Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Željko
Bučar

Željko Bučar
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL pioniri 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • 1. NL kadeti 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport Druga NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • 1. HNL Pioniri 2022/2023
    • 1. HNL Kadeti 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • 3. NL Centar 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNLŽ Skupina A 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Središte 2021/2022
    • 3. HNL Zapad 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 1. HNL Pioniri 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNL Kadeti 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNLŽ Skupina A 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 3. HNL Središte 2020/2021
    • 3. HNL Zapad 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • Kup 2018/2019
    • 2. HNL 2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • 2. HNL 2016/2017
    • 3. HNL Zapad 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2014/2015
    • 3. HNL Središte 2013/2014
    • 3. HNL Zapad 2013/2014
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.05.2024.    SuperSport HNLIstra 1961 - Varaždin2 : 0-
    27.04.2024.    SuperSport HNLHajduk - Rudeš5 : 1-
    22.04.2024.    SuperSport HNLRudeš - Varaždin0 : 2-
    06.04.2024.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Varaždin0 : 1-
    15.03.2024.    SuperSport HNLOsijek - Varaždin0 : 1-
    02.03.2024.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Lokomotiva2 : 3-
    17.02.2024.    SuperSport HNLRijeka - Lokomotiva4 : 0-
    17.12.2023.    SuperSport HNLOsijek - Slaven Belupo4 : 1-
    03.12.2023.    SuperSport HNLRudeš - Lokomotiva0 : 0-
    11.11.2023.    SuperSport HNLOsijek - Lokomotiva1 : 1-
    06.10.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Varaždin3 : 2-
    02.09.2023.    SuperSport HNLRudeš - Gorica0 : 2-
    30.07.2023.    SuperSport HNLRudeš - Osijek3 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2024.    1. NL pioniriGorica - Rijeka4 : 3-
    05.05.2024.    1. NL pioniriLučko - Slaven Belupo0 : 1-
    25.11.2023.    1. NL pioniriRijeka - Zadar1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.06.2024.    1. NL junioriKustošija - Hajduk1 : 2-
    16.03.2024.    1. NL junioriKustošija - Cibalia4 : 1-
    25.02.2024.    1. NL junioriRudeš - Hajduk3 : 0-
    02.12.2023.    1. NL junioriGorica - Sesvete1 : 2-
    12.11.2023.    1. NL junioriDinamo - Varaždin2 : 1-
    21.10.2023.    1. NL junioriLokomotiva - Gorica2 : 0-
    30.09.2023.    1. NL junioriDinamo - Istra 19613 : 1-
    16.08.2023.    1. NL junioriDinamo - Šibenik3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2024.    1. NL kadetiGorica - Rijeka1 : 0-
    05.05.2024.    1. NL kadetiLučko - Slaven Belupo3 : 1-
    25.11.2023.    1. NL kadetiRijeka - Zadar1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.10.2023.    SuperSport HNKRudeš - Slaven Belupo3 : 1-
    27.09.2023.    SuperSport HNKDugo Selo - Lokomotiva0 : 1-
    22.08.2023.    SuperSport HNKGradski nogometni klub Tigar Sveta Nedelja - Omladinac Gornja Vrba0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2024.    SuperSport Prva NLŠibenik - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    11.05.2024.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Dubrava Tim kabel3 : 1-
    28.03.2024.    SuperSport Prva NLBSK - Sesvete2 : 1-
    24.02.2024.    SuperSport Prva NLDugopolje - Šibenik0 : 0-
    03.11.2023.    SuperSport Prva NLSesvete - Croatia1 : 0-
    14.10.2023.    SuperSport Prva NLCibalia - Sesvete0 : 1-
