Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Dejan
Vuković

Dejan Vuković
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL pioniri 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • 1. NL kadeti 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • 1. HNL Juniori 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • 3. NL Sjever 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Pioniri 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNL Kadeti 2021/2022
    • 1. HNLŽ 2021/2022
    • 1. HNLŽ - Liga za prvaka 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Sjever 2021/2022
    • 3. HNL Zapad 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 3. HNL Središte 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • 2. HNL 2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • 2. HNL 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2014/2015
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.03.2024.    SuperSport HNLRijeka - Varaždin2 : 0-
    24.02.2024.    SuperSport HNLVaraždin - Hajduk1 : 1-
    10.12.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Osijek2 : 2-
    26.11.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Hajduk0 : 2-
    04.11.2023.    SuperSport HNLGorica - Osijek3 : 0-
    30.09.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Osijek1 : 0-
    17.09.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Istra 19611 : 0-
    06.08.2023.    SuperSport HNLRijeka - Istra 19616 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.12.2023.    1. NL pioniriRudeš - Lokomotiva1 : 1-
    12.11.2023.    1. NL pioniriLokomotiva - Rijeka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.02.2024.    1. NL junioriMladost Ždralovi - Cibalia3 : 1-
    21.10.2023.    1. NL junioriMladost Ždralovi - Dugopolje2 : 2-
    23.09.2023.    1. NL junioriRudeš - Dinamo2 : 3-
    26.08.2023.    1. NL junioriKustošija - Dinamo0 : 1-
    19.08.2023.    1. NL junioriGorica - Kustošija1 : 3-
    12.08.2023.    1. NL junioriVaraždin - Slaven Belupo2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.12.2023.    1. NL kadetiRudeš - Lokomotiva0 : 0-
    12.11.2023.    1. NL kadetiLokomotiva - Rijeka2 : 1-
    13.09.2023.    1. NL kadetiDinamo - Rudeš1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.11.2023.    SuperSport HNKGorica - Radnik Križevci4 : 0-
    20.09.2023.    SuperSport HNKMoslavina Kutina - Slaven Belupo2 : 4-
    30.08.2023.    SuperSport HNKNogometni klub Vardarac Vardarac - Karlovac 19191 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.09.2023.    SuperSport Prva NLJarun - Sesvete2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Slaven Belupo1 : 1-
    19.05.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Osijek1 : 4-
    21.04.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Osijek2 : 1-
    07.04.2023.    SuperSport HNLHajduk - Istra 19612 : 2-
    04.03.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Šibenik2 : 0-
    11.02.2023.    SuperSport HNLOsijek - Slaven Belupo0 : 0-
    29.01.2023.    SuperSport HNLOsijek - Gorica2 : 0-
    13.11.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Osijek0 : 2-
    22.10.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Osijek4 : 1-
    30.09.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Istra 19611 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.05.2023.    1. HNL JunioriSesvete - Osijek0 : 3-
    01.04.2023.    1. HNL JunioriNogometni klub Inker - Slaven Belupo1 : 3-
    18.02.2023.    1. HNL JunioriGorica - Lokomotiva3 : 2-
    10.12.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Slaven Belupo0 : 2-
    29.10.2022.    1. HNL JunioriLokomotiva - Mladost Ždralovi4 : 2-
    08.10.2022.    1. HNL JunioriNogometni klub Inker - Gorica0 : 3-
    01.10.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete3 : 0-
    18.09.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Lokomotiva2 : 1-
    10.09.2022.    1. HNL JunioriSlaven Belupo - Varaždin0 : 3-
    03.09.2022.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19613 : 2-
