Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Dino
Knez

Dino Knez
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • 1. HNL Pioniri 2022/2023
    • 1. HNL Juniori 2022/2023
    • 1. HNL Kadeti 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • 3. NL Istok 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNLŽ 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • 3. HNL Istok 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 1. HNL Pioniri 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNL Kadeti 2020/2021
    • 1. HNLŽ 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 3. HNL Istok 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • HT Prva liga 2019/2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 3. HNL Istok 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • 1. HNLŽ 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • 3. HNL Istok 2018/2019
    • 2. HNL 2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • 1. HNLŽ 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2016/2017
    • 3. HNL Istok 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • 3. HNL Istok 2015/2016
    • 1. HNL Pioniri 2014/2015
    • 1. HNL Kadeti 2014/2015
    • 1. HNLŽ 2014/2015
    • 3. HNL Istok 2014/2015
    • 3. HNL Istok 2013/2014
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.05.2024.    SuperSport HNLGorica - Rudeš2 : 1-
    27.04.2024.    SuperSport HNLVaraždin - Dinamo0 : 1-
    14.04.2024.    SuperSport HNLIstra 1961 - Rijeka0 : 2-
    16.03.2024.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka0 : 1-
    24.02.2024.    SuperSport HNLIstra 1961 - Rudeš2 : 1-
    03.02.2024.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rudeš4 : 0-
    02.12.2023.    SuperSport HNLHajduk - Gorica3 : 0-
    05.11.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Slaven Belupo2 : 0-
    29.10.2023.    SuperSport HNLRijeka - Gorica1 : 0-
    01.10.2023.    SuperSport HNLRudeš - Rijeka1 : 2-
    01.09.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Lokomotiva0 : 1-
    20.08.2023.    SuperSport HNLRudeš - Hajduk0 : 2-
    05.08.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rudeš3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2024.    1. NL junioriCibalia - Slaven Belupo1 : 0-
    19.05.2024.    1. NL junioriCibalia - Lokomotiva0 : 4-
    05.05.2024.    1. NL junioriCibalia - Gorica0 : 1-
    06.04.2024.    1. NL junioriCibalia - Dugopolje1 : 2-
    09.03.2024.    1. NL junioriCibalia - Rijeka1 : 2-
    09.12.2023.    1. NL junioriCibalia - Osijek1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.12.2023.    SuperSport HNKVaraždin - Istra 19613 : 2-
    26.09.2023.    SuperSport HNKCibalia - Zagreb6 : 0-
    30.08.2023.    SuperSport HNKVukovar 1991 - Nogometni klub Graničar Kotoriba4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.04.2024.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Croatia1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.03.2023.    SuperSport HNLRijeka - Varaždin3 : 1-
    03.03.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Rijeka0 : 2-
    19.02.2023.    SuperSport HNLHajduk - Gorica2 : 1-
    28.01.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Rijeka1 : 2-
    30.10.2022.    SuperSport HNLLokomotiva - Hajduk2 : 2-
    09.09.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Hajduk1 : 1-
    21.08.2022.    SuperSport HNLHajduk - Lokomotiva2 : 1-
    06.08.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Šibenik0 : 0-
    17.07.2022.    SuperSport HNLIstra 1961 - Hajduk0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.05.2023.    1. HNL PioniriOsijek - Zadar2 : 1-
    25.09.2022.    1. HNL PioniriOsijek - Hajduk0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.03.2023.    1. HNL JunioriOsijek - Rudeš2 : 0-
