04.05.2024. 19:30
3 : 1Lokomotiva
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

U petak je otvoreno i 11. kolo MAXtv Prve lige susretom na Maksimiru između Dinama i Osijeka u kojem je slavlje 4:1 pripalo hrvatskom prvaku.

25.09.2015. 19:57

Dinamo je Osijek dočekao kao vodeća momčad ljestvice s pet upisanih pobjeda te pet neriješenih rezultata, dok ove sezone još nije upisao poraz u domaćem prvenstvu, dok su Bijelo-plavi u Zagreb stigli kao pretposljednja momčad ljestvice koja je u dosadašnjem dijelu sezone upisala dva slavlja, tri remija te je pretrpjela pet poraza.

Domaćin do pogotka dolazi u 12. minuti susreta kada je siguran Armin Hodžić na dodavanje Josipa Pivarića. Pet minuta kasnije drugi gol za Dinamo postiže Angelo Henriquez po asistenciji El Arbi Hillel Soudani. Hodžić zabija i treći gol za Modre u 40. minute te Dinamo na predah odlazi s vodstvom 3:0.

U nastavku, točnije, u 79. minuti utakmice na 4:0 povisuje Mario Musa nakon što ga proigrava Ante Ćorić. Četiri minute kasnije Bijelo-plavi uspijevaju zabiti gol. Naime, Nikola Mandić asistira Alenu Grgiću za 1:4 i konačan rezultat susreta.

U subotu će u sklopu 11. kola MAXtv Prve lige snage odmjeriti Zagreb i Inter-Zaprešić, kao i Slaven Belupo i Rijeka, dok će u nedjelju kolo zaključiti Istra 1961 i Lokomotiva te Split i Hajduk.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Osijek