• RSS
  • Izvještaj
  • Sastavi
  • Najava

U subotnjem susretu trećeg kola MAXtv Prve lige Cibalia i Inter-Zaprešić odigrali su 3:3 i tako osvojili prve ovosezonske prvenstvene bodove.

Momčad Cibalije nakon dva odigrana kola nalazila se na osmom mjestu na ljestvici te u dvije utakmice nije uspjela osvojiti prve prvenstvene bodove, dok se Div iz predgrađa nalazio na posljednjoj poziciji na tablici, također bez upisanog boda nakon dva odigrana kola.

Susret trećeg kola u Vinkovcima otvorio je Jakov Filipović pogotkom za 1:0 u sedmoj minuti da bi šest minuta kasnije Sandro Ugrina poravnao rezultat.

Domaćina u 34. minuti u vodstvo 2:1 dovodi Edi Baša, dok na 2:2 sedam minuta kasnije izjednačuje Mario Brlečić.

Jakov Puljić u 55. minuti osigurao je novo vodstvo gostima, no u 86. minuti Frane Vitaić siguran je za novo izjednačenje i konačnih 3:3 te podjelu bodova u Vinkovcima.

Kolo će u nedjelju zaključiti Osijek i Rijeka, Istra 1961 i Lokomotiva te Split i Hajduk.

89Mladen Matković1Ivan Čović
73'
4Ivan Zgrablić13Ivan Čeliković
57'
76'
5Jure Jerbić
47'
28Tomislav Mazalović
72'
22Frane Vitaić
86'
7Josip Šoljić
13Edi Baša
34'
15Mislav Komorski
79'
3Perica Šare4Silvije Begić
39'
11Sandro Ugrina
13'
8Andrea Ottochian
90'+2'
17Luka Mijoković
61'
22Jakov Filipović
7'
45'
18Filip Žderić
59'
62'
11Ivan Mamut
21Vlatko Šimunac
46'
23Mario Brlečić
41'
81'
28Matija Mišić
56'
77'
21Jakov Puljić
56'
Pričuvni igrači
1Zvonimir Šubarić12Ante Mrmić
2Matej Karačić
62'
29Tomislav Hanžek
39'
6Josip Tomašević20Khaled Mesfin
76'
8Ivan Prskalo
77'
17Denis Ceraj
9Marko Dabro
46'
14Marjan Altiparmakovski
14Filip Uremović27Zoran Danoski
90'+2'
15Mate Crnčević26Antonio Bosec
Treneri
Stanko MršićSamir Toplak

Ove subote susretom Cibalije i Inter-Zaprešića u Vinkovcima nastavlja se treće kolo MAXtv Prve lige.

Momčad Cibalije nakon dva odigrana kola nalazi se na osmom mjestu na ljestvici te u dvije utakmice nije uspjela osvojiti prve prvenstvene bodove. U proteklom tjednu Cibalija je odigrala prijateljski susret s momčadi Đakova koju je svladala 2:0, a potpis na dvogodišnji ugovor s Nebesko-plavima stavio je ovoga tjedna Matej Grafina.

"Zaslužujemo biti među prvoligašima te sam siguran da ćemo to i dokazati. U Vinkovcima ćemo ugostiti momčad Intera koja je također bez pobjede te će utakmica zasigurno biti zahtjevna. Dat ćemo sve od sebe kako bi prvi bodovi ostali u Vinkovcima, smatram da je već i vrijeme za to. Želje nam uistinu ne nedostaje", rekao je igrač Cibalije Edi Baša.

Div iz predgrađa nalazi se, pak, na posljednjoj poziciji na tablici, također bez upisanog boda nakon dva odigrana kola. U svoje redove Inter je doveo Jakova Puljića i Tina Kulenovića, a u prijateljskom je susretu svladao Bednju 7:0.

"Nije lako kada izgubiš prve dvije utakmice, a čeka te težak raspored. U Vinkovcima ćemo pokušati pobijediti ili barem remizirati. Vjerujem da to možemo. Bolji smo od Cibalije, iako je i ona dobra. No, bez obzira na ishod te utakmice Prvenstvo je dugo i tijekom 36 kola sve se može ispraviti", kazao je uoči susreta s Cibalijom Interov Mislav Komorski.

Susret trećeg kola MAXtv Prve lige između Cibalije i Inter-Zaprešića u Vinkovcima je na rasporedu u 19 sati.

Izvor: inter.hr