18.05.2024. 17:00
18.05.2024. 19:10
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

U Splitu su odigrane zaostale utakmice 9. kola Prve HNL kadeta i juniora između momčadi Hajduka i Dinama: Hajduk je bio uspješniji u kadetskom uzrastu pobijedivši 2:0 dok je Dinamo bio uvjerljiv u konkurenciji juniora slaveći 3:0.

13.11.2013. 18:15

Kadeti Hajduka do pobjede 2:0 i potvrde vodstva na tablici došli su golovima Nikole Vlašića u 12. i 42. minuti. Korektna utakmica odigrana je u sportskom ozračju s tek po jednim žutim za svaku momčad pred oko čak 1.000 gledatelja.

Juniorski ogled momčadi Hajduka i Dinama došlo je pogledati još više nogometnih zaljubljenika, čak 1.500 gledatelja, a rezultatski uvjerljivi bili su gosti. Prva dva pogotka postigao je Fran Brodić (22. i 50. minuta) dok je za konačnih 0:3 pogodio Robert Murić u 55. minuti. Momčad Dinama propustila je još uvjerljiviju pobjedu jer u 61. minuti nije iskoristila kazneni udarac.

Nakon 12. odigranih kola na ljestvici u juniorskoj kategoriji vodeća je momčad Rijeke.