    16.09.2023.    SuperSport Prva NLSolin - Sesvete0 : 1-
    20.08.2023.    SuperSport Prva NLCroatia - Sesvete0 : 0-
    11.08.2023.    SuperSport Prva NLŠibenik - Vukovar 19913 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.05.2024.    SuperSport Druga NLKrk - Mladost Ždralovi0 : 1-
    23.03.2024.    SuperSport Druga NLRadnik Križevci - Opatija1 : 0-
    09.03.2024.    SuperSport Druga NLDugo Selo - Grobničan0 : 0-
    24.11.2023.    SuperSport Druga NLOpatija - Kustošija2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Lokomotiva0 : 0-
    13.05.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Gorica1 : 0-
    05.05.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Varaždin0 : 2-
    01.05.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Gorica2 : 2-
    16.04.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Istra 19610 : 0-
    11.03.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Slaven Belupo1 : 0-
    04.03.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Gorica1 : 1-
    10.02.2023.    SuperSport HNLDinamo - Istra 19611 : 0-
    06.11.2022.    SuperSport HNLDinamo - Šibenik3 : 0-
    26.08.2022.    SuperSport HNLGorica - Istra 19610 : 2-
    14.08.2022.    SuperSport HNLRijeka - Slaven Belupo0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2023.    1. HNL PioniriRijeka - Rudeš0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2023.    1. HNL KadetiRijeka - Rudeš2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.11.2022.    SuperSport HNKŠibenik - Gorica2 : 0-
    19.10.2022.    SuperSport HNKMoslavina Kutina - Rijeka4 : 5-
    31.08.2022.    SuperSport HNKSava Strmec - Bednja Beletinec4 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2023.    SuperSport Prva NLKustošija - Hrv. dragovoljac3 : 0-
    17.02.2023.    SuperSport Prva NLJarun - Cibalia0 : 0-
    19.11.2022.    SuperSport Prva NLBSK - Orijent0 : 0-
    28.10.2022.    SuperSport Prva NLHrv. dragovoljac - BSK1 : 0-
    16.10.2022.    SuperSport Prva NLBSK - Croatia4 : 0-
    20.08.2022.    SuperSport Prva NLOrijent - Dubrava Tim kabel2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.06.2023.    SuperSport Druga NLZrinski Jurjevac - Sesvete1 : 2-
    22.04.2023.    SuperSport Druga NLJadran-Poreč - Sesvete0 : 2-
    08.04.2023.    SuperSport Druga NLJadran-Poreč - Opatija2 : 0-
    01.04.2023.    SuperSport Druga NLJadran LP - Grobničan3 : 2-
    18.03.2023.    SuperSport Druga NLBelišće - Dugo Selo0 : 5-
    25.02.2023.    SuperSport Druga NLMladost Ždralovi - Zrinski Jurjevac0 : 0-
    26.11.2022.    SuperSport Druga NLSesvete - Zrinski Jurjevac0 : 0-
    22.10.2022.    SuperSport Druga NLHrvace - Marsonia4 : 1-
    01.10.2022.    SuperSport Druga NLBelišće - Trnje3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.09.2022.    3. NL CentarSamobor - Ravnice1 : 1-
    03.09.2022.    3. NL CentarLukavec - Kurilovec0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.05.2022.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Slaven Belupo1 : 1-
    22.04.2022.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Šibenik3 : 1-
    16.04.2022.    HT Prva ligaOsijek - Hrv. dragovoljac2 : 1-
    18.12.2021.    HT Prva ligaRijeka - Istra 19611 : 0-
    06.12.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Slaven Belupo1 : 2-
    15.08.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Hrv. dragovoljac6 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.05.2022.    1. HNL JunioriRijeka - Dinamo0 : 1-
    21.05.2022.    1. HNL JunioriOrijent - Inter-Zaprešić1 : 1-
    07.05.2022.    1. HNL JunioriGorica - Hajduk1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.11.2021.    Hrvatski kupOriolik - Rijeka0 : 6-
