Završeno je i 11. kolo MAXtv Prve lige, a u istom se istaknulo troje igrača koji konkuriraju za najboljeg igrača kola.

5%
Gabrijel Boban
7,5%
Ukupno glasova: 40

U 11. kolu u petak je Dinamo svladao Osijek 4:1 na Maksimiru da bi u subotu Inter-Zaprešić bio bolji od Zagreba u Kranjčevićevoj 3:2, dok su Slaven Belupo i Rijeka u Koprivnici odigrali bez pogodaka. U nedjelju je Istra 1961 na Drosini pobijedila Lokomotivu 2:1, dok je kolo zaključio Hajduk slavljem nad Splitom na Parku mladeži 2:0.

Trojica igrača tako u 11. kolu konkuriraju za najboljeg igrača kola.

Ilija Nestorovski u susretu protiv Zagreba s hat-trickom se pobrinuo za pobjedu svoje momčadi čiji je ujedno bio i jedini strijelac. U 38. minuti Dominik Glavina proigrava Nestorovskog za njegov prvi pogodak u susretu. U nastavku Petar Bočkaj ubacuje za Nestorovskog koji još jednom zabija, a potom po asistenciji Andree Ottochiana zabija i za gostujućih 3:1, a iako domaćin do samoga kraja uspijeva zabiti još jedan gol, Inter se u Zaprešić vraća s novim prvenstvenim bodovima.

Hrvatski prvak pobjedom 4:1 nad Bijelo-plavima otvorio je 11. kolo Prve lige, a dva se puta u susretu u listu strijelaca upisao Armin Hodžić. Hodžić u 12. minuti dolazi do svog prvog pogotka nakon što kupi dugu loptu Josipa Pivarića da bi na 3:0 za svoju momčad povisio u 40. minuti kada loptu prima na dvadesetak metara i iz okreta postiže pogodak.

Dva gola za svoju momčad u 11. je kolu hrvatskog nogometnog prvenstva zabio i Gabrijel Boban, no to nije pomoglo njegovoj momčadi da osigura domaću pobjedu nad Interom. U prvom dijelu susreta Boban se pobrinuo za izjednačenje 1:1 u 41. minuti nakon što je gostujuća obrana loše reagirala, a Boban je to iskoristio za svoj prvi pogodak u susretu. U 83. minuti Boban je još jednom siguran za Zagreb, no uspijeva tek smanjiti zaostatak svoje momčadi i postaviti konačnih 2:3.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Hajduk, Split, Osijek, Lokomotiva, Slaven Belupo, Zagreb, Inter-Zaprešić, Istra 1961