    28.10.2022.    1. HNL JunioriOsijek - Sesvete2 : 0-
    27.08.2022.    1. HNL JunioriOsijek - Lokomotiva1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.05.2023.    1. HNL KadetiOsijek - Zadar5 : 1-
    25.09.2022.    1. HNL KadetiOsijek - Hajduk1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.09.2022.    SuperSport HNKNogometni klub Borinci - Dinamo0 : 4-
    31.08.2022.    SuperSport HNKVirovitica - Mladost Ždralovi0 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2023.    SuperSport Prva NLDugopolje - Kustošija2 : 0-
    20.05.2023.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Cibalia1 : 1-
    01.05.2023.    SuperSport Prva NLSolin - Orijent3 : 3-
    01.04.2023.    SuperSport Prva NLDugopolje - Orijent2 : 2-
    11.03.2023.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Solin4 : 0-
    25.02.2023.    SuperSport Prva NLDugopolje - Jarun0 : 0-
    26.11.2022.    SuperSport Prva NLRudeš - Croatia3 : 1-
    03.09.2022.    SuperSport Prva NLVukovar 1991 - Cibalia1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.05.2023.    SuperSport Druga NLJadran-Poreč - Dugo Selo3 : 3-
    08.05.2023.    SuperSport Druga NLOsijek II - Belišće0 : 3-
    19.11.2022.    SuperSport Druga NLBjelovar - Sesvete1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2023.    3. NL IstokGraničar Županja - Slavonija0 : 3-
    07.05.2023.    3. NL IstokOmladinac Gornja Vrba - Kutjevo0 : 2-
    22.04.2023.    3. NL IstokSloga Nova Gradiška - Oriolik2 : 2-
    20.11.2022.    3. NL IstokGraničar Županja - Valpovka4 : 1-
    12.11.2022.    3. NL IstokValpovka - Bedem2 : 1-
    05.11.2022.    3. NL IstokBorac Kneževi Vinogradi - Svačić Stari Slatinik5 : 0-
    29.10.2022.    3. NL IstokBorac Kneževi Vinogradi - Đakovo Croatia1 : 0-
    22.10.2022.    3. NL IstokSloga Nova Gradiška - NAŠK2 : 3-
    16.10.2022.    3. NL IstokGraničar Županja - Đakovo Croatia3 : 0-
    08.10.2022.    3. NL IstokSloga Nova Gradiška - Svačić Stari Slatinik2 : 2-
    01.10.2022.    3. NL IstokSlavonija - Kutjevo1 : 0-
    24.09.2022.    3. NL IstokSloga Nova Gradiška - Graničar Županja1 : 0-
    10.09.2022.    3. NL IstokKutjevo - Oriolik1 : 3-
    04.09.2022.    3. NL IstokBedem - Omladinac Gornja Vrba2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2022.    HT Prva ligaGorica - Lokomotiva3 : 3-
    09.04.2022.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Lokomotiva1 : 1-
    19.03.2022.    HT Prva ligaGorica - Rijeka1 : 0-
    06.03.2022.    HT Prva ligaIstra 1961 - Hajduk1 : 1-
    12.02.2022.    HT Prva ligaDinamo - Gorica2 : 1-
    17.12.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva2 : 1-
    05.12.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Šibenik1 : 1-
    27.11.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rijeka1 : 2-
    21.11.2021.    HT Prva ligaGorica - Lokomotiva2 : 2-
    23.10.2021.    HT Prva ligaHajduk - Gorica0 : 0-
    18.09.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Istra 19611 : 1-
    12.09.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Hajduk1 : 3-
    13.08.2021.    HT Prva ligaDinamo - Gorica1 : 0-
    24.07.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.04.2022.    1. HNL JunioriOsijek - Hajduk1 : 4-
    26.02.2022.    1. HNL JunioriOsijek - Gorica0 : 2-
    03.10.2021.    1. HNL JunioriOsijek - Slaven Belupo0 : 0-
    30.08.2021.    1. HNL JunioriOsijek - Lokomotiva2 : 4-
    18.08.2021.    1. HNL JunioriOsijek - Dinamo1 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.03.2022.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Dinamo4 : 0-
    18.11.2021.    1. HNLŽŽNK Osijek - Rijeka8 : 0-
    31.10.2021.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Neretva25 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.03.2022.    Hrvatski kupHajduk - Gorica2 : 1-
