18.05.2024. 19:10
2 : 3Dinamo
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

U Zaprešiću je ovoga petka 16. kolo MAXtv prve lige otvorila Lokomotiva pobjedom nad Interom 2:1.

06.11.2015. 19:51

Div iz predgrađa u 16. je kolu na svom terenu u Zaprešiću ugostio Lokose kao petoplasirana momčad domaćeg prvenstva koja je do sada upisala četiri pobjede, sedam neriješenih rezultata te je pretrpjela četiri poraza, dok je momčad Lokomotive u Zaprešić stigla s osmog mjesta na ljestvici te s pet do sada ostvarenih slavlja, dva remija te osam upisanih poraza.

Gosti u vodstvo 1:0 dolaze u 26. minuti kada siguran biva Luka Capan te se s gostujućom prednošću odlazi na predah.

U nastavku, točnije u 67. minuti, Franko Andrijašević osigurava 2:0 za Lokomotivu da bi osam minuta kasnije Ilija Nestorovski smanjio na 1:2 te tako postavio i konačan rezultat susreta.

U subotu će u sklopu 16. kola MAXtv Prve lige snage odmjeriti Osijek i Hajduk te Zagreb i Slaven Belupo, dok će u nedjelju zaigrati Dinamo i Istra 1961 te Rijeka i Split.

Još vijesti s oznakama: Lokomotiva, Inter-Zaprešić