    22.09.2021.    Hrvatski kupRudar Labin - Split2 : 0-
    25.08.2021.    Hrvatski kupSesvete - Mladost Petrinja3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.03.2022.    2. HNLŽ Skupina AŽNK 4 rijeke Karlovac - NK Župa dubrovačka Čibača2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2022.    2. HNLOrijent - Opatija3 : 0-
    22.05.2022.    2. HNLCroatia - Orijent1 : 5-
    30.04.2022.    2. HNLOrijent - BSK0 : 1-
    09.04.2022.    2. HNLOpatija - Osijek II1 : 2-
    20.03.2022.    2. HNLBSK - Rudeš2 : 1-
    19.02.2022.    2. HNLDugopolje - Sesvete2 : 1-
    21.11.2021.    2. HNLBSK - Inter-Zaprešić0 : 3-
    23.10.2021.    2. HNLDugopolje - Dinamo II2 : 1-
    28.08.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Sesvete0 : 0-
    22.08.2021.    2. HNLCroatia - Kustošija2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.05.2022.    3. HNL SredišteTrnje - Zagorec (KR)3 : 1-
    14.05.2022.    3. HNL SredišteMladost Petrinja - Segesta 1 : 1-
    07.05.2022.    3. HNL SredišteBistra - HAŠK 19033 : 1-
    04.05.2022.    3. HNL SredišteTrnje - Bistra2 : 2-
    26.03.2022.    3. HNL SredišteTrešnjevka - Trnje1 : 1-
    05.03.2022.    3. HNL SredišteZagorec (KR) - Lučko2 : 1-
    06.11.2021.    3. HNL SredišteKurilovec - Ponikve1 : 0-
    16.10.2021.    3. HNL SredištePonikve - Dugo Selo0 : 2-
    06.10.2021.    3. HNL SredišteBistra - Ravnice0 : 0-
    02.10.2021.    3. HNL SredišteVrbovec - Zagorec (KR)1 : 1-
    04.09.2021.    3. HNL SredišteMladost Petrinja - HAŠK 19031 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.04.2022.    3. HNL ZapadPomorac 1921 Kostrena - Crikvenica0 : 3-
    12.03.2022.    3. HNL ZapadKrk - Jadran-Poreč0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Istra 19611 : 0-
    16.04.2021.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo0 : 1-
    11.04.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Hajduk0 : 1-
    30.01.2021.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva0 : 1-
    23.01.2021.    HT Prva ligaVaraždin - Rijeka2 : 1-
    20.11.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Varaždin2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.08.2020.    1. HNL PioniriLokomotiva - Osijek0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.04.2021.    1. HNL JunioriOrijent - Rijeka1 : 4-
    29.08.2020.    1. HNL JunioriOrijent - Slaven Belupo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.08.2020.    1. HNL KadetiLokomotiva - Osijek1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.02.2021.    Hrvatski kupŠibenik - Istra 19610 : 2-
    06.10.2020.    Hrvatski kupGraničar Županja - Hajduk1 : 2-
    09.09.2020.    Hrvatski kupRudar Labin - Primorac (B)2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.04.2021.    2. HNLŽ Skupina AŽNK 4 rijeke Karlovac - Varteks Varaždin0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.05.2021.    2. HNLHajduk II - Dugopolje1 : 2-
    27.03.2021.    2. HNLCibalia - Dugopolje2 : 1-
    14.03.2021.    2. HNLCroatia - Junak2 : 2-
    27.02.2021.    2. HNLSolin - Opatija1 : 1-
    12.12.2020.    2. HNLRudeš - Dugopolje0 : 0-
    01.11.2020.    2. HNLCroatia - Cibalia1 : 1-
    18.10.2020.    2. HNLCroatia - Rudeš1 : 1-
    20.09.2020.    2. HNLCroatia - Sesvete3 : 1-
    23.08.2020.    2. HNLHajduk II - Dinamo II1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.06.2021.    3. HNL SredišteGaj Mače - HAŠK 19031 : 1-
    05.06.2021.    3. HNL SredištePonikve - Dugo Selo4 : 2-
    26.05.2021.    3. HNL SredišteŠpansko - Dugo Selo0 : 1-
    15.05.2021.    3. HNL SredišteŠpansko - Segesta 1 : 2-
    01.05.2021.    3. HNL SredištePonikve - Zagorec (KR)0 : 3-
