Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Alojzije
Šupraha

Alojzije Šupraha
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

kontrolor

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport Druga NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • HT Prva liga 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • HT Prva liga 2018/2019
    • HT Prva liga 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • Prva liga 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • 2. HNL 2016/2017
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.02.2024.    SuperSport HNLGorica - Slaven Belupo1 : 0-
    02.02.2024.    SuperSport HNLLokomotiva - Varaždin0 : 0-
    27.01.2024.    SuperSport HNLOsijek - Rudeš2 : 0-
    10.12.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Osijek2 : 2-
    05.11.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Dinamo1 : 1-
    08.10.2023.    SuperSport HNLDinamo - Istra 19613 : 0-
    24.09.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka0 : 1-
    20.08.2023.    SuperSport HNLOsijek - Gorica1 : 0-
    30.07.2023.    SuperSport HNLRudeš - Osijek3 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.02.2024.    SuperSport Prva NLSolin - Dugopolje0 : 0-
    25.11.2023.    SuperSport Prva NLBSK - Zrinski Jurjevac0 : 1-
    11.11.2023.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Sesvete0 : 2-
    28.10.2023.    SuperSport Prva NLBSK - Solin1 : 1-
    16.09.2023.    SuperSport Prva NLSolin - Sesvete0 : 1-
    04.09.2023.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Dugopolje1 : 3-
    26.08.2023.    SuperSport Prva NLŠibenik - BSK3 : 0-
    12.08.2023.    SuperSport Prva NLOrijent - Dubrava Tim kabel1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.03.2024.    SuperSport Druga NLBjelovar - Mladost Ždralovi- : --
    30.09.2023.    SuperSport Druga NLHrv. dragovoljac - Radnik Križevci0 : 2-
    09.09.2023.    SuperSport Druga NLTrnje - Jadran-Poreč2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Gorica2 : 2-
    21.04.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Osijek2 : 1-
    15.04.2023.    SuperSport HNLDinamo - Slaven Belupo4 : 0-
    02.04.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Varaždin1 : 1-
    12.02.2023.    SuperSport HNLRijeka - Gorica2 : 0-
    28.01.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Rijeka1 : 2-
    13.11.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Osijek0 : 2-
    23.10.2022.    SuperSport HNLIstra 1961 - Šibenik0 : 0-
    01.10.2022.    SuperSport HNLOsijek - Lokomotiva4 : 1-
    04.09.2022.    SuperSport HNLIstra 1961 - Lokomotiva1 : 2-
    21.08.2022.    SuperSport HNLIstra 1961 - Rijeka1 : 1-
    15.07.2022.    SuperSport HNLDinamo - Lokomotiva3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.02.2023.    SuperSport HNKSlaven Belupo - Rudeš2 : 0-
    09.11.2022.    SuperSport HNKBjelovar - Lokomotiva0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2023.    SuperSport Prva NLDugopolje - Kustošija2 : 0-
    20.05.2023.    SuperSport Prva NLOrijent - BSK0 : 1-
    06.04.2023.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Dugopolje1 : 1-
    11.03.2023.    SuperSport Prva NLDugopolje - Cibalia0 : 2-
    03.12.2022.    SuperSport Prva NLBSK - Jarun2 : 1-
    05.11.2022.    SuperSport Prva NLDugopolje - Kustošija1 : 0-
    13.08.2022.    SuperSport Prva NLCibalia - Kustošija2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.05.2023.    SuperSport Druga NLMarsonia - Zrinski Jurjevac1 : 2-
    18.03.2023.    SuperSport Druga NLMeđimurje - Jadran-Poreč0 : 1-
    04.03.2023.    SuperSport Druga NLMarsonia - Belišće2 : 1-
    19.11.2022.    SuperSport Druga NLOsijek II - Trnje3 : 2-
    17.09.2022.    SuperSport Druga NLHrvace - Dugo Selo0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2022.    HT Prva ligaGorica - Lokomotiva3 : 3-
    12.02.2022.    HT Prva ligaLokomotiva - Istra 19611 : 1-
    05.02.2022.    HT Prva ligaRijeka - Lokomotiva3 : 2-
    04.12.2021.    HT Prva ligaRijeka - Hrv. dragovoljac4 : 1-
    19.11.2021.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Slaven Belupo1 : 2-
    17.09.2021.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Rijeka2 : 2-
    12.09.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Osijek1 : 1-
    07.08.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Šibenik1 : 1-
    16.07.2021.    HT Prva ligaOsijek - Šibenik3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.12.2021.    Hrvatski kupOsijek - Slaven Belupo5 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.04.2022.    2. HNLBSK - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    15.04.2022.    2. HNLDugopolje - BSK3 : 1-
    09.04.2022.    2. HNLOpatija - Osijek II1 : 2-
    18.03.2022.    2. HNLInter-Zaprešić - Sesvete2 : 0-
    05.03.2022.    2. HNLSolin - Osijek II0 : 0-
    26.02.2022.    2. HNLSolin - Dinamo II2 : 1-
