12.05.2024. 17:00
:Slaven Belupo
12.05.2024. 19:10
:Hajduk

Subotu su u sklopu 14. kola MAXtv Prve lige otvorili Inter i Istra 1961, a pobjeda 3:0 u Zaprešiću je pripala
domaćinu, dok su se u drugom susretu dana sastali Hajduk i Lokomotiva na Poljudu gdje su Bili slavili 2:1.

24.10.2015. 20:51

Inter-Zaprešić - Istra 1961 3:0 (1:0)

Inter je u Zaprešiću Puljane dočekao kao šesta momčad na ljestvici uz tri do sada ostvarene pobjede, sedam remija te tri pretrpljena poraza, dok se Zeleno-žuti na ljestvici nalaze na stepenici više od Diva iz predgrađa s četiri slavlja, pet neriješenih rezultata i četiri poraza.

Domaćina u vodstvo 1:0 dovodi Ilija Nestorovski, a isti igrač svoju momčad odvodi na 2:0 u 54. minuti. Osam minuta kasnije na ubačaj Frane Mlinara Tomislav Mazalović povisuje domaću prednost na 3:0 te tako postavlja i konačan rezultat susreta. Do samoga kraja tek, u 77. minuti, crveni karton u domaćim redovima zarađuje Petar Bočkaj.

Hajduk - Lokomotiva 2:1 (1:0)

Bili su se na tablici smjestili na drugu poziciju uoči 14. kola uz sedam pobjeda, pet podjela bodova te jedan poraz, a Lokosi su u 14. kolo ušli kao sedmoplasirana momčad na ljestvici s četiri slavlja, dva remija te sedam poraza.

Domaćina je u vodstvo 1:0 u 29. minuti s 18 metara doveo Tino Sven Sušić da bi na 1:1 u 54. minuti poravnao Franko Andrijašević. Pobjedu Bilima u 65. minuti pogotkom za 2:1 donosi Fran Tudor po asistenciji Hrvoja Milića.

U nedjelju će kolo zaključiti Rijeka i Dinamo derbijem na Rujevici te Zagreb i Split u Kranjčevićevoj.

Još vijesti s oznakama: Inter-Zaprešić, Istra 1961