12.05.2024. 17:00
:Slaven Belupo
12.05.2024. 19:10
:Hajduk

Momčad Lokomotive u sklopu prve je utakmice sedmog kola MAXtv Prve lige u Kranjčevićevoj ugostila Inter koji se u Zaprešić vraća s pobjedom 2:1.

21.08.2015. 21:53

U sedmo kolo domaćeg prvenstva Lokomotiva je na svom travnjaku zakoračila po treće ovosezonsko slavlje, naime, do sada je upisala njih dva, uz jedan remi i tri pretrpljena poraza, dok je Inter-Zaprešić u goste u Kranjčevićevu stigao nakon jedne ostvarene pobjede, četiri neriješena rezultata te jednog poraza.

Zaprešićani dobro otvaraju utakmicu te u 11. minuti dolaze do vodstva za koje zaslužan biva Ilija
Nestorovski koji glavom zabija po dodavanju Ivana Čelikovića.

Do poluvremena domaćin stiže do izjednačenja pogotkom Josipa Ćorića udarcem s 20 metara.

U nastavku Inter ponovno osigurava prednost nakon što u 57. minuti domaću mreže trese Andrea Ottochian za gostujućih i konačnih 2:1.

Jerko Leko, pak, u 82. minuti zarađuje svoj drugi žuti karton čime domaćin ostaje bez jednog igrača na terenu.

U subotu sedmo će kolo nastaviti Split i Rijeka te Istra 1961 i Dinamo, dok će ga u nedjelju susretima
kompletirati Slaven Belupo i Zagreb te Hajduk i Osijek.

Još vijesti s oznakama: Lokomotiva, Inter-Zaprešić