Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Luka
Pajić

Luka Pajić
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • Prva HNL - JUNIORI 2022/2023
    • Prva HNLŽ 2022/2023
    • SuperSport Kup 2022/2023
    • Druga nogometna liga 2022/2023 2022/2023
    • Treća HNL Zapad 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 1. HNL Pioniri 2021/2022
    • 1. HNL Juniori 2021/2022
    • 1. HNL Kadeti 2021/2022
    • 1. HNLŽ 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 3. HNL Zapad 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • 1. HNL Pioniri 2020/2021
    • 1. HNL Juniori 2020/2021
    • 1. HNL Kadeti 2020/2021
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 3. HNL Zapad 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • HT Prva liga 2019/2020
    • Prva HNL Pioniri 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Prva HNL Kadeti 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • 3. HNL Zapad 2019/2020
    • 2. HNL 2019
    • 1. HNL Pioniri 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • 1. HNL Kadeti 2018/2019
    • 1. HNLŽ 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • 2. HNL 2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • 1. HNLŽ 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNL Kadeti 2016/2017
    • 3. HNL Zapad 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • 3. HNL Zapad 2015/2016
    • 1. HNL Pioniri 2014/2015
    • 1. HNL Kadeti 2014/2015
    • 3. HNL Zapad 2014/2015
    • 3. HNL Zapad 2013/2014
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.09.2022.    SuperSport HNLGorica - Dinamo0 : 1-
    26.08.2022.    SuperSport HNLGorica - Istra 19610 : 2-
    19.08.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Gorica2 : 1-
    30.07.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Hajduk0 : 2-
    23.07.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Dinamo1 : 5-
    17.07.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Slaven Belupo0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.08.2022.    Istra 1961 - Osijek2 : 1-
    13.08.2022.    Rijeka - Rudeš0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.09.2022.    Rijeka - ŽNK Viktorija10 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    31.08.2022.    SuperSport KupNogometni klub Nedelišće - Varteks Varaždin8 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.09.2022.    Marsonia - Sesvete0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.08.2022.    Krk - Uljanik2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.12.2021.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Dinamo0 : 2-
    27.11.2021.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Gorica0 : 1-
    20.11.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Šibenik3 : 4-
    29.08.2021.    HT Prva ligaOsijek - Dinamo0 : 2-
    22.08.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek2 : 0-
    08.08.2021.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Osijek1 : 2-
    01.08.2021.    HT Prva ligaHajduk - Šibenik1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.11.2021.    1. HNL PioniriRijeka - Istra 19610 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.12.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Lokomotiva1 : 2-
    04.12.2021.    1. HNL JunioriIstra 1961 - Varaždin0 : 1-
    16.10.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Orijent 19193 : 0-
    18.08.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Varaždin1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.11.2021.    1. HNL KadetiRijeka - Istra 19613 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.11.2021.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Donat3 : 1-
