05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

Ove subote u sklopu 11. kola MAXtv Prve lige momčad Zagreba u Kranjčevićevoj je poražena od Intera 2:3, dok su u drugom susretu dana Slaven Belupo i Rijeka odigrali 0:0 i tako podijelili bodove.

26.09.2015. 20:55

Zagreb - Inter-Zaprešić 2:3 (1:1)

Momčad Zagreba u 11. je kolo zakoračila kao posljednja na ljestvici bez upisane pobjede u dosadašnjem dijelu Prvenstva, kao i s četiri remija te šest pretrpljenih poraza, dok je Inter u goste u Kranjčevićevu stigao kao osmoplasirana momčad s dvije pobjede, pet neriješenih rezultata te tri pretrpljena poraza.

U prvom dijelu, u 38. minuti, gosti do vodstva 1:0 dolaze preko Ilije Nestorovskog da bi tri minute kasnije na domaćoj strani uzvratio Gabrijel Boban za 1:1.

Nastavak je donio nova dva gola Nestorovskog, u 67. i 76. minuti da bi Boban u 83. minuti smanjio zaostatak svoje momčadi na 2:3 te time postavio konačan rezultat susreta.

Slaven Belupo - Rijeka 0:0 (0:0)

Slaven Belupo je u 11. kolo ušao kao šesti na tablici nakon dvije pobjede, pet remija te tri poraza, dok je
hrvatski viceprvak u Koprivnicu došao kao druga momčad ljestvice s četiri ostvarene pobjede i šest remija, a bez pretrpljenog poraza.

Susret u Koprivnici protekao je bez pogodaka u oba poluvremena stoga nakon 0:0 Slaven Belupo i Rijeka ponovno dijele prvenstvene bodove.

U nedjelju će 11. kolo MAXtv Prve lige zaključiti Istra 1961 i Lokomotiva te Split i Hajduk.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Slaven Belupo, Zagreb, Inter-Zaprešić