04.08.2024. 21:00
2 : 1Slaven Belupo
1 : 2Šibenik
Šibenik

Hrvatski prvak Dinamo ove će sezone nastupiti u grupnoj fazi elitnog europskog natjecanja.

25.08.2015. 22:35

Hrvatska će ove godine imati predstavnika u skupinama Lige prvaka, nakon što su zagrebački Modri u četvrtom pretkolu izbacili albanski Skenderbeu Korce.

U uzvrat na Maksimiru ušli su s prednošću 2:1 iz prve utakmice, a prolaz su potvrdili novom pobjedom, ovoga puta s još uvjerljivijih 4:1.

Dinamo je poveo već u devetoj minuti preko Soudanija, da bi odmah izjednačio Esquerdinha. Međutim, u 15. minuti Hodžić dovodi domaćine u novo vodstvo.

Nakon isključenja Goncala u 48. minuti, precizni su bili još Taravel u 55. minuti i još jednom Soudani desetak minuta prije kraja dvoboja.

Ždrijeb skupina Lige prvaka na rasporedu je u četvrtak.