    07.10.2020.    3. HNL SredišteVrbovec - Trešnjevka2 : 2-
    02.09.2020.    3. HNL SredišteJarun - Zagorec (KR)5 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.04.2021.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Vinodol6 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.03.2020.    2. HNLHajduk II - Dubrava Tim kabel1 : 2-
    29.02.2020.    2. HNLDugopolje - Dubrava Tim kabel3 : 0-
    30.11.2019.    2. HNLOrijent - Solin3 : 2-
    24.11.2019.    2. HNLBSK - Dugopolje1 : 0-
    26.10.2019.    2. HNLŠibenik - Cibalia1 : 0-
    02.10.2019.    2. HNLOrijent - Dugopolje3 : 2-
    21.09.2019.    2. HNLSolin - BSK1 : 0-
    14.09.2019.    2. HNLCibalia - Dugopolje0 : 3-
    31.08.2019.    2. HNLMeđimurje - Sesvete1 : 2-
    17.08.2019.    2. HNLŠibenik - Hajduk II3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.09.2019.    Hrvatski kupBelišće - Split3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    2. HNLBSK - Kustošija2 : 0-
    11.05.2019.    2. HNLŠibenik - Kustošija2 : 1-
    27.04.2019.    2. HNLSolin - BSK2 : 2-
    14.04.2019.    2. HNLHajduk II - Zadar2 : 0-
    06.04.2019.    2. HNLKustošija - Dinamo II1 : 0-
    17.03.2019.    2. HNLHajduk II - Kustošija1 : 1-
    05.11.2018.    2. HNLOsijek II - Zadar2 : 0-
    20.10.2018.    2. HNLKustošija - Međimurje2 : 1-
    28.09.2018.    2. HNLHrv. dragovoljac - BSK1 : 0-
    15.09.2018.    2. HNLSolin - Kustošija1 : 0-
    07.09.2018.    2. HNLSesvete - Zadar3 : 3-
    25.08.2018.    2. HNLBSK - Varaždin0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.08.2018.    KupKoprivnica - Sloga1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.05.2018.    2. HNLSolin - Sesvete3 : 2-
    05.05.2018.    2. HNLKustošija - Hrv. dragovoljac1 : 2-
    13.04.2018.    2. HNLŠibenik - Solin2 : 0-
    08.04.2018.    2. HNLHajduk II - Sesvete0 : 1-
    24.03.2018.    2. HNLGorica - Lučko2 : 0-
    14.03.2018.    2. HNLDinamo II - Hrv. dragovoljac1 : 0-
    18.11.2017.    2. HNLKustošija - Dugopolje2 : 1-
    28.10.2017.    2. HNLVaraždin - Hrv. dragovoljac0 : 2-
    07.10.2017.    2. HNLHrv. dragovoljac - Dinamo II0 : 0-
    23.09.2017.    2. HNLSolin - Lučko0 : 1-
    03.09.2017.    2. HNLVaraždin - Sesvete0 : 2-
    19.08.2017.    2. HNLNovigrad - Varaždin1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.03.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Inter-Zaprešić1 : 3-
    09.09.2017.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dinamo1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.09.2017.    KupNovigrad - Nogometni klub Zelina5 : 1-
    22.08.2017.    KupGorica - Moslavina Kutina8 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.11.2016.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Slaven Belupo1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.11.2016.    1. HNL JunioriSesvete - Split3 : 2-
    10.09.2016.    1. HNL JunioriSesvete - Istra 19612 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.11.2016.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Slaven Belupo2 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.04.2017.    1. HNLŽŽNK Agram - Trnava3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.08.2016.    KupSamobor - Nogometni klub Međimurec Dunjkovec-Pretetinec3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2017.    2. HNLGorica - Novigrad5 : 0-
    30.04.2017.    2. HNLDinamo II - Šibenik0 : 0-
    18.04.2017.    2. HNLZagreb - Hrv. dragovoljac0 : 0-
    08.04.2017.    2. HNLSesvete - Dugopolje0 : 1-
    03.12.2016.    2. HNLImotski - Šibenik3 : 2-
    13.11.2016.    2. HNLZagreb - Imotski1 : 3-
    15.10.2016.    2. HNLŠibenik - Solin0 : 1-
    02.10.2016.    2. HNLRudeš - Imotski1 : 0-