    31.10.2021.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Split0 : 1-
    10.10.2021.    1. HNLŽRijeka - Međimurje-Čakovec3 : 0-
    05.09.2021.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Neretva12 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.12.2021.    Hrvatski kupOsijek - Slaven Belupo5 : 4-
    27.10.2021.    Hrvatski kupVaraždin - Lokomotiva2 : 3-
    14.09.2021.    Hrvatski kupNehaj - Gorica3 : 7-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.04.2022.    3. HNL ZapadCres - Krk2 : 3-
    12.04.2022.    3. HNL ZapadVinodol - Pomorac 1921 Kostrena5 : 2-
    05.04.2022.    3. HNL ZapadKrk - Nehaj2 : 1-
    26.03.2022.    3. HNL ZapadGrobničan - Pazinka-Pazin5 : 0-
    13.11.2021.    3. HNL ZapadGrobničan - Krk2 : 0-
    06.11.2021.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Crikvenica1 : 0-
    23.10.2021.    3. HNL ZapadGrobničan - Novigrad3 : 0-
    16.10.2021.    3. HNL ZapadPomorac 1921 Kostrena - Buje3 : 1-
    02.10.2021.    3. HNL ZapadPomorac 1921 Kostrena - Vinodol3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Lokomotiva1 : 1-
    16.04.2021.    HT Prva ligaGorica - Slaven Belupo0 : 1-
    03.04.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Hajduk0 : 2-
    19.03.2021.    HT Prva ligaOsijek - Lokomotiva2 : 0-
    07.03.2021.    HT Prva ligaOsijek - Gorica1 : 1-
    27.02.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Lokomotiva0 : 0-
    02.02.2021.    HT Prva ligaDinamo - Lokomotiva2 : 0-
    24.11.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Hajduk1 : 2-
    07.11.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Šibenik1 : 3-
    17.10.2020.    HT Prva ligaDinamo - Gorica3 : 2-
    26.09.2020.    HT Prva ligaOsijek - Gorica2 : 1-
    22.08.2020.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Gorica1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2021.    1. HNL PioniriRijeka - Varaždin2 : 0-
    22.11.2020.    1. HNL PioniriRijeka - Solin0 : 0-
    25.10.2020.    1. HNL PioniriRijeka - Slaven Belupo2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.05.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Hajduk0 : 5-
    15.05.2021.    1. HNL JunioriOrijent 1919 - Osijek2 : 1-
    17.04.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Sesvete1 : 2-
    22.03.2021.    1. HNL JunioriRijeka - Inter-Zaprešić1 : 1-
    28.11.2020.    1. HNL JunioriOrijent 1919 - Dinamo0 : 5-
    15.11.2020.    1. HNL JunioriOrijent 1919 - Inter-Zaprešić0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.05.2021.    1. HNL KadetiRijeka - Varaždin3 : 0-
    22.11.2020.    1. HNL KadetiRijeka - Solin2 : 0-
    25.10.2020.    1. HNL KadetiRijeka - Slaven Belupo2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.12.2020.    Hrvatski kupGorica - Lokomotiva3 : 1-
    20.10.2020.    Hrvatski kupRudar Labin - Inter-Zaprešić2 : 0-
    11.10.2020.    Hrvatski kupRudar Labin - Inter-Zaprešić- : --
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.06.2021.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Crikvenica0 : 3-
    29.05.2021.    3. HNL ZapadKrk - Novigrad1 : 3-
    22.05.2021.    3. HNL ZapadRudar Labin - Uljanik1 : 0-
    15.05.2021.    3. HNL ZapadCrikvenica - Vinodol2 : 1-
    08.05.2021.    3. HNL ZapadCres - Novigrad3 : 1-
    24.04.2021.    3. HNL ZapadUljanik - Naprijed Hreljin4 : 0-
    17.04.2021.    3. HNL ZapadCrikvenica - Uljanik3 : 0-
    10.04.2021.    3. HNL ZapadRovinj - Krk0 : 1-
    27.03.2021.    3. HNL ZapadNaprijed Hreljin - Krk2 : 0-
    20.03.2021.    3. HNL ZapadNehaj - Buje1 : 2-
    13.03.2021.    3. HNL ZapadNovigrad - Crikvenica0 : 0-
    21.11.2020.    3. HNL ZapadNehaj - Novigrad1 : 0-