    27.10.2021.    Hrvatski kupGorica - Mladost Ždralovi2 : 0-
    22.09.2021.    Hrvatski kupSesvete - Varaždin2 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2022.    2. HNLVaraždin - Dugopolje2 : 1-
    13.05.2022.    2. HNLSesvete - Varaždin2 : 3-
    01.05.2022.    2. HNLSesvete - Croatia2 : 2-
    16.04.2022.    2. HNLVaraždin - Opatija4 : 0-
    12.03.2022.    2. HNLOpatija - Dinamo II0 : 0-
    19.02.2022.    2. HNLDubrava Tim kabel - Jarun1 : 0-
    06.11.2021.    2. HNLJarun - Varaždin2 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2022.    3. HNL IstokZrinski Jurjevac - Vukovar 19911 : 3-
    21.05.2022.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Graničar Županja1 : 1-
    14.05.2022.    3. HNL IstokZrinski Jurjevac - Marsonia1 : 3-
    08.05.2022.    3. HNL IstokOmladinac Gornja Vrba - Vuteks Sloga3 : 1-
    04.05.2022.    3. HNL IstokGraničar Županja - Sloga Nova Gradiška2 : 0-
    30.04.2022.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Vuteks Sloga2 : 1-
    24.04.2022.    3. HNL IstokBedem - Sloga Nova Gradiška4 : 0-
    23.04.2022.    3. HNL IstokNAŠK - Zrinski Jurjevac0 : 1-
    20.04.2022.    3. HNL IstokOmladinac Gornja Vrba - Slavonija0 : 1-
    10.04.2022.    3. HNL IstokOmladinac Gornja Vrba - Slavonac Bukovlje0 : 1-
    26.03.2022.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Omladinac Gornja Vrba3 : 0-
    23.03.2022.    3. HNL IstokĐakovo Croatia - Zrinski Jurjevac1 : 2-
    28.11.2021.    3. HNL IstokOmladinac Gornja Vrba - NAŠK5 : 1-
    20.11.2021.    3. HNL IstokVuteks Sloga - Slavonija1 : 3-
    13.11.2021.    3. HNL IstokMarsonia - Zrinski Jurjevac0 : 1-
    07.11.2021.    3. HNL IstokBedem - Vukovar 19910 : 2-
    30.10.2021.    3. HNL IstokSloga Nova Gradiška - Graničar Županja3 : 2-
    16.10.2021.    3. HNL IstokMarsonia - Kutjevo3 : 2-
    09.10.2021.    3. HNL IstokSlavija Pleternica - Vukovar 19911 : 4-
    02.10.2021.    3. HNL IstokSloga Nova Gradiška - Vuteks Sloga3 : 1-
    24.09.2021.    3. HNL IstokSlavonija - Vukovar 19910 : 2-
    19.09.2021.    3. HNL IstokBedem - Slavonac Bukovlje2 : 1-
    15.09.2021.    3. HNL IstokSlavonija - Marsonia1 : 1-
    01.09.2021.    3. HNL IstokZrinski Jurjevac - Belišće1 : 0-
    28.08.2021.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Marsonia1 : 0-
    21.08.2021.    3. HNL IstokMarsonia - Oriolik3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2021.    HT Prva ligaRijeka - Gorica2 : 1-
    16.05.2021.    HT Prva ligaGorica - Dinamo0 : 3-
    12.05.2021.    HT Prva ligaHajduk - Gorica4 : 0-
    08.05.2021.    HT Prva ligaVaraždin - Hajduk0 : 1-
    26.04.2021.    HT Prva ligaVaraždin - Istra 19611 : 1-
    21.04.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Varaždin4 : 0-
    10.04.2021.    HT Prva ligaGorica - Varaždin0 : 0-
    06.03.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva0 : 0-
    13.02.2021.    HT Prva ligaGorica - Šibenik1 : 0-
    10.02.2021.    HT Prva ligaRijeka - Hajduk0 : 1-
    03.02.2021.    HT Prva ligaHajduk - Istra 19611 : 0-
    13.12.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Slaven Belupo2 : 1-
    20.11.2020.    HT Prva ligaŠibenik - Gorica1 : 3-
    03.10.2020.    HT Prva ligaGorica - Hajduk2 : 1-
    29.08.2020.    HT Prva ligaHajduk - Slaven Belupo2 : 2-
    15.08.2020.    HT Prva ligaRijeka - Šibenik2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.06.2021.    1. HNL PioniriCibalia - Solin0 : 1-
    26.08.2020.    1. HNL PioniriOsijek - Sesvete3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.12.2020.    1. HNL JunioriOsijek - Inter-Zaprešić2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.06.2021.    1. HNL KadetiCibalia - Solin1 : 2-
