:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Nedjelju je u sklopu 17. kola MAXtv Prve lige otvorila Lokomotiva slavljem nad Zagrebom 2:0, dok je kolo zaključeno remijem 1:1 Istre 1961 i Splita.

22.11.2015. 18:55

Lokomotiva - Zagreb 2:0 (1:0)

Lokosi su s pete pozicije na ljestvici krenuli u nedjeljni mali gradski derbi, a u dosadašnjem su dijelu
prvenstva upisali šest pobjeda, dva remija i osam poraza, dok se Pjesnici i nakon 16 odigranih kola nalaze na začelju tablice s jednim slavljem, pet neriješenih rezultata te deset pretrpljenih poraza.

Domaćina u početno vodstvo u 16. minuti dovodi Eros Grezda, a isti nogometaš u 58. je minuti siguran za domaćih i konačnih 2:0.

Istra 1961 - Split 1:1 (1:1)

Puljani su sa sedmog mjesta na svom travnjaku dočekali Split, a do sada su u hrvatskom nogometnom prvenstvu upisali četiri pobjede te po šest remija i poraza, dok su Crveni nakon reprezentativne stanke stigli u goste Istri kao četvrtoplasirana momčad sa sedam slavlja, četiri neriješena rezultata te pet poraza.

Već u trećoj minuti na Drosini Split stiže do pogotka preko Dražena Bagarića da bi 21 minutu kasnije Stefan Nikolić poravnao rezultat na 1:1. U drugome poluvremenu gol nije pao, stoga susret biva okončan podjelom bodova.

Još vijesti s oznakama: Split, Lokomotiva, Zagreb, Istra 1961