    14.11.2020.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Nehaj0 : 0-
    10.11.2020.    3. HNL ZapadUljanik - Rovinj2 : 1-
    04.11.2020.    3. HNL ZapadNovigrad - Cres0 : 1-
    31.10.2020.    3. HNL ZapadGrobničan - Nehaj2 : 0-
    10.10.2020.    3. HNL ZapadCres - Buje2 : 1-
    03.10.2020.    3. HNL ZapadRudar Labin - Novigrad1 : 2-
    22.09.2020.    3. HNL ZapadCrikvenica - Novigrad2 : 1-
    19.09.2020.    3. HNL ZapadRovinj - Novigrad2 : 7-
    05.09.2020.    3. HNL ZapadBuje - Nehaj0 : 0-
    29.08.2020.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Naprijed Hreljin5 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.02.2020.    2. HNLSolin - Sesvete3 : 1-
    07.12.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - Solin1 : 0-
    02.11.2019.    2. HNLŠibenik - Kustošija2 : 0-
    02.10.2019.    2. HNLDinamo II - BSK2 : 1-
    29.09.2019.    2. HNLDinamo II - Cibalia2 : 0-
    18.09.2019.    2. HNLDugopolje - Hajduk II2 : 2-
    13.09.2019.    2. HNLHrv. dragovoljac - BSK3 : 0-
    16.08.2019.    2. HNLSesvete - Cibalia1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.07.2020.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva1 : 1-
    11.06.2020.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Gorica0 : 3-
    06.06.2020.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Gorica0 : 0-
    15.02.2020.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Varaždin1 : 2-
    25.08.2019.    HT Prva ligaGorica - Istra 19611 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.11.2019.    Prva HNL PioniriRijeka - Slaven Belupo2 : 0-
    04.09.2019.    Prva HNL PioniriRijeka - Solin5 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.12.2019.    Prva HNL JunioriRijeka - Varaždin1 : 1-
    24.11.2019.    Prva HNL JunioriRijeka - Slaven Belupo2 : 1-
    20.10.2019.    Prva HNL JunioriIstra 1961 - Osijek2 : 2-
    28.09.2019.    Prva HNL JunioriIstra 1961 - Rudeš1 : 0-
    21.09.2019.    Prva HNL JunioriOrijent 1919 - Istra 19611 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.11.2019.    Prva HNL KadetiRijeka - Slaven Belupo1 : 2-
    04.09.2019.    Prva HNL KadetiRijeka - Solin0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.10.2019.    Hrvatski kupNogometni klub Vinogradar Mladina - Lokomotiva0 : 3-
    25.09.2019.    Hrvatski kupVaraždin - Rudeš4 : 2-
    28.08.2019.    Hrvatski kupNehaj - Karlovac 19190 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.03.2020.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Rudar Labin2 : 1-
    29.02.2020.    3. HNL ZapadRovinj - Jadran-Poreč0 : 1-
    30.11.2019.    3. HNL ZapadUljanik - Rovinj2 : 2-
    23.11.2019.    3. HNL ZapadRovinj - Nehaj1 : 0-
    16.11.2019.    3. HNL ZapadJadran-Poreč - Novigrad3 : 2-
    26.10.2019.    3. HNL ZapadRovinj - Opatija0 : 0-
    19.10.2019.    3. HNL ZapadVinodol - Uljanik1 : 1-
    12.10.2019.    3. HNL ZapadOpatija - Crikvenica2 : 1-
    05.10.2019.    3. HNL ZapadNovigrad - Opatija1 : 0-
    28.09.2019.    3. HNL ZapadRudar Labin - Jadran-Poreč1 : 0-
    21.09.2019.    3. HNL ZapadKrk - Opatija0 : 3-
    14.09.2019.    3. HNL ZapadNovigrad - Krk2 : 2-
    07.09.2019.    3. HNL ZapadUljanik - Grobničan1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    2. HNLLučko - Hajduk II0 : 2-
    20.05.2019.    2. HNLHajduk II - BSK3 : 3-
    05.05.2019.    2. HNLDinamo II - Zadar2 : 1-
    23.04.2019.    2. HNLLučko - Šibenik0 : 1-
    06.04.2019.    2. HNLLučko - Međimurje0 : 0-
    08.03.2019.    2. HNLSesvete - Osijek II3 : 1-
    03.03.2019.    2. HNLDinamo II - Sesvete0 : 0-
    17.11.2018.    2. HNLDinamo II - Šibenik0 : 1-
    04.11.2018.    2. HNLKustošija - Šibenik0 : 1-
    21.10.2018.    2. HNLDinamo II - Osijek II4 : 1-