    26.08.2020.    1. HNL KadetiOsijek - Sesvete2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.03.2021.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Neretva8 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.12.2020.    Hrvatski kupVaraždin - Rijeka1 : 2-
    07.10.2020.    Hrvatski kupNK Dilj Vinkovci - Rijeka0 : 6-
    09.09.2020.    Hrvatski kupOriolik - Karlovac 19192 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.09.2020.    2. HNLDubrava Tim kabel - Opatija1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.06.2021.    3. HNL IstokSlavija Pleternica - Slavonac Bukovlje2 : 2-
    03.06.2021.    3. HNL IstokZrinski Jurjevac - NAŠK3 : 0-
    30.05.2021.    3. HNL IstokKutjevo - Vihor4 : 2-
    23.05.2021.    3. HNL IstokGraničar Županja - NAŠK2 : 2-
    28.04.2021.    3. HNL IstokVuteks Sloga - Bedem3 : 0-
    24.04.2021.    3. HNL IstokBelišće - Marsonia2 : 1-
    17.04.2021.    3. HNL IstokMarsonia - Bedem4 : 0-
    27.03.2021.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Marsonia1 : 0-
    24.03.2021.    3. HNL IstokSlavonija - Marsonia1 : 1-
    20.03.2021.    3. HNL IstokVuteks Sloga - Slavonija2 : 0-
    13.03.2021.    3. HNL IstokSlavonija - Graničar Županja1 : 3-
    21.11.2020.    3. HNL IstokVihor - Čepin1 : 1-
    10.10.2020.    3. HNL IstokĐakovo Croatia - Belišće0 : 3-
    26.09.2020.    3. HNL IstokVihor - Đakovo Croatia1 : 2-
    20.09.2020.    3. HNL IstokGraničar Županja - Bedem2 : 2-
    12.09.2020.    3. HNL IstokSlavonija - Sloga Nova Gradiška7 : 1-
    05.09.2020.    3. HNL IstokVihor - Marsonia2 : 2-
    22.08.2020.    3. HNL IstokČepin - Zrinski Jurjevac4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.03.2020.    2. HNLOrijent - Kustošija- : --
    22.02.2020.    2. HNLŠibenik - Rudeš3 : 3-
    23.11.2019.    2. HNLKustošija - Croatia1 : 0-
    10.11.2019.    2. HNLCroatia - Šibenik2 : 0-
    02.11.2019.    2. HNLSesvete - Rudeš3 : 2-
    05.10.2019.    2. HNLDubrava Tim kabel - Sesvete0 : 2-
    02.10.2019.    2. HNLSesvete - Croatia4 : 1-
    21.09.2019.    2. HNLSesvete - Šibenik0 : 1-
    18.09.2019.    2. HNLDubrava Tim kabel - Rudeš2 : 2-
    25.08.2019.    2. HNLRudeš - Šibenik0 : 1-
    17.08.2019.    2. HNLSolin - Hrv. dragovoljac2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.07.2020.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo0 : 0-
    20.06.2020.    HT Prva ligaGorica - Dinamo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2019.    Prva HNL PioniriCibalia - Sesvete0 : 0-
    08.09.2019.    Prva HNL PioniriCibalia - Rijeka1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.09.2019.    Prva HNL JunioriOsijek - Sesvete1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2019.    Prva HNL KadetiCibalia - Sesvete0 : 5-
    08.09.2019.    Prva HNL KadetiCibalia - Rijeka1 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.09.2019.    Hrvatski kupSlavonija - Šibenik1 : 5-
    28.08.2019.    Hrvatski kupSlavonac K - Buje4 : 6-
    14.08.2019.    Hrvatski kupSuhopolje - Oriolik2 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.11.2019.    3. HNL IstokMarsonia - Vuteks Sloga6 : 0-
    26.10.2019.    3. HNL IstokNAŠK - Slavija Pleternica3 : 0-
    08.10.2019.    3. HNL IstokČepin - Belišće4 : 3-
    14.09.2019.    3. HNL IstokVuteks Sloga - Čepin1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.05.2019.    2. HNLZadar - Solin5 : 1-
    05.05.2019.    2. HNLHajduk II - Šibenik2 : 0-
    26.04.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Hajduk II0 : 1-
    12.04.2019.    2. HNLMeđimurje - Dugopolje1 : 2-
    30.03.2019.    2. HNLSolin - Šibenik1 : 1-
    22.03.2019.    2. HNLSesvete - Međimurje3 : 1-
    08.03.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Međimurje3 : 0-
    02.03.2019.    2. HNLZadar - Hrv. dragovoljac0 : 1-
