28.04.2024. 17:00
0 : 3Osijek
28.04.2024. 19:30
3 : 1Rijeka

U prvom susretu dana ove nedjelje u sklopu 11. kola MAXtv Prve lige snage su odmjerile momčadi Istre 1961 i Lokomotive, a pobjeda 2:1 pripala je domaćinu, dok je potom u gradskom derbiju Hajduk slavio nad Splitom 2:0.

27.09.2015. 20:59

Istra 1961 - Lokomotiva 2:1 (1:1)

Momčad Istre 1961 11. kolo MAXtv Prve lige dočekala je kao osmoplasirana momčad na ljestvici nakon dvije ostvarene pobjede, pet neriješenih rezultata i tri poraza, dok su Lokosi u susret 11. kola krenuli sa šeste pozicije nakon što su u dosadašnjem dijelu Prvenstva sakupili četiri slavlja, jedan remi i pretrpjeli pet
poraza.

Prvi do pogotka u susretu dolaze gosti preko Franka Andrijaševića u 26. minuti da bi na 1:1 tik prije odlaska na odmor poravnao Nikola Žižić.

U 90. minuti pobjedu domaćinu donosi Stefan Nikolić koji tako postavlja konačnih 2:1.

Split - Hajduk 0:2 (0:1)

Crveni su gradski derbi dočekali s četvrtog mjesta na tablici, a u prvih deset kola ostvarili su četiri pobjede, tri neriješena rezultata i tri poraza, dok su Bili u goste Splitu došli s trećeg mjesta na ljestvici nakon četiri slavlja, pet remija i jednog poraza.

Gosti u 45. minuti dolaze do prvog pogotka u susretu koji je djelo Nikole Vlašića da bi u nastavku, točnije, u 49. minuti siguran za gostujućih 2:0 bio Mijo Caktaš koji je tako postavio i konačan rezultat susreta.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Split, Lokomotiva, Istra 1961