    06.10.2018.    2. HNLZadar - Hajduk II1 : 0-
    21.09.2018.    2. HNLŠibenik - Solin3 : 2-
    01.09.2018.    2. HNLZadar - Šibenik0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.04.2019.    1. HNL PioniriRijeka - Lokomotiva0 : 1-
    23.08.2018.    1. HNL PioniriRijeka - Slaven Belupo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    11.05.2019.    1. HNL JunioriRijeka - Inter-Zaprešić1 : 0-
    30.03.2019.    1. HNL JunioriRijeka - Dinamo2 : 2-
    23.02.2019.    1. HNL JunioriRijeka - Hrv. dragovoljac5 : 0-
    25.11.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Hajduk0 : 3-
    27.10.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Zagreb3 : 1-
    29.09.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Istra 19610 : 1-
    25.08.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Slaven Belupo4 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.04.2019.    1. HNL KadetiRijeka - Lokomotiva1 : 2-
    23.08.2018.    1. HNL KadetiRijeka - Slaven Belupo6 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.04.2019.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Hajduk Split0 : 7-
    18.11.2018.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Katarina Zrinski1 : 4-
    14.10.2018.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Pregrada1 : 2-
    23.09.2018.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Split0 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.08.2018.    KupNehaj - Graničar Županja4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.05.2018.    2. HNLLučko - Varaždin2 : 3-
    05.05.2018.    2. HNLHajduk II - Lučko3 : 0-
    20.04.2018.    2. HNLHrv. dragovoljac - Solin1 : 0-
    14.04.2018.    2. HNLLučko - Hrv. dragovoljac2 : 3-
    28.03.2018.    2. HNLLučko - Dinamo II0 : 1-
    17.03.2018.    2. HNLHrv. dragovoljac - Šibenik1 : 1-
    25.11.2017.    2. HNLŠibenik - Dinamo II0 : 0-
    18.11.2017.    2. HNLDinamo II - Varaždin1 : 2-
    11.11.2017.    2. HNLNovigrad - Solin2 : 0-
    20.10.2017.    2. HNLHrv. dragovoljac - Novigrad2 : 1-
    14.10.2017.    2. HNLSesvete - Solin0 : 1-
    07.10.2017.    2. HNLLučko - Sesvete2 : 0-
    15.09.2017.    2. HNLHrv. dragovoljac - Solin1 : 2-
    26.08.2017.    2. HNLŠibenik - Gorica1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2018.    1. HNL PioniriRijeka - Dinamo1 : 2-
    02.05.2018.    1. HNL PioniriRijeka - Hajduk3 : 1-
    04.03.2018.    1. HNL PioniriRijeka - Osijek3 : 0-
    03.12.2017.    1. HNL PioniriRijeka - Solin1 : 2-
    12.11.2017.    1. HNL PioniriRijeka - Sesvete2 : 0-
    29.10.2017.    1. HNL PioniriRijeka - Split2 : 0-
    16.09.2017.    1. HNL PioniriRijeka - Lokomotiva0 : 4-
    10.09.2017.    1. HNL PioniriRijeka - Varaždin2 : 1-
    03.09.2017.    1. HNL PioniriIstra 1961 - Lokomotiva4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Rudeš1 : 0-
    01.05.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Sesvete6 : 0-
    21.04.2018.    1. HNL JunioriRijeka - Inter-Zaprešić2 : 3-
    08.04.2018.    1. HNL JunioriIstra 1961 - Inter-Zaprešić1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.05.2018.    1. HNL KadetiRijeka - Hajduk2 : 0-
    27.04.2018.    1. HNL KadetiRijeka - Dinamo0 : 1-
    04.03.2018.    1. HNL KadetiRijeka - Osijek2 : 3-
    03.12.2017.    1. HNL KadetiRijeka - Solin2 : 0-
    12.11.2017.    1. HNL KadetiRijeka - Sesvete5 : 3-
    29.10.2017.    1. HNL KadetiRijeka - Split3 : 0-
    16.09.2017.    1. HNL KadetiRijeka - Lokomotiva0 : 2-
    10.09.2017.    1. HNL KadetiRijeka - Varaždin2 : 1-
    03.09.2017.    1. HNL KadetiIstra 1961 - Lokomotiva0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.04.2018.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Agram0 : 7-