    17.11.2018.    2. HNLZadar - Međimurje1 : 1-
    04.11.2018.    2. HNLVaraždin - Hrv. dragovoljac0 : 2-
    26.10.2018.    2. HNLSesvete - Dugopolje1 : 0-
    13.10.2018.    2. HNLMeđimurje - Hajduk II1 : 4-
    23.09.2018.    2. HNLLučko - Zadar2 : 2-
    15.09.2018.    2. HNLVaraždin - Hajduk II4 : 2-
    24.08.2018.    2. HNLSesvete - Dinamo II1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2019.    1. HNL PioniriOsijek - Solin3 : 1-
    08.09.2018.    1. HNL PioniriOsijek - Istra 19610 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.10.2018.    1. HNL JunioriOsijek - Dugopolje2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2019.    1. HNL KadetiOsijek - Solin2 : 3-
    08.09.2018.    1. HNL KadetiOsijek - Istra 19613 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2019.    1. HNLŽŽNK Viktorija - ŽNK Agram1 : 0-
    28.04.2019.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Neretva6 : 1-
    14.04.2019.    1. HNLŽŽNK Viktorija - ŽNK Dinamo3 : 2-
    17.03.2019.    1. HNLŽŽNK Viktorija - ŽNK Neretva2 : 0-
    18.11.2018.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Dinamo8 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.09.2018.    KupNogometni klub Zelina - GOŠK Dubrovnik2 : 0-
    29.08.2018.    KupSlavija Pleternica - Segesta 1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2019.    3. HNL IstokOriolik - Bjelovar1 : 1-
    09.03.2019.    3. HNL IstokCibalia - Mladost Ždralovi3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2018.    2. HNLNovigrad - Kustošija0 : 1-
    28.04.2018.    2. HNLLučko - Novigrad1 : 0-
    14.04.2018.    2. HNLGorica - Novigrad1 : 0-
    03.04.2018.    2. HNLDugopolje - Kustošija2 : 2-
    20.03.2018.    2. HNLGorica - Sesvete1 : 0-
    14.03.2018.    2. HNLSesvete - Lučko2 : 0-
    25.11.2017.    2. HNLNovigrad - Kustošija0 : 2-
    29.10.2017.    2. HNLSesvete - Kustošija2 : 0-
    11.10.2017.    2. HNLDinamo II - Lučko3 : 0-
    07.10.2017.    2. HNLDugopolje - Varaždin1 : 1-
    16.09.2017.    2. HNLDugopolje - Kustošija2 : 0-
    09.09.2017.    2. HNLKustošija - Šibenik0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.12.2017.    1. HNL PioniriOsijek - Istra 19612 : 1-
    22.10.2017.    1. HNL PioniriCibalia - Varaždin0 : 2-
    24.09.2017.    1. HNL PioniriCibalia - Osijek0 : 1-
    03.09.2017.    1. HNL PioniriOsijek - Rijeka2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2018.    1. HNL JunioriCibalia - Slaven Belupo1 : 1-
    21.04.2018.    1. HNL JunioriOsijek - Cibalia3 : 0-
    26.08.2017.    1. HNL JunioriCibalia - Hajduk1 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.12.2017.    1. HNL KadetiOsijek - Istra 19611 : 0-
    12.11.2017.    1. HNL KadetiCibalia - Dinamo1 : 2-
    22.10.2017.    1. HNL KadetiCibalia - Varaždin2 : 2-
    24.09.2017.    1. HNL KadetiCibalia - Osijek0 : 1-
    03.09.2017.    1. HNL KadetiOsijek - Rijeka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.11.2017.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Neretva10 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.10.2017.    KupRudeš - Nogometni klub Vinogradar Mladina6 : 4-
    22.08.2017.    KupGarić - Sesvete0 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2017.    1. HNL PioniriOsijek - Zadar0 : 2-
    09.10.2016.    1. HNL PioniriOsijek - Split0 : 3-
    17.09.2016.    1. HNL PioniriCibalia - Istra 19610 : 1-
    28.08.2016.    1. HNL PioniriOsijek - Šibenik1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2017.    1. HNL KadetiOsijek - Zadar4 : 1-
    09.10.2016.    1. HNL KadetiOsijek - Split2 : 0-
    17.09.2016.    1. HNL KadetiCibalia - Istra 19610 : 4-
    28.08.2016.    1. HNL KadetiOsijek - Šibenik2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2017.    1. HNLŽŽNK Viktorija - Trnava0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2017.    3. HNL IstokBjelovar - Mladost Ždralovi8 : 1-
