04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

U jedinoj utakmici subotnjeg programa SuperSport HNL-a, Dinamo je na Maksimiru svladao momčad Lokomotive rezultatom 5:1.

28.09.2024. 22:00

Gorica - Slaven Belupo -:- (-:-)

Utakmica Gorice i Slaven Belupa, zakazana za 17:30 sati, odgođena je zbog loših vremenskih prilika za ponedjeljak, 30. rujna u 16:00 sati.

Dinamo - Lokomotiva 5:1 (2:0)

Ogled s Lokomotivom bio je prvi Dinamov ispit nakon povratka Nenada Bjelice na klupu, a ključnu je prednost domaćin stekao u prvom poluvremenu. U 13. minuti Ristovski je ubacio za strijelca Baturinu, kojemu je to bio prvi ovosezonski ligaški pogodak, da bi u 34. minuti Petković izvanredno pogodio iz slobodnog udarca za 2:0.

Početkom nastavka Ademi je nakon odbijene lopte povisio na 3:0, a ubrzo je Vrbančić - igrač Lokomotive na posudbi iz Dinama - smanjio zaostatak na asistenciju Goričana. U sudačkoj nadoknadi, branič Torrente postigao je svoja prva dva pogotka za Zagrepčane, jedan iz gužve pred vratima, a drugi glavom.

Dinamo u sljedećem kolu gostuje kod Varaždina, a Lokomotiva dočekuje Goricu.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Lokomotiva, Slaven Belupo, Gorica