5 : 1Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

U posljednjem susretu 18. kola MAXtv Prve lige hrvatski prvak svladao je Lokomotivu 3:1.

29.11.2015. 16:55

Hrvatski prvak s treće pozicije na ljestvici ušao je u susret 18. kola domaćeg prvenstva, a u dosadašnjem je dijelu Prve lige ostvario devet pobjeda, šest remija te je pretrpio dva poraza, dok su Lokosi u goste Dinamu stigli s petog mjesta na tablici nakon sedam slavlja, dva neriješena rezultata i osam poraza.

Domaćin je poveo pogotkom Marka Roga u petoj minuti susreta da bi na 1:1 pred odlazak na odmor, točnije, u 41. minuti, poravnao Eros Grezda.

Nastavak je donio novi gol Roga, ovoga puta u 72. minuti, za 2:1, dok je konačnih 3:1 za domaću momčad postavio Ante Ćorić šest minuta kasnije.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Lokomotiva