04.05.2024. 19:30
3 : 1Lokomotiva
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

U prvom susretu dana ove nedjelje Hajduk je u gostima u Koprivnici svladao Slaven Belupo 1:0, dok je 13. kolo MAXtv Prve lige zaključio Split remijem s Interom.

18.10.2015. 20:59

Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (0:1)

Slaven Belupo je u Koprivnici dočekao Hajduk kao osmoplasirana momčad ljestvice koja je u dosadašnjem dijelu domaćeg prvenstva ostvarila dvije pobjede, sedam remija te tri poraza, dok je Hajduk u goste Farmaceutima stigao kao treća momčad na tablici sa šest slavlja, pet neriješenih rezultata te jednim pretrpljenim porazom.

Do pogotka i vodstva u 42. minuti susreta dolaze gosti za koje gol zabija Tino Sven Sušić po asistenciji Nikole Vlašića. U 90. minuti crveni karton dobiva Mijo Caktaš, no Hajduk se kući vraća s novim prvenstvenim bodovima.

Split - Inter-Zaprešić 1:1 (0:0)

Crveni su s četvrtog mjesta ušli u 13. kolo Prve lige, a do sada su slavili pet puta, u tri su susreta
podijelili bodove, dok su pretrpjeli četiri poraza, dok je Div iz predgrađa u Split stigao kao šesti na
ljestvici nakon tri pobjede, šest neriješenih rezultata te tri poraza.

Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, nastavak donosi dva crvena kartona, po jedan sa svake strane. Kod Intera se u 45. minuti zacrvenio Josip Šoljić, a kod Crvenih u 60. minuti Ante Majstorović. 18 minuta kasnije, međutim, vrijeme je za prvi pogodak u susretu, a goste u vodstvo 1:0 dovodi Silvije Begić, dok na 1:1 u 83. minuti poravnava Dražen Bagarić te tako postavlja konačan rezultat susreta.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Slaven Belupo