Rudeš
:Rijeka
30.03.2024. 19:30
:Dinamo

Hrvatski prvak deveto je kolo MAXtv Prve lige otvorio slavljem nad Lokomotivom 4:0.

11.09.2015. 19:53

Lokomotiva je u deveto kolo ušla kao peta momčad na ljestvici nakon tri ostvarene pobjede, jednog remija i četiri poraza te s ukupno deset osvojenih bodova, dok je hrvatski prvak u goste u Kranjčevićevu stigao kao vodeća momčad Lige koja je u njenom dosadašnjem dijelu upisala četiri slavlja te četiri neriješena
rezultata, nije pretrpjela nijedan poraz, a osvojila je ukupno 16 bodova.

Do pogotka u susretu prvi dolaze gosti za koje u 35. minuti zabija Angelo Henriquez.

Isti igrač za Dinamo je gol postigao i u drugome poluvremenu, točnije, u 64. minuti kada postavlja 2:0.
Treći Dinamov pogodak djelo je Juniora Fernandesa u 70. minuti, dok je četiri minute kasnije za konačnih 4:0 siguran Leonardo Sigali.

U subotu će deveto kolo nastaviti Slaven Belupo i Split te Hajduk i Zagreb, dok će u nedjelju kolo
kompletirati Osijek i Inter-Zaprešić te Istra 1961 i Rijeka.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Lokomotiva