:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

U subotu je nastavljeno četvrto kolo MAXtv Prve lige, a u prvom susretu dana Osijek i Istra 1961 pobrinuli su se za novi remi te su odigrali 2:2, dok je utakmica Intera i Splita završila bez pogodaka.

01.08.2015. 22:53

Osijek - Istra 1961 2:2 (0:0)

Momčad Osijeka u Gradskom je vrtu dočekala nogometaše Igora Pamića koji se s gostovanja vraćaju s jednim osvojenim bodom nakon remija 2:2.

Antonio Repić momčad Istre u vodstvo dovodi u 49. minuti da bi u 66. minuti Andrija Perošević poravnao rezultat na 1:1.

Dvadeset minuta kasnije siguran je Stefan Nikolić za vodstvo Istre 2:1, dok u sudačkoj nadoknadi, točnije, u posljednjoj minuti utakmice konačnih 2:2 postavlja Andrej Lukić.

Inter-Zaprešić - Split 0:0 (0:0)

U drugom susretu dana sastali su se Inter iz Zaprešića i Split koji su također podijelili bodove čime se Split vratio na vrh ljestvice, točnije, na vrhu se izjednačio s Dinamom.

Susret u Zaprešiću donio je crveni karton kod domaćina u 70. minuti, naime, drugi žuti karton zarađuje Josip Šoljić, a na kraju završava bez pogodaka.

Kolo će u nedjelju zaključiti Hajduk i Slaven Belupo te Rijeka i Lokomotiva.

Još vijesti s oznakama: Split, Osijek, Inter-Zaprešić, Istra 1961