Osijek i Istra 1961 upisali prve pobjede

:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Prvo kolo MAXtv Prve lige nastavljeno je utakmicama u subotu, a pobjede su proslavili Osijek i Istra 1961.

11.07.2015. 23:06

Nakon remija Intera i Rijeke u petak, subota je donijela i prve pobjednike u novom izdanju hrvatskog nogometnog prvenstva.

Zagreb - Osijek 0:1 (0:1)

Osijek je s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju u Kranjčevićevoj kod Zagreba.

Pogodak odluke, prvi u novoj sezoni, postigao je Mandić nakon pola sata igre, a gostima iz Slavonije vrijedio je sva tri boda.

Istra 1961 - Slaven Belupo 3:1 (1:0)

Još su efikasniji bili nogometaši Istre 1961 i Slaven Belupa u kasnijem terminu u Puli, na Aldo Drosini.

Domaći su nogometaši poveli preko Franjića nakon samo pet minuta, a poravnao je Ejupi iz kaznenog udarca u 61. minuti.

Franjić je svojim drugim golom na utakmici, u 77. minuti, vratio prednost na stranu Puljana, a pobjedu je potvrdio Tomić u 81. minuti, za konačnih 3:1.

Istra 1961 tako je barem privremeno preuzela i vodeće mjesto na tablici.

Još vijesti s oznakama: Osijek, Slaven Belupo, Zagreb, Istra 1961