    27.05.2017.    3. HNL IstokSlavonija - Marsonia3 : 1-
    20.05.2017.    3. HNL IstokOriolik - Slavonija2 : 1-
    13.05.2017.    3. HNL IstokMladost Ždralovi - Varaždin1 : 1-
    22.04.2017.    3. HNL IstokSlavonija - Varaždin2 : 2-
    15.04.2017.    3. HNL IstokBedem - Oriolik4 : 1-
    08.04.2017.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Mladost Ždralovi1 : 0-
    02.04.2017.    3. HNL IstokBedem - Bjelovar4 : 0-
    25.03.2017.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Belišće1 : 0-
    18.03.2017.    3. HNL IstokĐakovo Croatia - Slavonija2 : 0-
    13.03.2017.    3. HNL IstokOsijek - Belišće4 : 2-
    04.03.2017.    3. HNL IstokSlavija Pleternica - Bedem0 : 1-
    29.10.2016.    3. HNL IstokMladost Ždralovi - Slavija Pleternica1 : 0-
    08.10.2016.    3. HNL IstokVaraždin - Slavonija1 : 0-
    11.09.2016.    3. HNL IstokBedem - Koprivnica4 : 1-
    03.09.2016.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Slavonija3 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2016.    1. HNL PioniriOsijek - Split2 : 2-
    26.03.2016.    1. HNL PioniriOsijek - Cibalia3 : 2-
    28.02.2016.    1. HNL PioniriCibalia - Slaven Belupo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2016.    1. HNL KadetiOsijek - Split0 : 3-
    26.03.2016.    1. HNL KadetiOsijek - Cibalia1 : 0-
    28.02.2016.    1. HNL KadetiCibalia - Slaven Belupo1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2016.    3. HNL IstokVaraždin - Mladost A3 : 0-
    09.04.2016.    3. HNL IstokMarsonia - Mladost Ždralovi2 : 1-
    03.04.2016.    3. HNL IstokMladost A - Podravina Ludbreg1 : 3-
    12.03.2016.    3. HNL IstokBjelovar - Koprivnica4 : 1-
    07.11.2015.    3. HNL IstokBjelovar - Podravina Ludbreg7 : 2-
    17.10.2015.    3. HNL IstokSlavija Pleternica - Varaždin3 : 0-
    27.09.2015.    3. HNL IstokKoprivnica - Slavija Pleternica1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.05.2015.    1. HNL PioniriCibalia - Zagreb2 : 0-
    15.05.2015.    1. HNL PioniriOsijek - VŠNK4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.05.2015.    1. HNL KadetiCibalia - Zagreb2 : 1-
    15.05.2015.    1. HNL KadetiOsijek - VŠNK0 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.11.2014.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Katarina Zrinski13 : 0-
    12.10.2014.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Split5 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2015.    3. HNL IstokĐakovo Croatia - BSK4 : 2-
    16.05.2015.    3. HNL IstokMladost Ždralovi - Vukovar 19911 : 0-
    11.04.2015.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Koprivnica1 : 3-
    28.03.2015.    3. HNL IstokSlavonija - Bjelovar2 : 0-
    01.03.2015.    3. HNL IstokMladost A - Vukovar 19911 : 1-
    15.11.2014.    3. HNL IstokPodravina Ludbreg - Mladost Ždralovi1 : 1-
    25.10.2014.    3. HNL IstokOriolik - Bjelovar0 : 0-
    05.10.2014.    3. HNL IstokMladost A - Mladost Ždralovi1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.05.2014.    3. HNL IstokĐakovo Croatia - Bedem3 : 2-
    17.05.2014.    3. HNL IstokBelišće - Mladost A2 : 1-
    26.04.2014.    3. HNL IstokVukovar 1991 - Đakovo Croatia4 : 1-
    23.03.2014.    3. HNL IstokGraničar Županja - Slavonija3 : 0-
    09.03.2014.    3. HNL IstokBedem - Mladost A2 : 1-
    26.10.2013.    3. HNL IstokOriolik - Bedem2 : 1-
    13.10.2013.    3. HNL IstokBedem - Marsonia1 : 0-
    21.09.2013.    3. HNL IstokNAŠK - Bedem0 : 1-
    08.09.2013.    3. HNL IstokBSK - Mladost A4 : 0-

    Ljestvica

    1.Dinamo000
    2.Gorica000
    3.Hajduk000
    4.Istra 1961000
    5.Lokomotiva000
    6.Osijek000
    7.Rijeka000
    8.Slaven Belupo000
    9.Šibenik000
    10.Varaždin000