaždin1 : 3-
    26.09.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Rijeka2 : 1-
    27.08.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Zadar2 : 0-
    13.08.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.03.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rudeš2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Lokomotiva1 : 1-
    15.05.2018.    1. HNL KadetiZagreb - Slaven Belupo2 : 0-
    13.05.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Dinamo1 : 2-
    04.04.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Solin1 : 0-
    18.03.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Osijek1 : 2-
    19.11.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Hajduk4 : 0-
    12.11.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Split0 : 0-
    30.10.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Dinamo1 : 2-
    08.10.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Varaždin2 : 0-
    26.09.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Rijeka1 : 2-
    02.09.2017.    1. HNL KadetiSesvete - Slaven Belupo3 : 1-
    27.08.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Zadar2 : 0-
    13.08.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete3 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.06.2018.    3. HNL ZapadRudar Labin - Trnje1 : 1-
    03.06.2018.    3. HNL ZapadTrnje - Opatija1 : 0-
    26.05.2018.    3. HNL ZapadŠpansko - Rudar Labin2 : 0-
    19.05.2018.    3. HNL ZapadSegesta - Zagreb3 : 1-
    12.05.2018.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - HAŠK 19031 : 0-
    05.05.2018.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Segesta 3 : 0-
    21.04.2018.    3. HNL ZapadPazinka-Pazin - Vrapče1 : 2-
    14.04.2018.    3. HNL ZapadOpatija - HAŠK 19033 : 0-
    07.04.2018.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Krk2 : 1-
    24.03.2018.    3. HNL ZapadPazinka-Pazin - Špansko2 : 2-
    17.03.2018.    3. HNL ZapadŠpansko - Zagorec (KR)1 : 1-
    11.03.2018.    3. HNL ZapadTrnje - Špansko3 : 0-
    26.11.2017.    3. HNL ZapadTrnje - Rudar Labin6 : 1-
    18.11.2017.    3. HNL ZapadRudar Labin - Dubrava Tim kabel1 : 2-
    04.11.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Segesta 4 : 1-
    28.10.2017.    3. HNL ZapadZagreb - Segesta 0 : 1-
    21.10.2017.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Zagorec (KR)2 : 4-
    14.10.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Jadran-Poreč3 : 3-
    30.09.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Pazinka-Pazin1 : 3-
    23.09.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Zagorec (KR)3 : 4-
    10.09.2017.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Vrbovec2 : 0-
    30.08.2017.    3. HNL ZapadKrk - Trnje1 : 0-
    26.08.2017.    3. HNL ZapadŠpansko - Trnje4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.05.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Dinamo0 : 4-
    12.04.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Slaven Belupo0 : 1-
    26.03.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Šibenik1 : 1-
    19.03.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Sesvete0 : 1-
    11.03.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Hajduk0 : 4-
    05.03.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - HAŠK 19033 : 0-
    26.02.2017.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Zagreb0 : 6-
    27.11.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Rijeka2 : 1-
    20.11.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Osijek1 : 7-
    06.11.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Split2 : 3-
    23.10.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Cibalia2 : 0-
    09.10.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Hrv. dragovoljac2 : 0-
    05.10.2016.    1. HNL PioniriHAŠK 1903 - Sesvete0 : 0-
    10.09.2016.    1. HNL PioniriDinamo - HAŠK 19032 : 0-
    24.08.2016.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Dinamo0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.04.2017.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Rijeka1 : 3-
    11.03.2017.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Istra 19611 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.04.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Slaven Belupo3 : 0-
    26.03.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Šibenik1 : 1-
    19.03.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Sesvete3 : 2-
    11.03.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Hajduk1 : 1-
    05.03.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - HAŠK 19034 : 0-
    26.02.2017.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Zagreb3 : 2-
    11.02.2017.    1. HNL KadetiSesvete - Dinamo1 : 2-
    07.12.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Dinamo2 : 3-
    27.11.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Rijeka2 : 4-
    20.11.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Osijek3 : 3-
    06.11.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Split4 : 3-
    23.10.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Cibalia1 : 1-
    09.10.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Hrv. dragovoljac1 : 0-
    05.10.2016.    1. HNL KadetiHAŠK 1903 - Sesvete2 : 1-
    10.09.2016.    1. HNL KadetiDinamo - HAŠK 19032 : 1-
    21.08.2016.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Dinamo0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2017.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Dugo Selo4 : 0-
    27.05.2017.    3. HNL ZapadOpatija - Vrapče3 : 2-
    20.05.2017.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Maksimir3 : 0-
    06.05.2017.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Dubrava Tim kabel0 : 0-
    15.04.2017.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - HAŠK 19033 : 3-
    08.04.2017.    3. HNL ZapadSegesta - Vrapče3 : 1-
    25.03.2017.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Maksimir2 : 2-
    18.03.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Zagorec (KR)0 : 2-
    04.03.2017.    3. HNL ZapadOpatija - Zagorec (KR)2 : 1-
    26.11.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 4-
    13.11.2016.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Segesta 2 : 2-
    05.11.2016.    3. HNL ZapadKustošija - HAŠK 19031 : 2-
    15.10.2016.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Maksimir1 : 0-
    08.10.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Segesta 3 : 2-
    24.09.2016.    3. HNL ZapadKrk - Trnje2 : 2-
    17.09.2016.    3. HNL ZapadSegesta - Dubrava Tim kabel1 : 1-
    06.09.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Vrapče2 : 2-
    03.09.2016.    3. HNL ZapadKrk - Segesta 4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2016.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Zadar0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2016.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Zadar5 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.04.2015.    3. HNL ZapadVrbovec - Trnje1 : 2-
    02.04.2015.    3. HNL ZapadŠpansko - HNK Rijeka II0 : 1-

    Ljestvica

    1.Dinamo000
    2.Gorica000
    3.Hajduk000
    4.Istra 1961000
    5.Lokomotiva000
    6.Osijek000
    7.Rijeka000
    8.Slaven Belupo000
    9.Šibenik000
    10.Varaždin000