Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Dario
Kolarević

Dario Kolarević
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • 1. HNL Juniori 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • 3. NL Sjever 2022/2023
    • HNK - pioniri 2022
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Pioniri 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNL Kadeti 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Središte 2021/2022
    • 3. HNL Zapad 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNLŽ - Liga za prvaka 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 3. HNL Središte 2020/2021
    • 3. HNL Zapad 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • 1. HNLŽ 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • 1. HNLŽ 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • 3. HNL Zapad 2018/2019
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNLŽ 2017/2018
    • 3. HNL Zapad 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2016/2017
    • 3. HNL Zapad 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2015/2016
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.03.2024.    SuperSport HNLRijeka - Varaždin- : --
    04.02.2024.    SuperSport HNLRijeka - Istra 19613 : 0-
    26.01.2024.    SuperSport HNLVaraždin - Slaven Belupo1 : 2-
    09.12.2023.    SuperSport HNLDinamo - Rudeš1 : 0-
    12.11.2023.    SuperSport HNLHajduk - Varaždin3 : 1-
    08.11.2023.    SuperSport HNLOsijek - Hajduk0 : 1-
    27.10.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Hajduk0 : 1-
    22.10.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Rijeka1 : 1-
    30.09.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Gorica1 : 0-
    24.09.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka0 : 1-
    17.09.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Istra 19611 : 0-
    25.08.2023.    SuperSport HNLGorica - Slaven Belupo2 : 2-
    28.07.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Slaven Belupo2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.02.2024.    1. NL junioriVaraždin - Mladost Ždralovi4 : 1-
    29.10.2023.    1. NL junioriDinamo - Lokomotiva4 : 3-
    02.09.2023.    1. NL junioriLokomotiva - Kustošija4 : 1-
    12.08.2023.    1. NL junioriRijeka - Istra 19612 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.02.2024.    SuperSport HNKHajduk - Varaždin- : --
    20.09.2023.    SuperSport HNKMoslavina Kutina - Slaven Belupo2 : 4-
    30.08.2023.    SuperSport HNKZagorec (KR) - Nogometni klub Omladinac Staro Topolje1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.11.2023.    SuperSport Prva NLZrinski Jurjevac - Šibenik2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Rijeka2 : 0-
    25.04.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Slaven Belupo3 : 1-
    07.04.2023.    SuperSport HNLHajduk - Istra 19612 : 2-
    18.03.2023.    SuperSport HNLOsijek - Šibenik0 : 0-
    04.03.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Gorica1 : 1-
    17.02.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Šibenik0 : 1-
    12.02.2023.    SuperSport HNLRijeka - Gorica2 : 0-
    20.01.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Slaven Belupo0 : 0-
    12.11.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Hajduk2 : 2-
    23.10.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka2 : 1-
    08.10.2022.    SuperSport HNLHajduk - Varaždin2 : 1-
    18.09.2022.    SuperSport HNLLokomotiva - Dinamo1 : 2-
    10.09.2022.    SuperSport HNLRijeka - Osijek0 : 3-
    28.08.2022.    SuperSport HNLOsijek - Hajduk2 : 1-
    12.08.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Istra 19610 : 0-
    30.07.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Hajduk0 : 2-
    16.07.2022.    SuperSport HNLOsijek - Gorica2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.03.2023.    1. HNL JunioriNogometni klub Inker - Sesvete1 : 2-
    25.02.2023.    1. HNL JunioriDinamo - Nogometni klub Inker5 : 0-
    01.10.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Rudeš3 : 2-
    20.08.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Gorica1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.11.2022.    SuperSport HNKMladost Ždralovi - Hajduk0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.10.2022.    3. NL SjeverVarteks Varaždin - Radnik Križevci1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.03.2022.    HNK - pioniriVaraždin - Osijek0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2022.    HT Prva ligaGorica - Osijek1 : 1-
    07.05.2022.    HT Prva ligaIstra 1961 - Šibenik1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.09.2021.    1. HNL PioniriLokomotiva - Rijeka3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Inter-Zaprešić2 : 0-
