:Osijek
30.03.2024. 14:50
30.03.2024. 17:00
30.03.2024. 19:30

Momčad Hajduka peto je kolo MAXtv Prve lige zaključila prvom pobjedom koju je ostvarila u gostima kod Lokomotive.

10.08.2015. 21:55

U ponedjeljak su peto kolo MAXtv Prve lige susretom u Kranjčevićevoj zaključili Lokomotiva i Hajduk, a do svog prvog slavlja ove sezone stigla je momčad Damira Burića.

Posljednji susret petoga kola domaćeg prvenstva donio je dvoboj Lokomotive i Hajduka u Kranjčevićevoj.
Domaćin je tako krenuo po svoje drugo slavlje ove sezone, dok je Hajduk tražio prvu pobjedu.

U vodstvo prvi stižu goste za koje u 11. minuti zabija Tomislav Kiš da bi Andrija Balić u 77. minuti odveo Hajduk na 2:0.

Na pogodak razlike i konačnih 1:2 u 89. minuti smanjuje Lokomotivin Marko Kolar.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Lokomotiva