    27.08.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Varaždin0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.10.2022.    SuperSport HNKNogometni klub Tehničar - Hajduk1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.11.2022.    SuperSport Prva NLHrv. dragovoljac - Kustošija2 : 3-
    17.09.2022.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Croatia0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.04.2023.    3. NL SjeverPodravina Ludbreg - Podravac Virje2 : 1-
    15.04.2023.    3. NL SjeverRadnik Križevci - Polet SMnM3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2022.    HT Prva ligaIstra 1961 - Slaven Belupo3 : 1-
    14.05.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rijeka2 : 2-
    30.04.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Gorica2 : 1-
    09.04.2022.    HT Prva ligaHajduk - Šibenik2 : 1-
    13.03.2022.    HT Prva ligaOsijek - Gorica0 : 0-
    18.02.2022.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo0 : 3-
    04.12.2021.    HT Prva ligaGorica - Osijek1 : 1-
    02.10.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Rijeka3 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.11.2021.    1. HNL PioniriDinamo - Lokomotiva3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Inter-Zaprešić2 : 0-
    23.04.2022.    1. HNL JunioriGorica - Varaždin5 : 2-
    27.02.2022.    1. HNL JunioriSesvete - Lokomotiva1 : 1-
    27.11.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Rijeka1 : 1-
    30.10.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Lokomotiva1 : 1-
    23.10.2021.    1. HNL JunioriLokomotiva - Varaždin4 : 0-
    16.10.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Dinamo1 : 4-
    12.09.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Dugopolje1 : 0-
    28.08.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Varaždin0 : 6-
    21.08.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Inter-Zaprešić3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.11.2021.    1. HNL KadetiDinamo - Lokomotiva3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.10.2021.    1. HNLŽŽNK Agram - Rijeka1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2022.    1. HNLŽ - Liga za prvakaŽNK Dinamo - ŽNK Split2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.10.2021.    Hrvatski kupBelišće - Hajduk1 : 5-
    25.08.2021.    Hrvatski kupMladost Ždralovi - Neretvanac4 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2022.    2. HNLSesvete - Jarun3 : 2-
    20.03.2022.    2. HNLCibalia - Dugopolje1 : 0-
    05.03.2022.    2. HNLSolin - Osijek II0 : 0-
    20.11.2021.    2. HNLSolin - Orijent0 : 1-
    06.11.2021.    2. HNLDugopolje - Croatia1 : 2-
    25.09.2021.    2. HNLDinamo II - Rudeš0 : 0-
    27.08.2021.    2. HNLInter-Zaprešić - Varaždin0 : 1-
    14.08.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Rudeš2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.02.2022.    3. HNL SjeverRadnik Križevci - Mladost Ždralovi1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.04.2022.    3. HNL ZapadGrobničan - Naprijed Hreljin0 : 0-
    11.09.2021.    3. HNL ZapadRudar Labin - Jadran-Poreč2 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2021.    HT Prva ligaHajduk - Rijeka3 : 2-
    20.04.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Gorica1 : 1-
    11.04.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo0 : 2-
    27.01.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Rijeka1 : 2-
    19.01.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Gorica1 : 1-
    12.12.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Hajduk4 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2021.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Istra 19610 : 0-
    09.05.2021.    1. HNL JunioriSesvete - Hrv. dragovoljac2 : 2-
    25.04.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Orijent3 : 0-
    17.04.2021.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Istra 19613 : 1-
    13.03.2021.    1. HNL JunioriRudeš - Slaven Belupo1 : 1-
    27.02.2021.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Hajduk0 : 1-
    21.02.2021.    1. HNL JunioriDinamo - Rijeka3 : 3-
    28.11.2020.    1. HNL JunioriRudeš - Sesvete1 : 4-
    21.11.2020.    1. HNL JunioriRudeš - Osijek0 : 2-
