28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30
:Rijeka

U sklopu petoga kola MAXtv Prve lige momčad Osijeka stigla je u goste Slaven Belupu koji na svom terenu upisuje slavlje 3:0.

09.08.2015. 22:50

Nedjelja je u petom kolu hrvatskog nogometnog prvenstva donijela susret Slaven Belupa i Osijeka u Koprivnici u kojem Osijek nije uspio prekinuti dugi niz bez pobjede u gostima kod Farmaceuta. Domaćin je na kraju slavio 3:0.

Domaćina u vodstvo u 35. minuti dovodi Goran Paracki te se s domaćim vodstvom 1:0 odlazi na predah.

U nastavku za Osijek prve minute upisuje Dominik Mihaljević, dok Nikola Mandić u 51. minuti dobiva crveni karton. Dvije minute kasnije Tomislav Radotić autogolom donosi Slaven Belupu prednost 2:0, dok na 3:0 u 84. minuti povisuje Mateas Delić koji tako postavlja i konačan rezultat susreta.

Kolo će u ponedjeljak zaključiti Lokomotiva i Hajduk.

Još vijesti s oznakama: Osijek, Slaven Belupo