Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Šibenik

HNK Šibenik
Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, Šibenik
Web: hnk-sibenik.hr
Osnovan: 1932.
Stadion: Šubićevac (7.000)

Šibenik
Šibenik
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Haruki Arai161437021
Marcel Čanadi10508000
Duje Čop131005230
Mario Ćurić6463010
Ivan Delić14930241
Ivan Dolček11435230
Jorge Franco Alviz895100
Nace Koprivnik27000
Leon Kreković13407010
Josip Kvesić7316010
Sacha Boris Roger Marasovic8123000
Bernardo Matić14934140
Mislav Matić141216060
Juan Camilo Mesa Antunez171444020
Marcos David Mina Lucumi161299140
Martin Pajić11000
Stefan Perić151256030
Niko Rak14619010
Lovre Rogić171530000
Matija Rom4348000
Patrick Salomon141170110
Dino Skorup11379020
Karlo Špeljak7254000
Ivica Vidović12593020

Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, 22000 Šibenik
e-mail: info@hnk-sibenik.hr
Webhnk-sibenik.hr
Telefon: +385 022 212 963
Fax: +385 022 218 406
Predsjednik: 
Direktor: Marina Jurić
Sportski direktor: Dario Dabac
Trener: Damir Čanadi

 

1. kolo
Izvještaj
16.07.2022. 21:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rijeka16.07.2022. 21:00, Šubićevac, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
23.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Šibenik23.07.2022. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
29.07.2022. 18:55
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva29.07.2022. 18:55, Šubićevac, Šibenik
4. kolo
Izvještaj
06.08.2022. 18:55
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik06.08.2022. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
12.08.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Istra 196112.08.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Šibenik20.08.2022. 18:30, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 18:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Dinamo28.08.2022. 18:30, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 21:05
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Šibenik03.09.2022. 21:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
09.09.2022. 20:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Hajduk09.09.2022. 20:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 15:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Šibenik18.09.2022. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 17:30
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Gorica02.10.2022. 17:30, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
07.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Šibenik07.10.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
14.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Slaven Belupo14.10.2022. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
23.10.2022. 15:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 0Šibenik23.10.2022. 15:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
28.10.2022. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Varaždin28.10.2022. 18:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 17:10
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Šibenik06.11.2022. 17:10, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek13.11.2022. 15:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik21.01.2023., Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
28.01.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka28.01.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
20. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik04.02.2023. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva11.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
22. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik18.02.2023. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196125.02.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik04.03.2023. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
25. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo11.03.2023. 15:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik18.03.2023. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk01.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik08.04.2023. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
29. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica15.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik22.04.2023. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo29.04.2023. 17:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik06.05.2023. 18:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin13.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik20.05.2023. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 18:00
SuperSport HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek27.05.2023. 18:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik03.06.2023. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1613214817+3141
2.Hajduk1710523319+1435
3.Osijek179352921+830
4.Slaven Belupo177551626-1026
5.Varaždin166462224-222
6.Istra 1961165561518-320
7.Lokomotiva175392329-618
8.Rijeka1743101727-1015
9.Šibenik1711061019-913
10.Gorica1614111124-137

Sljedeća utakmica

Hajduk - Šibenik

21.01.2023.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Šibenik - Osijek 0:2

13.11.2022.

Šubićevac, Šibenik

Ljestvica

1.Dinamo16+3141
2.Hajduk17+1435
3.Osijek17+830
4.Slaven Belupo17-1026
5.Varaždin16-222
6.Istra 196116-320
7.Lokomotiva17-618
8.Rijeka17-1015
9.Šibenik17-913
10.Gorica16-137