    03.10.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Dugopolje2 : 1-
    26.09.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Lokomotiva1 : 1-
    13.09.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Osijek2 : 1-
    05.09.2020.    1. HNL JunioriSesvete - Rudeš2 : 1-
    26.08.2020.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19612 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.03.2021.    Hrvatski kupOriolik - Istra 19610 : 3-
    10.10.2020.    Hrvatski kupVaraždin - Cibalia2 : 0-
    09.09.2020.    Hrvatski kupNogometni klub Ferdinandovac - Nogometni klub Ivančica Ivanec3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2021.    2. HNLMeđimurje - Hajduk II1 : 6-
    06.03.2021.    2. HNLJunak - Osijek II1 : 1-
    20.02.2021.    2. HNLMeđimurje - Cibalia1 : 2-
    14.11.2020.    2. HNLOpatija - Dugopolje2 : 1-
    30.10.2020.    2. HNLMeđimurje - Opatija3 : 0-
    17.10.2020.    2. HNLJunak - Opatija0 : 2-
    29.08.2020.    2. HNLDugopolje - Orijent4 : 3-
    14.08.2020.    2. HNLInter-Zaprešić - Solin4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.06.2021.    3. HNL SredišteHAŠK 1903 - Mladost Petrinja4 : 0-
    29.05.2021.    3. HNL SredišteJarun - HAŠK 19033 : 1-
    07.04.2021.    3. HNL SredišteMladost Petrinja - Bistra2 : 1-
    03.04.2021.    3. HNL SredišteTrešnjevka - Trnje1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.03.2020.    2. HNLOsijek II - Croatia- : --
    06.03.2020.    2. HNLMeđimurje - Solin1 : 1-
    30.11.2019.    2. HNLOsijek II - Međimurje2 : 1-
    23.11.2019.    2. HNLSolin - Osijek II2 : 0-
    02.11.2019.    2. HNLCibalia - Orijent1 : 2-
    02.10.2019.    2. HNLMeđimurje - Šibenik1 : 2-
    21.09.2019.    2. HNLOrijent - Croatia1 : 1-
    16.08.2019.    2. HNLMeđimurje - Orijent1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.08.2019.    Prva HNL PioniriDinamo - Sesvete0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.02.2020.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Istra 19611 : 1-
    23.02.2020.    Prva HNL JunioriDinamo - Rudeš2 : 0-
    08.12.2019.    Prva HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rijeka1 : 4-
    09.11.2019.    Prva HNL JunioriSesvete - Orijent1 : 0-
    26.10.2019.    Prva HNL JunioriSesvete - Hrv. dragovoljac2 : 2-
    18.10.2019.    Prva HNL JunioriRudeš - Lokomotiva3 : 0-
    14.09.2019.    Prva HNL JunioriDinamo - Dugopolje2 : 0-
    31.08.2019.    Prva HNL JunioriSesvete - Lokomotiva1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.08.2019.    Prva HNL KadetiDinamo - Sesvete7 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.08.2019.    Hrvatski kupGorica - Zagorec (KR)10 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2019.    2. HNLZadar - Osijek II2 : 1-
    20.04.2019.    2. HNLVaraždin - Osijek II2 : 0-
    08.04.2019.    2. HNLHajduk II - Osijek II3 : 1-
    02.03.2019.    2. HNLSolin - Međimurje1 : 0-
    03.11.2018.    2. HNLDugopolje - BSK2 : 0-
    26.10.2018.    2. HNLMeđimurje - Varaždin0 : 2-
    06.10.2018.    2. HNLLučko - Hrv. dragovoljac0 : 0-
    09.09.2018.    2. HNLBSK - Osijek II2 : 2-
    25.08.2018.    2. HNLŠibenik - Osijek II2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.03.2019.    1. HNL PioniriZagreb - Osijek1 : 3-
    25.11.2018.    1. HNL PioniriInter-Zaprešić - Zagreb1 : 0-
    18.11.2018.    1. HNL PioniriLokomotiva - Sesvete1 : 0-
    11.11.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Osijek3 : 2-
    07.10.2018.    1. HNL PioniriSesvete - Šibenik2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2019.    1. HNL JunioriRudeš - Dinamo1 : 3-
    28.04.2019.    1. HNL JunioriLokomotiva - Dugopolje2 : 0-
    13.04.2019.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Dinamo2 : 3-
    06.04.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Rudeš2 : 2-
    30.03.2019.    1. HNL JunioriLokomotiva - Osijek2 : 1-
    15.12.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Inter-Zaprešić5 : 3-
    08.12.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Osijek1 : 2-
    02.12.2018.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Osijek1 : 5-
    10.11.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Osijek0 : 4-