    06.11.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Solin4 : 0-
    23.10.2021.    2. HNLCibalia - Inter-Zaprešić1 : 1-
    02.10.2021.    2. HNLJarun - Dinamo II2 : 0-
    14.08.2021.    2. HNLDugopolje - Jarun0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2021.    HT Prva ligaDinamo - Varaždin2 : 2-
    21.04.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Varaždin4 : 0-
    03.04.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek0 : 2-
    28.02.2021.    HT Prva ligaGorica - Istra 19612 : 1-
    29.01.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Varaždin2 : 0-
    20.11.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Varaždin2 : 2-
    23.10.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Slaven Belupo1 : 2-
    02.10.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Istra 19610 : 0-
    28.08.2020.    HT Prva ligaGorica - Šibenik3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.05.2021.    2. HNLOpatija - BSK2 : 2-
    23.05.2021.    2. HNLDinamo II - Opatija2 : 2-
    15.05.2021.    2. HNLDugopolje - Sesvete0 : 1-
    08.05.2021.    2. HNLDugopolje - BSK2 : 0-
    24.04.2021.    2. HNLDubrava Tim kabel - Solin1 : 2-
    13.02.2021.    2. HNLSolin - Inter-Zaprešić2 : 1-
    05.12.2020.    2. HNLKustošija - BSK0 : 0-
    06.11.2020.    2. HNLSesvete - Osijek II1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.11.2019.    2. HNLSesvete - Orijent0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.07.2020.    HT Prva ligaGorica - Varaždin0 : 1-
    20.06.2020.    HT Prva ligaGorica - Dinamo0 : 0-
    06.06.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Dinamo1 : 3-
    23.02.2020.    HT Prva ligaDinamo - Inter-Zaprešić3 : 2-
    15.12.2019.    HT Prva ligaOsijek - Slaven Belupo3 : 2-
    27.09.2019.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo0 : 4-
    24.08.2019.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Varaždin1 : 1-
    27.07.2019.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Dinamo0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.10.2019.    Hrvatski kupNogometni klub Vinogradar Mladina - Lokomotiva0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Osijek II0 : 1-
    26.10.2018.    2. HNLHrv. dragovoljac - Kustošija0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2019.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva1 : 1-
    06.04.2019.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Lokomotiva3 : 2-
    02.03.2019.    HT Prva ligaGorica - Rudeš3 : 1-
    01.02.2019.    HT Prva ligaLokomotiva - Inter-Zaprešić2 : 0-
    02.12.2018.    HT Prva ligaDinamo - Gorica1 : 0-
    20.10.2018.    HT Prva ligaRudeš - Osijek1 : 4-
    15.09.2018.    HT Prva ligaGorica - Dinamo0 : 1-
    04.08.2018.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo3 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.05.2018.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Lokomotiva1 : 2-
    23.04.2018.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Rudeš1 : 1-
    15.04.2018.    HT Prva ligaLokomotiva - Slaven Belupo5 : 2-
    17.03.2018.    HT Prva ligaDinamo - Rudeš2 : 0-
    04.03.2018.    HT Prva ligaDinamo - Slaven Belupo1 : 0-
    18.12.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva2 : 2-
    15.12.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva0 : 0-
    17.11.2017.    HT Prva ligaRudeš - Slaven Belupo1 : 2-
    05.11.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Dinamo0 : 1-
    22.10.2017.    HT Prva ligaLokomotiva - Istra 19611 : 0-
    29.09.2017.    HT Prva ligaLokomotiva - Slaven Belupo0 : 0-
    27.08.2017.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo0 : 3-
    13.08.2017.    HT Prva ligaCibalia - Rudeš3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.04.2018.    KupDinamo - Rijeka3 : 0-
    30.11.2017.    KupRudeš - Lokomotiva1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2017.    Prva ligaOsijek - Dinamo0 : 1-
    17.05.2017.    Prva ligaDinamo - Istra 19612 : 1-
    04.05.2017.    Prva ligaInter-Zaprešić - Dinamo0 : 3-
    21.04.2017.    Prva ligaCibalia - Slaven Belupo3 : 1-
    01.04.2017.    Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva1 : 1-
    25.02.2017.    Prva ligaLokomotiva - Osijek2 : 0-
    23.10.2016.    Prva ligaOsijek - Lokomotiva1 : 0-
    23.09.2016.    Prva ligaLokomotiva - Dinamo0 : 1-
    21.08.2016.    Prva ligaInter-Zaprešić - Lokomotiva2 : 1-
    31.07.2016.    Prva ligaOsijek - Rijeka0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.11.2016.    KupInter-Zaprešić - Dinamo0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.03.2017.    2. HNLSesvete - Lučko2 : 1-

    Ljestvica

    1.Rijeka24+2750
    2.Hajduk24+2049
    3.Dinamo23+1947
    4.Osijek24+1335
    5.Lokomotiva24+330
    6.Gorica24-430
    7.Slaven Belupo24-1427
    8.Varaždin23-326
    9.Istra 196124-1825
    10.Rudeš24-434