5 : 1Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Lokomotiva i Rijeka otvorile su u Kranjčevićevoj 14. kolo SuperSport HNL-a, a pobjednika naposljetku nije bilo.

03.11.2023. 20:00

Nakon dvije minimalne domaće pobjede, po 1:0 protiv Hajduka i Gorice, vodeća Rijeka po drugi je puta zaredom odigrala 1:1 na gostovanju - poslije onog kod Istre 1961, tim je rezultatom završen i ogled kod Lokomotive.

Za vodstvo Lokomotive pobrinuo se Tuci u 27. minuti utakmice, nakon pogreške u riječkoj obrani, da bi se za izjednačenje pobrinuo Fruk glavom, na ubačaj Pjace u 43. minuti.

Rijeka na vrhu poretka ima tri boda i utakmicu više od Hajduka, a Lokomotiva je uz utakmicu više na bod zaostatka za šestoplasiranim Varaždinom.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Lokomotiva