    20.10.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Rijeka0 : 1-
    14.10.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Sesvete3 : 2-
    29.09.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Slaven Belupo2 : 1-
    22.09.2018.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Inter-Zaprešić3 : 3-
    15.09.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Slaven Belupo0 : 2-
    01.09.2018.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Rijeka1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.03.2019.    1. HNL KadetiZagreb - Osijek0 : 1-
    25.11.2018.    1. HNL KadetiInter-Zaprešić - Zagreb0 : 1-
    18.11.2018.    1. HNL KadetiLokomotiva - Sesvete1 : 1-
    11.11.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Osijek2 : 2-
    07.10.2018.    1. HNL KadetiSesvete - Šibenik3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.09.2018.    KupKurilovec - Slaven Belupo0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2018.    2. HNLVaraždin - Solin6 : 0-
    05.05.2018.    2. HNLDugopolje - Šibenik1 : 1-
    21.04.2018.    2. HNLVaraždin - Dugopolje2 : 0-
    15.04.2018.    2. HNLDugopolje - Hajduk II1 : 3-
    28.03.2018.    2. HNLHajduk II - Šibenik2 : 0-
    18.03.2018.    2. HNLNovigrad - Dugopolje1 : 2-
    10.03.2018.    2. HNLGorica - Hajduk II3 : 0-
    18.11.2017.    2. HNLHajduk II - Novigrad5 : 1-
    11.11.2017.    2. HNLNovigrad - Solin2 : 0-
    04.11.2017.    2. HNLGorica - Novigrad5 : 2-
    14.10.2017.    2. HNLVaraždin - Novigrad0 : 0-
    27.09.2017.    2. HNLGorica - Solin2 : 0-
    16.09.2017.    2. HNLNovigrad - Hajduk II0 : 3-
    30.08.2017.    2. HNLSolin - Šibenik2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2018.    1. HNL PioniriLokomotiva - Sesvete1 : 2-
    20.05.2018.    1. HNL PioniriDinamo - Cibalia11 : 1-
    21.03.2018.    1. HNL PioniriDinamo - Zagreb3 : 0-
    16.12.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Split6 : 0-
    09.12.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Zadar3 : 0-
    26.11.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Slaven Belupo6 : 0-
    24.09.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Varaždin2 : 0-
    09.09.2017.    1. HNL PioniriDinamo - Sesvete5 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.04.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Cibalia2 : 0-
    24.03.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Istra 19614 : 2-
    28.10.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete3 : 0-
    21.10.2017.    1. HNL JunioriLokomotiva - Inter-Zaprešić3 : 3-
    07.10.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Slaven Belupo0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2018.    1. HNL KadetiLokomotiva - Sesvete4 : 2-
    20.05.2018.    1. HNL KadetiDinamo - Cibalia5 : 0-
    09.12.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Zadar4 : 0-
    26.11.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Slaven Belupo8 : 1-
    08.11.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Rijeka1 : 0-
    24.09.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Varaždin2 : 4-
    09.09.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Sesvete3 : 1-
    26.08.2017.    1. HNL KadetiDinamo - Split1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.09.2017.    KupNovigrad - Nogometni klub Zelina5 : 1-
    19.08.2017.    KupLekenik - Oriolik0 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Rijeka0 : 0-
    30.04.2017.    1. HNL PioniriLokomotiva - Istra 19611 : 0-
    23.04.2017.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Sesvete1 : 3-
    26.03.2017.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Lokomotiva0 : 3-
    19.03.2017.    1. HNL PioniriZagreb - Šibenik2 : 0-
    04.12.2016.    1. HNL PioniriZagreb - HAŠK 19033 : 0-
    30.10.2016.    1. HNL PioniriDinamo - Inter-Zaprešić5 : 0-
    23.10.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Hrv. dragovoljac1 : 0-
    18.09.2016.    1. HNL PioniriHAŠK 1903 - Hajduk0 : 5-
    21.08.2016.    1. HNL PioniriSesvete - Osijek1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.05.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete7 : 0-