    22.05.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Slaven Belupo1 : 1-
    23.04.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Rudeš1 : 0-
    02.04.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Slaven Belupo2 : 1-
    18.03.2022.    1. HNL JunioriGorica - Dinamo0 : 0-
    06.03.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Osijek1 : 1-
    19.02.2022.    1. HNL JunioriSlaven Belupo - Dugopolje0 : 1-
    28.11.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Hajduk2 : 2-
    07.11.2021.    1. HNL JunioriLokomotiva - Hajduk1 : 2-
    03.10.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hajduk0 : 2-
    18.09.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Hajduk1 : 4-
    11.09.2021.    1. HNL JunioriGorica - Šibenik3 : 1-
    28.08.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Gorica1 : 2-
    21.08.2021.    1. HNL JunioriVaraždin - Orijent4 : 0-
    14.08.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.09.2021.    1. HNL KadetiLokomotiva - Rijeka3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.11.2021.    Hrvatski kupOriolik - Rijeka0 : 6-
    15.09.2021.    Hrvatski kupBednja Beletinec - Osijek0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2022.    2. HNLCibalia - Croatia1 : 0-
    30.04.2022.    2. HNLDugopolje - Solin3 : 1-
    15.04.2022.    2. HNLOrijent - Inter-Zaprešić1 : 1-
    10.04.2022.    2. HNLCroatia - Varaždin0 : 1-
    04.04.2022.    2. HNLOsijek II - Orijent1 : 0-
    20.03.2022.    2. HNLCibalia - Dugopolje1 : 0-
    12.03.2022.    2. HNLVaraždin - BSK3 : 0-
    26.02.2022.    2. HNLOsijek II - Dugopolje2 : 0-
    12.02.2022.    2. HNLOpatija - Cibalia2 : 1-
    05.12.2021.    2. HNLCroatia - Cibalia1 : 1-
    20.11.2021.    2. HNLSolin - Orijent0 : 1-
    31.10.2021.    2. HNLBSK - Orijent1 : 4-
    23.10.2021.    2. HNLCibalia - Inter-Zaprešić1 : 1-
    16.10.2021.    2. HNLCibalia - Osijek II1 : 0-
    25.09.2021.    2. HNLDinamo II - Rudeš0 : 0-
    19.09.2021.    2. HNLOsijek II - Croatia1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.11.2021.    3. HNL SredišteZagorec (KR) - Gaj Mače3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.03.2022.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Grobničan1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Istra 19610 : 0-
    15.05.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Inter-Zaprešić2 : 1-
    10.04.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Dugopolje2 : 3-
    28.11.2020.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rijeka0 : 4-
    13.11.2020.    1. HNL JunioriSesvete - Istra 19611 : 0-
    31.10.2020.    1. HNL JunioriRudeš - Istra 19611 : 0-
    24.10.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo4 : 0-
    17.10.2020.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Inter-Zaprešić2 : 0-
    22.08.2020.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Slaven Belupo1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.06.2021.    1. HNLŽ - Liga za prvakaŽNK Osijek - ŽNK Split0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.10.2020.    Hrvatski kupPolet SMnM - Istra 19610 : 2-
    09.09.2020.    Hrvatski kupKurilovec - Papuk Orahovica4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.05.2021.    2. HNLMeđimurje - Solin2 : 1-
    12.05.2021.    2. HNLBSK - Međimurje6 : 0-
    01.05.2021.    2. HNLCibalia - Croatia3 : 0-
    24.04.2021.    2. HNLOsijek II - BSK3 : 0-
    17.04.2021.    2. HNLOsijek II - Opatija1 : 0-
    19.03.2021.    2. HNLMeđimurje - Osijek II0 : 1-
    07.03.2021.    2. HNLHajduk II - Croatia2 : 1-
    13.02.2021.    2. HNLSolin - Inter-Zaprešić2 : 1-
    05.12.2020.    2. HNLHrv. dragovoljac - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    22.11.2020.    2. HNLOsijek II - Solin2 : 0-
    01.11.2020.    2. HNLCroatia - Cibalia1 : 1-
    25.10.2020.    2. HNLBSK - Osijek II0 : 0-
    14.10.2020.    2. HNLSolin - Hajduk II1 : 1-
    30.09.2020.    2. HNLJunak - Inter-Zaprešić2 : 2-
    16.09.2020.    2. HNLInter-Zaprešić - Orijent1 : 2-
    12.09.2020.    2. HNLOrijent - Međimurje0 : 1-
    16.08.2020.    2. HNLOsijek II - Orijent0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.05.2021.    3. HNL SredištePonikve - Bistra1 : 1-
    11.04.2021.    3. HNL SredišteLučko - Trnje0 : 1-
    07.04.2021.    3. HNL SredišteMladost Petrinja - Bistra2 : 1-
    02.04.2021.    3. HNL SredišteGaj Mače - Dugo Selo0 : 1-
    27.03.2021.    3. HNL SredišteKurilovec - Segesta 2 : 1-
    21.11.2020.    3. HNL SredišteKurilovec - Bistra1 : 1-
