:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Nedjelja je u sklopu drugog kola MAXtv Prve lige donijela tri nove utakmice. U prvoj je Dinamo odigrao 1:1 s Osijekom, Rijeka i Slaven Belupo podijelili su bodove nakon remija 3:3, dok je susret Hajduka i Splita završio bez pogodaka (0:0).

19.07.2015. 22:59

U nedjelju je trima novim susretima nastavljeno drugo kolo MAXtv Prve lige, a prvi na teren stadiona Gradski vrt izašli su nogometaši Osijeka i Dinama.

Osijek - Dinamo 1:1 (1:1)

Za prvi pogodak u susretu pobrinuo se domaći Tomislav Radotić koji siguran biva u 11. minuti, dok četiri minute kasnije na 1:1 poravnava El-Arbi Hilal Soudani koji ujedno postavlja i konačan rezultat utakmice.

Rijeka - Slaven Belupo 3:3 (1:1)

Rijeka je na svom stadionu dočekala Slaven Belupo koji prvi pogodak u susretu postiže u devetoj minuti. Za njega zaslužan biva Muzafer Ejupi. u 45. minuti na 1:1 izjednačuje Roman Bezjak.

S 11 metara u 47. minuti Ejupi je ponovno siguran i odvodi Farmaceute u vodstvo 2:1 da bi Bekim Balaj u 67. minuti još jednom izjednačio (2:2). Na 3:2 za Rijeku u 82. minuti povisuje Bezjak, a šest minuta kasnije za novo izjednačenje i konačnih 3:3 pobrinuo se Sandi Križman.

Hajduk - Split 0:0 (0:0)

Hajduk je, pak, na Poljudu ugostio gradskog suparnika, momčad Splita, a gradski derbi na kraju je završio bez pogodaka (0:0) i podjelom bodova.

U ponedjeljak će drugo kolo kompletirati Lokomotiva i Istra 1961.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Hajduk, Split, Osijek, Slaven Belupo