    09.04.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Varaždin1 : 1-
    01.04.2017.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Osijek0 : 2-
    27.08.2016.    1. HNL JunioriDinamo - Inter-Zaprešić3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Rijeka1 : 1-
    30.04.2017.    1. HNL KadetiLokomotiva - Istra 19612 : 0-
    23.04.2017.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Sesvete1 : 2-
    26.03.2017.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Lokomotiva3 : 3-
    19.03.2017.    1. HNL KadetiZagreb - Šibenik0 : 0-
    04.12.2016.    1. HNL KadetiZagreb - HAŠK 19031 : 1-
    30.10.2016.    1. HNL KadetiDinamo - Inter-Zaprešić4 : 0-
    23.10.2016.    1. HNL KadetiSesvete - Hrv. dragovoljac0 : 3-
    18.09.2016.    1. HNL KadetiHAŠK 1903 - Hajduk0 : 3-
    21.08.2016.    1. HNL KadetiSesvete - Osijek3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.11.2016.    1. HNLŽŽNK Pregrada - ŽNK Katarina Zrinski5 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.08.2016.    KupBjelovar - Marsonia1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2017.    2. HNLGorica - Solin1 : 1-
    20.05.2017.    2. HNLNovigrad - Šibenik0 : 0-
    18.04.2017.    2. HNLSesvete - Rudeš1 : 3-
    12.04.2017.    2. HNLGorica - Imotski2 : 2-
    29.03.2017.    2. HNLZagreb - Rudeš0 : 1-
    25.03.2017.    2. HNLDinamo II - Lučko1 : 1-
    11.03.2017.    2. HNLDugopolje - Novigrad0 : 1-
    11.11.2016.    2. HNLHrv. dragovoljac - Lučko1 : 2-
    06.11.2016.    2. HNLRudeš - Hrv. dragovoljac2 : 1-
    08.10.2016.    2. HNLSesvete - Rudeš0 : 0-
    01.10.2016.    2. HNLDinamo II - Sesvete2 : 2-
    11.09.2016.    2. HNLDinamo II - Rudeš3 : 2-
    02.09.2016.    2. HNLHrv. dragovoljac - Rudeš1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.09.2015.    1. HNL PioniriSesvete - Rijeka1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.09.2015.    1. HNL KadetiSesvete - Rijeka1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Samobor3 : 5-
    15.05.2016.    3. HNL ZapadStupnik - HNK Rijeka II2 : 3-
    07.05.2016.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Maksimir0 : 3-
    16.04.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Novigrad1 : 2-
    09.04.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Novigrad0 : 1-
    30.03.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 2-
    12.03.2016.    3. HNL ZapadStupnik - Novigrad0 : 6-
    05.03.2016.    3. HNL ZapadMaksimir - Vrapče2 : 3-
    28.02.2016.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Vrbovec0 : 4-
    28.11.2015.    3. HNL ZapadOpatija - Novigrad0 : 3-
    21.11.2015.    3. HNL ZapadMaksimir - Trnje0 : 1-
    07.11.2015.    3. HNL ZapadKrk - Nogometni klub Vinogradar Mladina2 : 0-
    31.10.2015.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - Zagorec (KR)1 : 2-
    24.10.2015.    3. HNL ZapadVrapče - Dubrava Tim kabel2 : 0-
    17.10.2015.    3. HNL ZapadŠpansko - Vrapče0 : 4-
    03.10.2015.    3. HNL ZapadNovigrad - Dugo Selo1 : 1-
    20.09.2015.    3. HNL ZapadNogometni klub Vinogradar Mladina - HNK Rijeka II5 : 0-
    12.09.2015.    3. HNL ZapadHNK Rijeka II - Krk1 : 0-
    08.09.2015.    3. HNL ZapadŠpansko - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    05.09.2015.    3. HNL ZapadOpatija - Krk1 : 0-
    29.08.2015.    3. HNL ZapadVrbovec - HNK Rijeka II1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.05.2015.    3. HNL ZapadVrapče - Dubrava Tim kabel1 : 2-
    25.04.2015.    3. HNL ZapadDugo Selo - Novigrad2 : 1-
    06.04.2015.    3. HNL ZapadNogometni klub Zelina - Dinamo II0 : 1-
    21.03.2015.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Stupnik3 : 0-
    07.03.2015.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Maksimir2 : 3-
    08.11.2014.    3. HNL ZapadDugo Selo - Stupnik3 : 0-
    08.10.2014.    3. HNL ZapadNogometni klub Zelina - Dugo Selo0 : 3-

    Ljestvica

    1.Rijeka31+4271
    2.Dinamo31+3369
    3.Hajduk31+2158
    4.Osijek31+1145
    5.Lokomotiva31+944
    6.Varaždin31-636
    7.Gorica31-1135
    8.Istra 196131-2331
    9.Slaven Belupo31-2030
    10.Rudeš31-567