    17.10.2020.    3. HNL SredišteVrapče - Gaj Mače1 : 1-
    10.10.2020.    3. HNL SredišteSegesta - Vrbovec2 : 0-
    05.09.2020.    3. HNL SredišteVrapče - Ponikve2 : 3-
    29.08.2020.    3. HNL SredištePonikve - Trnje1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.03.2021.    3. HNL ZapadRovinj - Grobničan2 : 11-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.03.2020.    2. HNLDugopolje - Cibalia0 : 0-
    23.11.2019.    2. HNLSolin - Osijek II2 : 0-
    02.11.2019.    2. HNLCibalia - Orijent1 : 2-
    26.10.2019.    2. HNLOsijek II - Orijent1 : 3-
    18.10.2019.    2. HNLMeđimurje - Croatia0 : 0-
    18.09.2019.    2. HNLMeđimurje - Cibalia3 : 0-
    26.08.2019.    2. HNLOsijek II - BSK6 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.10.2019.    Prva HNL PioniriLokomotiva - Osijek0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.03.2020.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Slaven Belupo- : --
    29.02.2020.    Prva HNL JunioriRudeš - Rijeka2 : 4-
    23.02.2020.    Prva HNL JunioriLokomotiva - Sesvete5 : 1-
    16.11.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Dugopolje4 : 0-
    10.11.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rudeš0 : 1-
    19.10.2019.    Prva HNL JunioriVaraždin - Dugopolje1 : 0-
    05.10.2019.    Prva HNL JunioriDinamo - Rijeka2 : 0-
    21.09.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Varaždin2 : 2-
    31.08.2019.    Prva HNL JunioriInter-Zaprešić - Istra 19616 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.10.2019.    Prva HNL KadetiLokomotiva - Osijek1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2019.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Dinamo0 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.09.2019.    Hrvatski kupJadran-Poreč - Inter-Zaprešić3 : 7-
    28.08.2019.    Hrvatski kupBednja Beletinec - Vuteks Sloga1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.05.2019.    2. HNLKustošija - Sesvete2 : 0-
    27.04.2019.    2. HNLZadar - Varaždin3 : 0-
    23.04.2019.    2. HNLHajduk II - Međimurje2 : 1-
    30.03.2019.    2. HNLOsijek II - Dugopolje4 : 0-
    22.03.2019.    2. HNLHajduk II - Varaždin1 : 1-
    10.11.2018.    2. HNLMeđimurje - Osijek II2 : 1-
    21.10.2018.    2. HNLBSK - Solin1 : 1-
    15.09.2018.    2. HNLZadar - BSK1 : 0-
    10.09.2018.    2. HNLLučko - Dinamo II1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2019.    1. HNL PioniriDinamo - Slaven Belupo3 : 0-
    17.11.2018.    1. HNL PioniriDinamo - Solin2 : 0-
    23.08.2018.    1. HNL PioniriDinamo - Varaždin1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Dinamo0 : 3-
    17.05.2019.    1. HNL JunioriRudeš - Lokomotiva1 : 2-
    11.05.2019.    1. HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo2 : 0-
    04.05.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Zagreb3 : 0-
    28.04.2019.    1. HNL JunioriLokomotiva - Dugopolje2 : 0-
    14.04.2019.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Zagreb3 : 0-
    06.04.2019.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Slaven Belupo0 : 4-
    16.03.2019.    1. HNL JunioriDinamo - Lokomotiva3 : 3-
    09.03.2019.    1. HNL JunioriLokomotiva - Istra 19612 : 0-
    02.03.2019.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Dugopolje1 : 1-
    23.02.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Lokomotiva1 : 3-
    09.12.2018.    1. HNL JunioriZagreb - Istra 19612 : 2-
    01.12.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete2 : 0-
    24.11.2018.    1. HNL JunioriZagreb - Varaždin0 : 3-
    03.11.2018.    1. HNL JunioriZagreb - Sesvete1 : 0-
    27.10.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Istra 19610 : 1-
    13.10.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Zagreb3 : 0-
    08.10.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Hajduk1 : 0-
    22.09.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Osijek1 : 1-
    08.09.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Inter-Zaprešić0 : 2-
    25.08.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hajduk1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Solin3 : 0-
    23.08.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Varaždin4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    1. HNLŽŽNK Dinamo - ŽNK Osijek1 : 4-
    14.10.2018.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Osijek0 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.09.2018.    KupRadnik Križevci - Rijeka0 : 9-
