28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30
:Rijeka

U prvom ogledu devetog kola SuperSport HNL-a Hajduk je na gostovanju kod Šibenika vodio sve do posljednjih trenutaka susreta, kada je domaćin uspio osvojiti bod.

09.09.2022. 22:00

Splitski je prvoligaš prvim ovosezonskim remijem ostao iza drugoplasiranog Slaven Belupa, uz bod manje i utakmicu manje, a Koprivničani u nedjelju dočekuje Istru 1961.

Hajduk je do vodstva došao na početku drugog poluvremena, u 49. minuti, kada je Livaja izvrsnom dugačkom loptom s centra pronašao Mlakara, koji iz prve pronalazi put do domaće mreže za 1:0.

U samoj završnici dvoboja, u sedmoj minuti sudačke nadoknade, Dolček - koji je u Šibenik stigao na posudbu iz Hajduka - preciznim je prizemnim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio za konačnih 1:1.

Šibeniku je to bio već šesti neriješeni ishod u devet ligaških utakmica te je bodovno poravnat s Lokomotivom i Osijekom.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Šibenik