    25.03.2018.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Neretva1 : 1-
    08.10.2017.    1. HNLŽRijeka - ŽNK Split1 : 6-
    24.09.2017.    1. HNLŽRijeka - Trnava2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.09.2017.    KupNehaj - Osijek0 : 6-
    22.08.2017.    KupNovigrad - Zmaj (B)3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.08.2016.    1. HNL PioniriRijeka - Sesvete1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    04.03.2017.    1. HNL JunioriIstra 1961 - Sesvete1 : 1-
    01.10.2016.    1. HNL JunioriIstra 1961 - Slaven Belupo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.08.2016.    1. HNL KadetiRijeka - Sesvete5 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2017.    3. HNL ZapadSegesta - Trnje1 : 3-
    27.05.2017.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 3-
    20.05.2017.    3. HNL ZapadDugo Selo - Vrbovec1 : 0-
    06.05.2017.    3. HNL ZapadStupnik - Samobor3 : 3-
    29.04.2017.    3. HNL ZapadVrbovec - Segesta 4 : 1-
    13.04.2017.    3. HNL ZapadVrapče - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 0-
    19.03.2017.    3. HNL ZapadTrnje - Dugo Selo1 : 0-
    12.03.2017.    3. HNL ZapadMaksimir - Vrapče1 : 0-
    27.11.2016.    3. HNL ZapadTrnje - Segesta 2 : 1-
    19.11.2016.    3. HNL ZapadMaksimir - Stupnik3 : 1-
    05.11.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Trnje1 : 1-
    22.10.2016.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Jadran-Poreč0 : 0-
    08.10.2016.    3. HNL ZapadVrbovec - Kustošija2 : 2-
    24.09.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - Vrbovec1 : 2-
    06.09.2016.    3. HNL ZapadDugo Selo - Trnje1 : 0-
    26.08.2016.    3. HNL ZapadMaksimir - Dubrava Tim kabel0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.04.2016.    1. HNL PioniriRijeka - Varaždin7 : 2-
    18.10.2015.    1. HNL PioniriRijeka - NK Adriatic0 : 0-
    19.09.2015.    1. HNL PioniriRijeka - Cibalia9 : 0-
    23.08.2015.    1. HNL PioniriIstra 1961 - Varaždin4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.04.2016.    1. HNL KadetiRijeka - Varaždin3 : 1-
    18.10.2015.    1. HNL KadetiRijeka - NK Adriatic3 : 1-
    19.09.2015.    1. HNL KadetiRijeka - Cibalia2 : 0-
    23.08.2015.    1. HNL KadetiIstra 1961 - Varaždin0 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2016.    3. HNL ZapadZagorec (KR) - HAŠK 19036 : 0-
    30.04.2016.    3. HNL ZapadOpatija - HNK Rijeka II2 : 0-
    28.03.2016.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Dubrava Tim kabel0 : 0-
    05.03.2016.    3. HNL ZapadŠpansko - Dugo Selo1 : 1-
    11.10.2015.    3. HNL ZapadStupnik - Špansko4 : 1-
    05.09.2015.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2015.    1. HNL PioniriRijeka - Lokomotiva3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2015.    1. HNL KadetiRijeka - Lokomotiva0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2015.    3. HNL ZapadSamobor - Vrapče0 : 1-
    26.04.2015.    3. HNL ZapadDinamo II - Vrbovec5 : 0-
    21.03.2015.    3. HNL ZapadZelina - Vrapče0 : 1-
    07.03.2015.    3. HNL ZapadDubrava Tim kabel - Vrbovec2 : 0-
    15.11.2014.    3. HNL ZapadHAŠK 1903 - Zagorec (KR)2 : 2-
    27.09.2014.    3. HNL ZapadZelina - Trnje1 : 3-
    06.09.2014.    3. HNL ZapadVrbovec - Dubrava Tim kabel3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.04.2014.    3. HNL ZapadHalubjan - Crikvenica2 : 0-
    29.03.2014.    3. HNL ZapadGrobničan - Rudar Labin4 : 2-

    Ljestvica

    1.Dinamo10+1928
    2.Hajduk9+717
    3.Slaven Belupo10-617
    4.Osijek10+115
    5.Varaždin10015
    6.Istra 196110-112
    7.Šibenik10-110
    8.Lokomotiva10-39
    9.Rijeka10-106
    10.Gorica9-65