• RSS
  • Izvještaj
  • Sastavi
  • Najava

U petak je 13. kolo MAXtv Prve lige otvorio Split slavljem 3:0 nad Slaven Belupom.

Crveni su kao posljednja momčad ljestvice dočekali Koprivničane te s četiri neriješena rezultata i osam pretrpljenih poraza, kao i četiri osvojena boda, dok su Farmaceuti u Split otišli kao sedmi s dvije pobjede, pet remija i pet poraza te 11 sakupljenih bodova.

Poveo je domaćin u 39. minuti susreta pogotkom Domagoja Buljata da bi u nastavku, točnije, u 55. minuti za 2:0 siguran bio Sandro Ugrina.

Konačnih 3:0 za prvu ovosezonsku pobjedu Crvenih postavio je u 69. minuti Marko Pavlovski.

U subotu će 13. kolo MAXtv Prve lige nastaviti Istra 1961 i Hajduk te Dinamo i Cibalia, dok će ga u nedjelju zaključiti Osijek i Lokomotiva te Rijeka i Inter-Zaprešić.

2Frane Maglica
36'
16Vedran Purić
17Dino Špehar
73'
24Dino Štiglec
21Ivan Pešić26Božo Musa
15Ivan Anton Vasilj
90'
19Nikola Katić
5Božo Mikulić22Mirko Ivanovski
8Karolis Chvedukas9Heber Araujo Dos Santos
16Marko Pavlovski
70'
82'
11Selim Bouadla
42'
22Domagoj Boljat
39'
15Fidan Aliti
47'
58'
6Amer Dupovac6Dalibor Stevanović
11Sandro Ugrina
55'
8Soren Ejlersgard Christensen
Pričuvni igrači
12Luka Kukić12Antun Marković
20Luka Grubišić13David Arap
14Marin Roglić
73'
4Vinko Međimorec
55Ivan Fuštar7Stefan Savić
58'
9Filip Bojić
82'
18Gordan Barić
3Alem Merajić
90'
17Mario Burić
42'
24Toni Grković5Aleksandar Jovičić
Treneri
Vjekoslav LokicaŽeljko Kopić

Ovoga petka 13. kolo MAXtv Prve lige otvorit će Split i Slaven Belupo na Parku mladeži.

Crveni kao posljednja momčad ljestvice dočekuju Koprivničane te s četiri neriješena rezultata i osam pretrpljenih poraza, kao i četiri osvojena boda, a u susretu neće moći računati na Maksima Vitusa zbog kartona, dok su u četvrtom kolu domaćeg prvenstva u Koprivnici odigrali 0:0 sa Slaven Belupom.

Farmaceuti u Split odlaze kao sedmi s dvije pobjede, pet remija i pet poraza te 11 sakupljenih bodova.

"Utakmica sa Splitom je itekako važna za nas te očekujemo dobar rezultata u njoj. Upravo stoga moramo igrati na visokoj razini kako bismo osvojili bodove. Vrijeme je da osvojimo tri boda u utakmici, no sigurno nam neće biti lako ostvariti to. Momčad Splita ima kvalitetne igrače, no vjerujem da je možemo iznenaditi. Najvažnije je zaustaviti napadače Splita, a s druge je strane vrijeme da naši napadači prorade. Također, obrana nam mora biti oprezna", kazao je trener Slaven Belupa Željko Kopić.

Susret 13. kola MAXtv Prve lige između Splita i Slaven Belupa na Parku mladeži je na rasporedu u 18 sati.