    29.08.2018.    KupBednja Beletinec - Pitomača2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.09.2018.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Trnje0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.10.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Rijeka10 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.04.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Hrv. dragovoljac0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2018.    1. HNLŽŽNK Pregrada - Rijeka1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.06.2018.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Segesta 7 : 1-
    31.05.2018.    3. HNL ZapadDugo Selo - Segesta 3 : 1-
    26.05.2018.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Maksimir1 : 2-
    19.05.2018.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Zagorec (KR)5 : 2-
    12.05.2018.    3. HNL ZapadZagreb - Vrapče2 : 1-
    21.04.2018.    3. HNL ZapadRudar Labin - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 3-
    14.04.2018.    3. HNL ZapadRudar Labin - Dugo Selo2 : 0-
    08.04.2018.    3. HNL ZapadZagreb - Špansko0 : 0-
    31.03.2018.    3. HNL ZapadTrnje - Vrapče1 : 1-
    20.03.2018.    3. HNL ZapadRudar Labin - Pazinka-Pazin0 : 0-
    10.03.2018.    3. HNL ZapadSegesta - Vrbovec1 : 2-
    25.11.2017.    3. HNL ZapadSegesta - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 1-
    11.11.2017.    3. HNL ZapadKrk - Rudar Labin0 : 0-
    28.10.2017.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 4-
    18.10.2017.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Dugo Selo4 : 1-
    14.10.2017.    3. HNL ZapadSegesta - Zagorec (KR)1 : 1-
    07.10.2017.    3. HNL ZapadRudar Labin - Vrbovec0 : 0-
    23.09.2017.    3. HNL ZapadDugo Selo - Rudar Labin1 : 3-
    16.09.2017.    3. HNL ZapadMaksimir - HAŠK 19031 : 1-
    03.09.2017.    3. HNL ZapadRudar Labin - Jadran-Poreč4 : 1-
    30.08.2017.    3. HNL ZapadSegesta - Kurilovec0 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.03.2017.    1. HNL PioniriHAŠK 1903 - Dinamo1 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.03.2017.    1. HNL KadetiHAŠK 1903 - Dinamo1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.10.2016.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Hajduk Split9 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2017.    3. HNL ZapadVrbovec - Krk1 : 2-
    27.05.2017.    3. HNL ZapadTrnje - Kustošija0 : 0-
    23.05.2017.    3. HNL ZapadSamobor - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 1-
    20.05.2017.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Segesta 4 : 0-
    29.04.2017.    3. HNL ZapadStupnik - Krk1 : 5-
    08.04.2017.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Samobor1 : 0-
    01.04.2017.    3. HNL ZapadOpatija - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 0-
    26.03.2017.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Stupnik6 : 2-
    18.03.2017.    3. HNL ZapadKrk - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 0-
    04.03.2017.    3. HNL ZapadStupnik - Vrbovec1 : 5-
    26.11.2016.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Vrapče2 : 3-
    19.11.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Krk1 : 3-
    30.10.2016.    3. HNL ZapadSegesta - Samobor0 : 0-
    19.10.2016.    3. HNL ZapadSamobor - Stupnik0 : 0-
    16.10.2016.    3. HNL ZapadTrnje - Dubrava Tim kabel2 : 0-
    01.10.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Opatija1 : 3-
    17.09.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Samobor1 : 0-
    10.09.2016.    3. HNL ZapadOpatija - Segesta 1 : 1-
    06.09.2016.    3. HNL ZapadSegesta - Stupnik2 : 2-
    27.08.2016.    3. HNL ZapadVrbovec - Stupnik1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.04.2016.    1. HNLŽDinamo-Maksimir - ŽNK Split4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2016.    3. HNL ZapadOpatija - Vrbovec2 : 2-
    14.05.2016.    3. HNL ZapadVrapče - Trnje0 : 2-
    03.05.2016.    3. HNL ZapadMaksimir - Dubrava Tim kabel2 : 1-
    30.04.2016.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Vrapče1 : 1-
    23.04.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Zagorec (KR)2 : 0-
    03.04.2016.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Stupnik2 : 1-
    19.03.2016.    3. HNL ZapadSamobor - Opatija3 : 1-
    05.03.2016.    3. HNL ZapadNovigrad - HNK Rijeka II1 : 0-
    28.02.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Vrbovec0 : 4-
    17.10.2015.    3. HNL ZapadŠpansko - Vrapče0 : 4-
    18.09.2015.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - HAŠK 19030 : 0-

    Ljestvica

    1.Rijeka24+2750
    2.Hajduk24+2049
    3.Dinamo23+1947
    4.Osijek24+1335
    5.Lokomotiva24+330
    6.Gorica24-430
    7.Slaven Belupo24-1427
    8.Varaždin23-326
    9.Istra 196124-1825
    10.Rudeš24-434