    17.09.2016.    2. HNLSesvete - Solin4 : 1-
    07.09.2016.    2. HNLLučko - Hrv. dragovoljac0 : 0-
    02.09.2016.    2. HNLGorica - Imotski1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - HAŠK 19036 : 0-
    21.05.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Vrapče2 : 3-
    14.05.2016.    3. HNL ZapadKrk - Samobor1 : 1-
    07.05.2016.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Krk1 : 0-
    23.04.2016.    3. HNL ZapadTrnje - Opatija2 : 1-
    10.04.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Špansko3 : 2-
    02.04.2016.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Opatija4 : 1-
    25.03.2016.    3. HNL ZapadVrapče - Zagorec (KR)0 : 1-
    13.03.2016.    3. HNL ZapadTrnje - Krk2 : 1-
    06.03.2016.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - HAŠK 19034 : 0-
    27.02.2016.    3. HNL ZapadStupnik - Maksimir1 : 0-
    21.11.2015.    3. HNL ZapadNovigrad - HAŠK 19034 : 1-
    07.11.2015.    3. HNL ZapadStupnik - Trnje0 : 0-
    31.10.2015.    3. HNL ZapadOpatija - Stupnik1 : 0-
    24.10.2015.    3. HNL ZapadStupnik - HAŠK 19030 : 0-
    13.10.2015.    3. HNL ZapadVrapče - Samobor1 : 1-
    11.10.2015.    3. HNL ZapadVrbovec - Krk1 : 1-
    04.10.2015.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Vrapče2 : 5-
    27.09.2015.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Samobor1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.06.2015.    3. HNL ZapadTrnje - Stupnik5 : 0-
    30.05.2015.    3. HNL ZapadStupnik - Vrapče0 : 2-
    25.05.2015.    3. HNL ZapadNovigrad - Špansko7 : 0-
    09.05.2015.    3. HNL ZapadDugo Selo - Zagorec (KR)2 : 1-
    02.05.2015.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Dugo Selo0 : 1-
    11.04.2015.    3. HNL ZapadVrapče - Vrbovec3 : 0-
    21.03.2015.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Samobor3 : 1-
    09.03.2015.    3. HNL ZapadDinamo II - Istra 1961 II1 : 0-
    28.02.2015.    3. HNL ZapadIstra 1961 II - Trnje2 : 1-
    29.11.2014.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Dinamo II1 : 3-
    22.11.2014.    3. HNL ZapadNogometni klub Zelina - Dubrava Tim kabel1 : 4-
    05.11.2014.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Stupnik1 : 2-
    02.11.2014.    3. HNL ZapadVrapče - Maksimir1 : 1-
    12.10.2014.    3. HNL ZapadTrnje - Vrbovec2 : 1-
    04.10.2014.    3. HNL ZapadDugo Selo - Dubrava Tim kabel0 : 0-
    24.09.2014.    3. HNL ZapadNogometni klub Zelina - Istra 1961 II1 : 0-
    20.09.2014.    3. HNL ZapadStupnik - Zagorec (KR)1 : 1-
    30.08.2014.    3. HNL ZapadVrbovec - Maksimir2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.06.2014.    3. HNL SredišteZagorec (KR) - Samobor2 : 1-
    10.05.2014.    3. HNL SredišteKurilovec - Zagorec (KR)1 : 1-
    03.05.2014.    3. HNL SredišteKlas - Kurilovec0 : 0-
    26.04.2014.    3. HNL SredišteZagorec (KR) - Stupnik4 : 0-
    17.04.2014.    3. HNL SredišteKurilovec - Špansko3 : 2-
    05.04.2014.    3. HNL SredišteKurilovec - Sportski nogometni klub 'Libertas'5 : 1-
    15.03.2014.    3. HNL SredišteVrbovec - Dubrava Tim kabel2 : 0-
    08.03.2014.    3. HNL SredišteDugo Selo - Samobor2 : 0-
    11.09.2013.    3. HNL SredišteŠpansko - Bistra2 : 2-
    07.09.2013.    3. HNL SredišteVrapče - Klas1 : 1-
    31.08.2013.    3. HNL SredišteVrbovec - Zagorec (KR)3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.03.2014.    3. HNL ZapadBuje - Grobničan0 : 3-
    14.09.2013.    3. HNL ZapadNaprijed Hreljin - Grobničan1 : 1-

    Ljestvica

    1.Dinamo000
    2.Gorica000
    3.Hajduk000
    4.Istra 1961000
    5.Lokomotiva000
    6.Osijek000
    7.Rijeka000
    8.Slaven Belupo000
    9.Šibenik000
    10.Varaždin000